دیوان عالی کشور حکم است مانند گلدان طلا در پایان رنگین کمان پرچم

لحظه به لحظه او خواندن تیتر در مورد دیوان عالی ایالات متحده را برجسته حقوق مدنی تصمیم محرومیت کار تبعیض علیه ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 خرداد 1399

لحظه به لحظه او خواندن تیتر در مورد دیوان عالی ایالات متحده را برجسته حقوق مدنی تصمیم محرومیت کار تبعیض علیه همجنسگرایان مردم میخ Corley تبدیل به شریک زندگی خود را.

"خبر خوب عسل" Corley, مدیر اجرایی LGBTQ مرکز اورنج کانتی گفت: در صبح روز دوشنبه, ژوئن 15. "دیوان عالی کشور موضع به حفاظت از حقوق ما!"

به زودی, پیام های متنی شروع به جاری شدن سیل Corley تلفن اضافه کردن به احساس سرخوشی توسط اعضای لزبین, گی, bisexual, transgender, و عجیب و غریب جامعه در سراسر جنوب کالیفرنیا. که شادی به اشتراک گذاشته علنا در رسانه های اجتماعی و در مکالمات خصوصی تکرار پاسخ به یکی دیگر از تاریخی دیوان عالی کشور حکم تجاوز به حقوق قانونی کردن ازدواج همجنس گرایان نزدیک به پنج سال پیش در ژوئن 26, 2015.

"تجاوز حفاظت در محل کار نشانه بسیار خوبی است که بالاترین دادگاه در کشور ما درک اساسی حقوق بشر اعمال می شود به همه ما" گفت: Corley.

این 6-3 تصمیم دادگاه درگیر تبعیض موارد مطروحه از طرف دو مردان همجنسگرا و تراجنسیتی زن است. چهار لیبرال قضات در دادگاه عالی بودند پیوست محافظه کار benchmates قاضی جان رابرتز و عدالت نیل Gorsuch که گذراند نظر اکثریت که فراخوانی عنوان VII ارائه حقوق مدنی قانون از سال 1964.

Gorsuch نوشت: "یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف ، جنسیت نقش لازم و undisguisable نقش در تصمیم گیری دقیقا چه عنوان VII ممنوع."

محافظه کار دادگاه ناظران ناراضی بودند.

"دیوان عالی کشور تضعیف حاکمیت قانون امروز گفت:" تام Fitton جمهور از گروه قضایی سازمان دیده بان در بیانیه ای. "در حال گسترش ممنوعیت تبعیض در حقوق مدنی قانون از سال 1964 شامل گرایش جنسی و هویت جنسیتی دادگاه مشغول سوء استفاده از قدرت توسط وضع از نیمکت."

نتیجه تعجب بسیاری را در جامعه تجاوز بودند که فرح برای یک یاس.

"من هر دو شوکه و هیجان زده گفت:" ترا راسل-Slavin مدیر سیاست و جامعه سازی برای لس آنجلس همجنسگرایان و مرکز آن از 10 دفاتر در سراسر لس آنجلس. "من انتظار این محافظه کار تکیه دیوان عالی کشور به قانون راه آن را امروز. اما من نشئه است که آن را انجام داد.

"این تصمیم درست است."

اما او افزود: "این باید در حال حاضر اتفاق افتاده است."

امید است که وجود خواهد داشت بیشتر چنین تصمیم گیری. طرفداران اشاره کرد که یدک کش-از-جنگ بیش از LGBTQ حقوق در حال وقوع است و حتی به عنوان اعتراض به رفتار پلیس از مردم سیاه و سفید است که باعث ملی گفتگو در مورد حقوق بشر در آمریکا است.

"ما باید همچنان به کار به دید انتقادی شکاف در nondiscrimination حمایت" گفت: برگرد. Benita رمزی وحدت Fellowship Church IE و رنگین کمان غرور جوانی داد, یک سان برناردینو سازمان مبتنی بر خدمت به جوانان LGBTQ در امپراتوری درون مرزی.

"حتی پس از امروز تصمیم, سیاه, LGBTQ مردم هنوز هم چهره نامتناسب تبعیض در سراسر زندگی خود را. حقوق قانونی همه LGBTQ مردم را نمی توان امن تا زمانی که ما در پایان این سیستمیک راه است که در آن نژادپرستی است استفاده می شود برای سرکوب مردم سیاه و سفید و دیگر مردم رنگ– در محل کار در خیابان در غرفه رای گیری و جاهای دیگر."

در کنار جشن — مجازی تا حد زیادی به دلیل نگرانی بیش از تجمعات عمومی در میان coronavirus همه گیر وجود دارد باقی می ماند برجسته مسائل تعصب و عدم حمایتهای قانونی برای تجاوز مردم است. راسل-Slavin و دیگران گفت: آنها به امید دیدن برابری در زمینه هایی مانند بهداشت و درمان فرزندخواندگی و دسترسی به بودجه فدرال برنامه های.

راسل-Slavin با اشاره به امیدوار-برای عبور از قانون مساوات و برابری که موجود اصلاح قوانین حقوق مدنی از جمله حقوق مدنی سال 1964 قانون و عادلانه مسکن عمل می کنند و مشخص جارو گنجاندن گرایش جنسی و هویت جنسیتی تحت قوانین موجود. در ماه مه سال 2019 مجلس تصویب قانون برابری در هر دو حزب تلاش اما سنا هنوز به عمل به آن.

"این چیزی است که در کنار" راسل-Slavin گفت: از تصویب قانون برابری. "ما باید در سنا به تصویب قانون برابری."

اما آیا رئیس جمهور تهمت امضای چنین قانونی باید از آن زمین در مصمم میز ؟ اقدامات اخیر را تشویق کنید LGBTQ طرفداران.

یک قانون جدید اعلام شده در جمعه, ژوئن 12, با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشت رول بهداشت و درمان حمایت که مانع تبعیض علیه نما مردم توسط پزشکان و بیمارستان ها و شرکت های بیمه. حقوق مدنی حمایت های تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه از سال 2010 در مورد فدرال-بودجه برنامه های است که به طور گسترده تفسیر دولت اوباما شده اند تنگ شده.

پشت به پشت whiplash روز جمعه تصمیم گیری در سیاست و در روز دوشنبه حکم دادگاه را ترک مليانة سینگ یک نما زن که بازگو تبعیض در محل کار و در خدمات بهداشت و درمان احساس تلخ و شیرین.

"من خوشحال و هیجان زده است. اما در همان زمان به عنوان یک فرد همجنسگرا من می دانم که بهداشت و درمان حمایت لغو شد" گفت: Singh, 30 زندگی می کند که در کنار رودخانه شهرستان است. "این به من می دهد در یک عجیب و غریب مجاورت."

سینگ در اصل از نیویورک به فلوریدا نقل مکان به عنوان یک نوجوان که در آن او تحت انتقال خود را. او گفت: در حالی که وجود دارد او در مواجهه شغلی تبعیض به عنوان یک زن و یک نما ، سینگ می خواهم برای دیدن این کشور اتخاذ بهداشت و درمان حمایت کالیفرنیا که او به خانه پس از سال 2015 فراهم می کند به بیماران در دولت-بودجه برنامه های بهداشت — تعهد تقویت شده در نامه مورخ شنبه by the California Department of Health Care Services.

"این تعهد بی نقص با آخرین تغییرات مقررات فدرال" در این بیانیه گفت: در اشاره به اقدامات انجام شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای نهایی کردن این قانون که حذف حمایت در برابر تبعیض بر مبنای هویت و گرایش جنسی.

اما شاید حکم دادگاه عالی خواهد بود و یک کاتالیزور برای گسترده تر, تغییر, گفت: Singh, که با این نسخهها کار برای تجاوز مرکز اورنج کانتی در سانتا آنا که در آن او شده است در بهداشت و درمان و ترانس هماهنگ کننده خدمات پس ممکن است 2018.

"من امیدوارم که این سوخت مبارزه برای دریافت فراگیر بهداشت و درمان برای همه در سراسر کشور."

دیگران پیشنهاد حاکم ممکن است سیگنال که دیوان عالی کشور نیست و به عنوان محافظه کار به عنوان صورتحساب. Jason وایتهد استادیار علوم سیاسی در Cal State ساحل طولانی به نام تصمیم "یک داستان قابل توجهی از تعجب آور به نوبه خود از وقایع."

وایتهد که تخصص شامل حقوقی و قضایی, سیاست, گفت که او کمتر شگفت زده توسط رئیس دادگستری رابرتز از عدالت Gorsuch های قضایی "textualist" که پایگاه های خود را در تفسیر قانون در کلمات واقعی در قانون است. در این مورد "جنسیت" تبدیل به کلمه از عمل حتی اگر قانونگذاران در سال 1964 نمی توانست پیش بینی است که کلمه استفاده به تجاوز مردمی 56 سال بعد وایتهد گفت.

اما وایتهد نویسنده از "قضاوت قضات: ارزش ها و حاکمیت قانون" گفت: از آن باقی مانده است دیده شود که آیا روز دوشنبه تصمیم حاکی از توسعه شکاف میان محافظه کار قضات است که اعمال خواهد شد در آینده موارد از جمله برخی مربوط به آزادی مذهبی و حقوق سقط جنین که لولا در تفاسیر از حمایت برابر و نه قانون.

"این چیزها سخت برای پیش بینی" وایتهد گفت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن