آنی گلن, 100, مشهور فضانورد را بیوه می میرد COVID-19

توسط جولی CARR SMYTHکلمبوس, اوهایو — آنی گلن همسر مرحوم فضانورد و پلیس آمریکا جان گلن که غلبه دوران کودکی لکنت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

توسط جولی CARR SMYTH

کلمبوس, اوهایو — آنی گلن همسر مرحوم فضانورد و پلیس آمریکا جان گلن که غلبه دوران کودکی لکنت برای تبدیل شدن به یک مدافع برای دیگران با اختلالات گفتار درگذشت سهشنبه از عوارض ناشی از COVID-19. او 100 است.

گلن مرده در یک خانه سالمندان در نزدیکی سنت پل ایالت مینه سوتا که در آن او می خواهم نقل مکان کرد و در سال های اخیر به نزدیکی دخترش گفت: هنک Wilson سخنگوی گلن دانشکده امور عمومی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

ناسا مدیر جیم Bridenstine همچنین اعلام کرد گلن مرگ آخرین در میان صد ساله تسلیم شدن به سرعت به جدید کروناویروس.

جان گلن درگذشت در سال 2016 زیر فوق العاده حرفه ای است که شامل شکستن قاره رکورد سرعت تبدیل شدن به اولین آمریکایی به مدار زمین و خدمت به عنوان یک دموکرات سناتور ایالات متحده از ایالت اوهایو. در زمان مرگ او و آنی ازدواج کرده بود 73 سال است.

رابطه این بود "این مسائل از افسانه ها و یکی از داستان عشق بزرگ در تمام دوران" دیل Butland این سناتور سابق speechwriter و رئیس ستاد در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه.

"در طول جنگ جهانی دوم, این جنگ کره و دو پرواز به فضا آنی با صبر و حوصله منتظر او جان آمد خانه" Butland گفت. "از دسامبر 2016 جان شده است با صبر و حوصله در انتظار آنی. امروز هر دو آنها جایی که آنها همیشه می خواستم به: با هم — برای تمام ابدیت."

آنی گلن شد محوری به ویژه در سال 1962 زمانی که شوهر او ساخته شده خود را معروف پرواز به فضا. او خودداری دور از توجه رسانه ها به دلیل لکنت شدید.

بعدها او تحت یک برنامه فشرده در ارتباطات موسسه تحقیقات در فلوریس کالج در حال حاضر فلوریس دانشگاه در رونوک ویرجینیا که به او مهارت های خود را کنترل لکنت و صحبت می کنند ،

زمان 77 ساله جان گلن بازگشت به فضا در سال 1998 روی شاتل فضایی دیسکاوری آنی نشان داد او تا به حال تبدیل شدن به راحتی در مکان عمومی, نقش در زمانی که او اذعان کرد که او تا به حال رزرو در مورد بازنشسته سناتور دوم پرواز.

"جان اعلام کرده بود یک سال قبل از اینکه او به بازنشسته به عنوان سناتور بنابراین من به دنبال به جلو به داشتن او را به عنوان خود من چون من به او داده بود به دولت ما برای 55 سال," او گفت: ناسا مصاحبه.

حرفه ای خود را در حمایت, برای کسانی که با اختلالات ارتباطی شامل خدمات مشاوره تابلوهای متعدد کودک آزاری و گفتار و شنوایی سازمان. آنی گلن جایزه ایجاد شد به افتخار افرادی که غلبه بر ارتباط اختلال است.

دموکراتیک وزیر بهداشت ، Sherrod براون گفت: آنی گلن "ساخته اوهایو افتخار همه زندگی خود را."

"آنی یاد می شود برای کار خود به دیگران را بلند بالا از جمله کسانی که با مبارزات خود را با اختلالات ارتباطی" او در بیانیه ای گفت. "شور و شوق خود را برای کمک به دیگران همراه با یک نوع روح و تیز و شوخ طبعی رسالت و آنی به هر کسی که او را ملاقات کرد."

کالیفرنیا ، مایک DeWine به نام گلن "ما محبوب ترین Ohioan."

"او نشان داده خوب است که در مورد کشور ما" او در بیانیه ای گفت.

در سال 1998 وزیر دفاع ویلیام کوهن افتخار آنی گلن با وزارت دفاع مدال برای برجسته خدمات عمومی. او به نام او "یک قهرمان در حق خود او" و ستایش او را برای بودن "یک صدای قوی برای کودکان, گفتار و ارتباطات و معلول است."

در سال 2009 گلن دریافت دکترای افتخاری از خدمات عمومی از ایالت اوهایو که در آن او به عنوان استاد کمکی از سخنرانی آسیب شناسی در این بخش از گفتار و شنوایی علم. گروه ارزانی یک آنی گلن رهبری جایزه سالانه است.

گلن متولد شد آنا مارگارت کرچک در فوریه. 17, 1920 در کلمبوس. او به ملاقات همسرش در حالی که آنها کودکان در حال رشد در جدید کنکورد. او ارائه می شد یک عضو بورس تحصیلی به مدرسه جولیارد اما جنگ جهانی دوم آغاز شد و جان پیشنهاد — بنابراین او تصمیم به ماندن با او با توجه به یک بیوگرافی در Glenn College وب سایت. دبیرستان دلبر با حضور ماسکينگام دانشگاه و ازدواج کرده بودند در سال 1943. آنها تا به حال دو فرزند دیوید و Lyn که هر دو زنده بمانند.

این Glenns خدمت در هیئت امنای این دانشکده در حال حاضر ماسکينگام دانشگاه و آنی گلن نامگذاری شد برجسته فارغ التحصیلان همکار در گفتار ارتباطات در مدرسه.

مجازی یادبود برگزار خواهد شد و در ساعت 11 صبح در ژوئن 6, ویلسون گفت:. این سرویس خواهد بود officiated توسط کشیش امی معجزه پاستور به صورت گسترده در خیابان کلیسای پروتستان در کلمبوس. یادبود خواهد بود مجازی با هیچ محله های کشیش نشین و یا مهمان حضور با توجه به COVID-19 محدودیت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن