برکلی مطالعه: تظاهرات در مینیاپولیس کشور ریشه در سیستماتیک نژادی مسائل

"نه تنها ما پیشرفت اندکی در 50 سال گذشته در بسیاری از زمینه ها, همه چیز بدتر" گفت: یک برکلی متخصص که مورد مطال

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 خرداد 1399
a black woman with a mask at her chin yells at a white male police officer wearing a mask and staring into the distance

"نه تنها ما پیشرفت اندکی در 50 سال گذشته در بسیاری از زمینه ها, همه چیز بدتر" گفت: یک برکلی متخصص که مورد مطالعه عدالت کیفری و نژاد. (AP photo by علامت گذاری به عنوان Vancleave)

در سال 1967 یک پانل از کارشناسان نشستم به درک که چرا برای دو سال سیاه آمریکایی در سراسر این کشور به حال rioted در خشم و سرخوردگی اغلب سوختن بخش های شهرهایی مانند دیترویت و لس آنجلس و شیکاگو است. توسط 1968 یک presidentially منصوب کرد گروهی شناخته شده به عنوان Kerner کمیسیون در بر داشت پاسخ: شایع سفید برتری ساختاری نژادپرستی و عدم فرصت و امید است.

امروز در مینیاپولیس همان کسانی که مسائل بوجود آمده اند که تظاهرات علیه خشونت پلیس بودند را برانگیخت زمانی که یک افسر پلیس دستگیر شد در تصویری خود را با استفاده از زانو به پین جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید به زمین تا زمانی که او درگذشت.

تحول می آید به عنوان جای شگفتی نیست به استفان Menendian مدیر تحقیقات در دانشگاه برکلی را Othering & متعلق, موسسه که سال گذشته منتشر شد گزارش بررسی چگونه 50 سال پس از ریاست جمهوری کمیسیون اول به بررسی علل سیاه ناآرامی کمی تغییر کرده بود در پلیس.

"نه تنها ما پیشرفت اندکی در 50 سال گذشته در بسیاری از زمینه ها, همه چیز بدتر" گفت: Menendian که یک متخصص در سازه نژاد پرستی.

2019 گزارش "جاده گرفته نشده: مسکن عدالت کیفری و 50 سال پس از Kerner گزارش کمیسیون" ارائه می دهد توصیه های پلیس و اصلاحات مسکن است که می تواند به جلوگیری از این حوادث خشونت از وقوع در آینده است.

بر اساس این گزارش با وجود هشدارهای Kerner کمیسیون نیروهایی که تهدید به ایجاد مجزا و نابرابر جوامع خطوط نژادی را تبدیل به واقعیت با وجود بهبود در شرایط اقتصادی برای برخی از آمریکایی های سیاه و سفید.

خواندن کل گزارش در اینجا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن