بکررا به شرطی خوب به فروش لینوود سنت فرانسیس پزشکی مرکز

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا در جمعه 17 جولای به تصویب مشروط به فروش St. Francis مرکز پزشکی در لینوود به ن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا در جمعه 17 جولای به تصویب مشروط به فروش St. Francis مرکز پزشکی در لینوود به نخست بهداشت و درمان.

اعلام می آید حدود یک هفته پس از مراقبت های بهداشتی اتحادیه کارگران ثبت رسمی اعتراض با بکررا — که دفتر باید تایید فروش —تماس برای او به رد این پیشنهاد گفت: فروش "در جهت منافع عمومی" و به احتمال زیاد به یک "تاثیر منفی بر دسترسی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی در جامعه است."

بکررا گفت: تصویب خود را به دنبال "محافظت از دسترسی به مراقبت برای لس آنجلس جوامع خدمت" توسط فرانسیس.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی-ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب خواستار حقیقت نظام سلامت فعلی صاحب سنت فرانسیس, برای پیدا کردن یک خریدار برای 384-تخت کلی مراقبت حاد در بیمارستان که نخست بهداشت و درمان موافقت کردند برای به دست آوردن برای حدود 350 میلیون نفر از جمله 200 میلیون دلار قیمت پایه و 15 میلیون دلار در حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان.

SEIU-UHW نماینده استیو Trossman ادعایی که حتی با شرایط بکررا متصل شده به فروش از جمله حفظ و یا بهبود مراقبت در همه زمینه ها از بیمارستان "ما فراموش نمی کنم بیمارستان های زنجیره ای با نخست بهداشت و درمان را ضبط ... حق خریدار برای این مهم ایمنی خالص بیمارستان است که در خدمت 85,000 نفر در سال است و یکی از شلوغ ترین اورژانس مراکز تروما در لس آنجلس."

نخست بهداشت و درمان گفت: در تاریخ 7 ژوئیه در حالی که آن را نمی توانم اظهار نظر در انتظار دادخواهی و یا نظارتی مهم این شرکت است "متعهد به ادامه هر یک از سنت فرانسیس' خدمات حفظ خیریه و مراقبت و حفظ جامعه از مزایای برنامه, سرمایه گذاری میلیون ها نفر در پایتخت و حصول اطمینان از سنت فرانسیس قادر به ادامه و تقویت آن 75-سال میراث و خدمت به منافع بیماران مبتلا به جامعه و مردم است."

این شرکت نشان داد که این اتحادیه اعتراض به پیشنهاد فروش ناشی از موانع در رسیدن به یک قرارداد با بیمارستان است.

Trossman مقابله که نخست "است که به سادگی اشتباه خریدار برای این بیمارستان و فروش به نخست می تواند تبدیل به یک سوراخ در L. A. شهرستان سیستم بهداشت و درمان در زمانی که ما نیاز به آن را در بهترین حالت آن است."

بکررا را مشروط تصویب نامه نوشت که وزارت دادگستری کالیفرنیا "مسئولیت برای خانواده هایی زندگی می کنند که در اطراف و تکیه بر سنت فرانسیس مرکز پزشکی. این COVID-19 بحران بهداشت عمومی آورده خانه اهمیت داشتن دسترسی به نجات بخش مراقبت های بیمارستان در این نزدیکی هست در جوامع ما است."

او گفت: شرایط DOJ متصل به پیشنهاد فروش متمرکز "در حفظ یا بهبود خدمات و مراقبت در بیمارستان از درمان برای COVID-19 به سرطان و مراقبت های اضطراری."

"هیچ تغییری در مالکیت هیچ پرونده ورشکستگی را می توان مجاز به کاهش است که اولویت" با توجه به بکررا. "سنت فرانسیس مرکز پزشکی است و نه فقط یک دارایی آن ضروری همسایه آن است که کارگرانی که در خدمت بیماران و پزشکان است که صرفه جویی در زندگی می کند. ما مشروط تصویب این فروش به آن را نگه دارید که راه."

SEIU-UHW معتقد است که نخست تاریخچه ای از اتهامات مربوط به تقلب در مدیکر غیر ضروری و بستری شدن در بیمارستان به عمد misdiagnosing بیماران و از بین بردن خدمات ضروری مانند سرطان و زایمان.

"نخست تکان دهنده تاریخ و فریب و تقلب و تکرار حذف خدمات بهداشتی و درمانی که بیماران بستگی دارد که به سادگی با داشتن یک بیمارستان مانند سنت فرانسیس که راه نجات را به مردم لینوود و اطراف آن جوامع" ادعا Mauricio مدینه certified nursing assistant در سنت فرانسیس و عضو SEIU-UHW.

نخست پاسخ داد که اتحادیه اتهامات "مایه تاسف و نادرست است."

سنت فرانسیس — که صورتحساب خود را به عنوان بزرگترین مرکز مراقبت های بهداشتی در خدمت جنوب شرقی لس آنجلس — رفتار مورد 80,000 اورژانس بیماران در هر سال است.

SEIU-UHW یکی از بزرگترین اتحادیه های کارگری از کارگران بیمارستان در ایالات متحده با 97,000 اعضا از جمله حدود 1000 در سنت فرانسیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن