UFC 250: Amanda Nunes غالب Felicia اسپنسر دفاع ورزشکار پروزن کمربند

لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: (R-L) Amanda Nunes از برزیل مشت Felicia اسپنسر کانادا در UFC ورزشکار پروزن قهرمانی ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 خرداد 1399
 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: (R-L) Amanda Nunes از برزیل مشت Felicia اسپنسر کانادا در UFC ورزشکار پروزن قهرمانی کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: Amanda Nunes از برزیل جشن پس از او به اتفاق آراء تصمیم پیروزی بر Felicia اسپنسر کانادا در UFC ورزشکار پروزن قهرمانی کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: (L-R) Amanda Nunes از برزیل مشت Felicia اسپنسر کانادا در UFC ورزشکار پروزن قهرمانی کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: (R-L) Felicia اسپنسر کانادا مشت آماندا Nunes از برزیل در UFC ورزشکار پروزن قهرمانی کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: Aljamain استرلینگ جشن بعد از پیروزی تسلیم بیش از Cory Sandhagen در خروس وزن کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: (L-R) نیل Magny مشت آنتونی Rocco مارتین در سبک وزن کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: شان اومالی واکنش نشان می دهد پس از پیروزی حذفی بیش از ادی Wineland در خروس وزن کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: (R-L) شان اومالی مشت ادی Wineland در خروس وزن کشمکش در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: Alex کاسرس جشن پس از پیروزی خود را بیش از تعقیب هوپر در خود ورزشکار پروزن جلسه در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

 • لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: (R-L) الکس کاسرس مشت تعقیب هوپر در خود ورزشکار پروزن جلسه در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

لاس وگاس (AP) — آماندا Nunes شد اولین UFC جنگنده برای دفاع از کمربند قهرمانی در حالی که نگه داشتن عناوین در دو وزن طبقات شنبه شب درآمد غالب تصمیم به اتفاق آرا بیش از ورزشکار پروزن مدعی Felicia اسپنسر در UFC 250.

سابق قهرمان خروس وزن کودی Garbrandt همچنین زدم رافائل Assunção یک لحظه قبل از دور دوم بل در شرکت اصلی رویداد در یک فن-رایگان بدنسازی در UFC شرکت پردیس در لاس وگاس.

UFC 250 دومین رویداد برگزار شد در UFC Apex بدنسازی در ارتقاء وطن پس از آن سر گیری در رقابت میان coronavirus بیماری همه گیر. راس هشت ضلعی است که 25 متر قطر به جای معمولی 30 فوت و کسانی که در محله های نزدیک منجر به چندین سرگرم کننده پس از اتمام از جمله دیدنی knockouts توسط Garbrandt و همکار خروس وزن استار "Suga" شان اومالی.

Nunes (20-4) به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین جنگنده زن در مخلوط هنرهای رزمی تاریخ UFC را قهرمان خروس وزن و ورزشکار پروزن بخش.

در حالی که Nunes' تسلط مورد آزمایش قرار گرفت و در آخرین جلسه در برابر خروس وزن ژرمین د Randamie در دسامبر نسبتا بی تجربه اسپنسر (8-2) ارائه شده کمی چالش به قهرمان های دیگر از راه دور امکان شکستن دست او را در تکرار برخورد با اسپنسر ،

Nunes کتک کندتر اسپنسر با مهیب قدرت قابل توجه از شروع برش رقیب و بعد ارسال را منادی پرواز در دور سوم دور. اسپنسر تا به حال یک هماتوم در حال رشد در پیشانی او پس از دور چهارم.

Nunes به راحتی در دفاع از او ورزشکار پروزن کمربند برای اولین بار پس از مصرف آن از Cris "سایبورگ" Justino در دسامبر سال 2018 است. او در دفاع از خروس وزن کمربند پنج بار پس از سال 2016.

Garbrandt (12-3) از دست داده بود سه دعوا مستقیم قبل از این عملکرد چشمگیر به پایان رسید با یک صلیب راست که زدم Assunção در فینال دوم از دور دوم. Garbrandt عقب نشینی به حصار dodged Assunção دست راست و فرود یک شات کامل به صورت ارسال Assunção غلت عقب مانده و چهره برای اولین بار به بوم.

برنده شد Garbrandt برای اولین بار از دسامبر سال 2016 زمانی که او به ضرب و شتم Dominick کروز برای 135 پوند عنوان شده است.

اومالی (12-0) باز pay-per-view بخشی از UFC 250 با باطل یک پانچ حذفی کهنه ادی Wineland فقط 1:54 به خود استراحت بدهید.

اومالی دست راست به فک سپرده Wineland تخت در پشت خود را با دست خود هنوز هم مطرح شده است. اومالی آمرانه به دور از تک پانچ قبل از بی معنی Wineland یا داور می دانست که چه اتفاقی افتاده است.

"هنگامی که شما به عنوان سریع و دقیق که من هستم, من میخوام برای اولین بار زمین و من قصد دارم به زمین در اوایل" اومالی گفت. "و من فرود بر روی دکمه."

بعد Aljamain استرلینگ ارائه شده Cory Sandhagen ناخودآگاه با یک rear naked choke فقط 88 ثانیه به یک مبارزه برای تعیین آینده مدعی برای خروس وزن عنوان شده است. استرلینگ (19-3) که پنج مستقیما پیروزی های سریع قفل شده در یک بدن کامل مثلث و یک چوک به پایان Sandhagen که شنود گذاشته از درست قبل از رفتن به خواب.

نور سنگین وزن Devin کلارک در زمان زانو با مشت خود را در هوا مطرح شده در خود را قبل از مبارزه با مقدمه ای از بروس بافر. کلارک پس از آن به دست آورده به اتفاق آرا تصمیم پیروزی بر شکست نخورده قبلا چشم انداز آلونزو Menifield persevering از طریق یک چشم چپ بسته با مشت.

کلارک و هم تیمی Jon Jones زمان صرف شده در خیابان های آلبوکرک آخر هفته گذشته صحبت کردن به مردم و کمک در پاکسازی تلاش برای صدمه به اموال.

کلارک نمی صحبت می کنند به رسانه ها پس از مبارزه خود را به جای رفتن به بیمارستان برای مراقبت های فوری.

اما استرلینگ صحبت کردن در حمایت از اعتراضات گسترده پس از مرگ جورج فلوید در پست خود-مبارزه مصاحبه.

"جهان در قتلگاه در حال حاضر به خصوص امریکا" استرلینگ گفت. "ما مقدار زیادی در رفتن در این کشور است. آن را یک کشور بزرگ اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به تغییر به خصوص بی عدالتی اتفاق می افتد به اقلیت ها در سراسر امریکا. این یکی برای همه به خانه مبارزه با مبارزه خوب معترض. من از شما بچه ها. من با شما بچه ها تمام راه را."

ورزشکار پروزن کودی Stamann به دست آورده غالب تصمیم گیری بیش از برایان كويين فقط 10 روز پس از مرگ Stamann 18 ساله برادر یعقوب.

"این سخت واقعی" گفت: Stamann که مشخصه عاطفی در قفس است. "من شده است به مبارزه با اشک تمام طول روز. من تا به حال دست و پنجه نرم کردن و یک مرد و دریافت این انجام می شود برای خانواده ام برای خودم."

UFC به رهبری آمریکای شمالی ورزشی " بازگشت به ماه گذشته با سه نشان می دهد در فلوریدا. رئیس دانا سفید مصمم به نگه داشتن نزدیک هفتگی را نشان می دهد رفتن به جلو و او هنوز در نظر دارد به دعوا مرحله در تابستان امسال در یک جزیره خصوصی لقب "مبارزه با جزیره است."

اگر چه سفید شده و پنهان در مورد محل که در آن او خواهد شد مرحله حملات بین مبارزان قادر به رسیدن به ایالات متحده آمریکا با توجه به کروناویروس محدودیت های مسافرتی بسیار سبک وزن و هربرت سوختگی اجازه لغزش است که مبارزه با جزیره در ابوظبی پس از ضرب و شتم او اوان Dunham در جلسه افتتاحیه از UFC 250.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن