چه پناهگاه در محل پسوند به معنی برکلی برای

معاونت اداری مارک فیشر و معاونت پژوهشی سفت کاتز ارسال پیغام زیر به اعضای هیات علمی و کارکنان در روز جمعه: به ع

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 خرداد 1399

معاونت اداری مارک فیشر و معاونت پژوهشی سفت کاتز ارسال پیغام زیر به اعضای هیات علمی و کارکنان در روز جمعه:

به عنوان بسیاری از شما آگاه اصلی بهداشت عمومی سازمان است که حاکم پردیس عملیات شهر برکلی. ما همچنین در حال هماهنگ به هدایت که از آالمدا کانتی ایالت کالیفرنیا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر فدرال و UC دفتر رئيس جمهور.

این گذشته دوشنبه, هر دو شهر برکلی و آالمدا کانتی تمدید پناهگاه در محل سفارشات. این نظم جدید جایگزین سفارشات قبلی که مجموعه به پایان می رسد در مه 31.

بنابراین اگر شما در حال حاضر در کار از راه دور, شما باید همچنان به انجام این کار تا زمانی که و مگر اینکه در غیر این صورت به کارگردانی سرپرست خود را. در حال حاضر اگر شما لازم نیست که تایید از سرپرست خود را و یک نامه از دانشگاه UC در اداره پلیس شما باید به دانشگاه به هر دلیلی.

کارکنان و استادان مطلع خواهد شد در پیشبرد به عنوان پردیس انتقال فعالیت های کاری که در حال حاضر رخ می دهد از راه دور به محل فیزیکی پردیس. اگر شما در حال حاضر در کار از راه دور, شما باید برنامه ریزی برای ادامه به انجام این کار تا زمانی که شما می شنوید از سرپرست خود را در مورد چگونه این برنامه را تحت تاثیر شما به طور خاص.

ضمن تشکر از شما برای صبر خود را به عنوان همه ما همچنان به حرکت این زمان نامشخص است. ما مشتاق به بازگشت به کامل در پردیس عملیات به عنوان به زودی به عنوان ما دریافت ترخیص کالا از گمرک برای انجام این کار توسط بهداشت عمومی محلی مقامات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن