در میان دلایل COVID-19 بدتر است برای جوامع سیاه: خشونت پلیس

یکی از دلایلی که مردم سیاه و سفید ممکن است در معرض خطر بالاتر مرگ از COVID-19 سابقه آسیب زا و استرس زا و یا خش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 اردیبهشت 1399
DeRay Mckesson is arrested by a police officer

یکی از دلایلی که مردم سیاه و سفید ممکن است در معرض خطر بالاتر مرگ از COVID-19 سابقه آسیب زا و استرس زا و یا خشونت تجارب با پلیس است. در این سال 2016 عکس سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال Deray Mckesson است دستگیر شده توسط پلیس در لوئیزیانا. (AP photo by Max Becherer)

دلایل مختلفی وجود دارد که COVID-19 کشتار مردم سیاه و سفید در شش بار نرخ سفید مردم از جمله عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و فقیر شرایط محیطی در جوامع است.

اما تا حد زیادی بررسی نشده عامل این اختلاف با توجه به پنل از دانشگاه برکلی کارشناسان است تروما و استرس ناشی از خشونت های پلیس در آن جوامع و فیزیکی تلفات آن خشونت است.

"وجود دارد سطح استرس مزمن مرتبط با زندگی در یک محیط است که بیشتر خشونت پلیس و تهدید است که نیروی خود را از ساکنان گفت:" دنیس گله یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی که به تازگی به بررسی این موضوع در مقاله "چرخه تهدید: گراهام V. کانر خشونت پلیس و آفریقایی سلامت بی عدالتی" است که منتشر می شود در شماره آینده از دانشگاه بوستون قانون را نقد کنید.

Denise Herd headshot

UC برکلی بهداشت عمومی استاد دنیس گله خواهد وزش برکلی مکالمات تصویری زنده رویداد روز جمعه در مورد نژاد پرستی, سلامت, نابرابری و COVID-19. (UC برکلی حسن نیت ارائه میدهد عکس از دانشکده بهداشت عمومی)

با جهان هنوز در درک این بیماری همه گیر وجود ندارد تحقیقاتی خاص مربوط COVID-19 موارد به خشونت پلیس اما گله گفت: ارتباط بین استرس مزمن ناشی مداوم پلیس مرتبط با تروما و بیماری هایی مانند آسم و دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی است که منجر به COVID-19 مرگ و میر روشن است.

"کسانی که مسائل مربوط به سلامت روانی اغلب درمان نشده در جوامع و می تواند منجر به بیماری های است که آنها را بیشتر به خطر بیافتد به COVID-19," او اضافه شده است.

دیگر برنامه به طور بالقوه عامل پیچیده است که درخواست, سیاه, افراد به ویژه مردان سیاه پوشیدن ماسک به عنوان بسیاری از مقامات بهداشت عمومی هستند و نیاز به دعوت ممکن است بی توجه از پلیس که به دروغ برفلد مردان سیاه و سفید به عنوان جنایتکاران.

"این یک نتیجه را به 'خیانت' استدلال از چند سال پیش که آن را غیر معمول نیست برای اقلیت نژادی پوشیدن پیراهن به عنوان یک تهدید در حالی که دیگران آنها را می پوشند و بدون ترس از آزار و اذیت" گفت: Osagie Obasogie یک برکلی و استاد اخلاق زیستی.

"هر روز نژادپرستی همچنان بیشتر نگرانی فوری به جوامع رنگ از یک بیماری همه گیر به طوری که برخی از مردم ممکن است کاهش به پوشیدن ماسک," او اضافه شده است.

'دو آمریکایی و دو شیوع'

گله که همچنین دانشیار مدیر برکلی Othering و متعلق, موسسه با اشاره به آرایه ای از مطالعات نشان داده افرادی هستند بیشتر احتمال دارد به صورت درمان فقیر از اجرای قانون است که شامل متوقف مجروح یا حتی کشته شده توسط پلیس.

یک مطالعه انجام شده از سال 2001 تا 2014, تجزیه و تحلیل 683,000 صدمات ناشی از پلیس که باعث درمان در اتاق های اورژانس در سراسر کشور است. داده یافت که مردم سیاه شد و نزدیک به پنج برابر بیشتر احتمال دارد به تجربه پلیس مربوط به صدمات از مردم سفید پوست و آنها نیز تجربه مرگ و مير ناشی از صدمات آن دو بار به عنوان بالا به عنوان سفید بيماران است.

علاوه بر این گله گفت: استفاده از اصطلاح تری متوقف می شود و یا توقف-و-frisk سیاست است که اجازه می دهد افسران پلیس به سوال جستجو و یا بازداشت افرادی که مظنون هستند درگیر در فعالیت های جنایی استفاده شده است به عنوان یک راه برای hyper-پلیس سیاه جوامع ایجاد استرس مزمن است که باعث کاهش یک فرد را در برابر بیماری است.

Osagie Obasogie headshot

Osagie K. Obasogie است که در دانشگاه برکلی هاس برجسته صندلی و استاد اخلاق در UCSF-UCB مشترک برنامه های پزشکی و دانشکده بهداشت عمومی. (UC برکلی حسن نیت ارائه میدهد عکس از دانشکده بهداشت عمومی)

گله ارجاع داده از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی نشان داد که بین سال های 2004 و 2012 چهار میلیون تری توقف انجام شد که عمدتا در سیاه و لاتین پیاده. در سال 2011 به تنهایی 90 درصد از عبور و مرور متوقف شد یا سیاه یا لاتین و 20 درصد از زمان پلیس با استفاده از نیروی فیزیکی است.

مطالعه دیگری نشان داد که مردانی که گزارش تعداد زیادی از پلیس متوقف می شود در طول عمر خود را نیز سه برابر بیشتر احتمال دارد به نمایشگاه اختلال استرس پس از ضربه علائم و سطوح بالایی از اضطراب و استرس است.

وجود ندارد فقط یک دلیل برای مشکلات بهداشتی در این جوامع گفت: گله. دسترسی به فضاهای سبز و مقرون به صرفه مسکن و دیگر عوامل اقتصادی نیز نقش دارد. اما اشکال تبعیض و ناعادلانه درمان با اجرای قانون مرتبط با نرخ بالاتر از بیماری در جوامع سیاه, او گفت:.

در مقاله گله با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که در محله که در آن پیاده شدند و به احتمال زیاد مورد سوال توسط پلیس وجود دارد که شيوع فشار خون بالا و دیابت و آسم و چاقی; سلامت ثابت شده به علت شدید COVID-19 علائم در بیماران مبتلا به این بیماری است.

"ما لازم نیست که همه داده ها در عین حال اما به نظر می رسد مانند آن است که دو آمریکایی و دو شیوع" گفت: گله. "در پروفایل است که ما شاهد با مرفه سفید افرادی که به این بیماری برای اولین بار آن را به دلیل مسافرت های بین المللی و موارد تمایل به در جمعيت مسن تر. من فکر نمی کنم که درست باشد برای جمعیت آمریکایی آفریقایی تبار. ما همچنین جوان آفریقایی آمریکایی مردم در حال مرگ است."

با پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که سیاه و سفید

در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ممکن است به نظر می رسد مانند حس مشترک برای برخی از مردم از رنگ به خصوص مردان سیاه پوشیدن یا نه با پوشیدن ماسک در حالی که می تواند یک شمشیر دو لبه است.

ارین Kerrison استادیار در برکلی رفاه اجتماعی مدرسه که مطالعات چگونه قانون و حقوقی موسسات کار به عنوان عوامل اجتماعی موثر بر سلامت گفت: به دلیل بی اعتمادی مردم را نسبت به اجرای قانون باشند ممکن است پوشیدن ماسک برای جلوگیری از به عنوان جنایتکاران.

Erin Kerrison headshot

استاديار گروه ارین M. Kerrison مطالعات چگونه قانون و حقوقی موسسات کار به عنوان عوامل اجتماعی موثر بر سلامت. (UC برکلی حسن نیت ارائه میدهد عکس از رفاه اجتماعی مدرسه)

"با توجه به آسیب روانی و آسیب های انجام شده در آن توقف-و-frisk برخورد و اغلب بی دلیل آزار و اذیت احساس وجود دارد که پلیس آنها را درمان به عنوان گناه تا ثابت," Kerrison گفت:

برای مثال پس از 2012 تیراندازی و قتل از Trayvon Martin, نوجوان سیاه, نوجوان راه رفتن در اطراف خود فلوریدا محله برخی از افراد گفت: کشتار توجیه بود چرا که "او نگاه مشکوک" Kerrison گفت.

"آنچه در قانون اجرای نمایش ها به عنوان یک مکان عمومی ایمنی تهدید عمیقا racialized" گفت: Kerrison. "این یک عمل مشترک برای شهروندان به حد اگر نه در دسترس نباشد اجتناب از هر نوع ماشه که منجر به برخورد با یک افسر پلیس است."

این جمعه گله و Obasogie همراه با دیگر برکلی کارشناسان بهداشت عمومی میزبان زندگی می کنند برکلی مکالمات تصویری رویداد "Straight Talk: گفتگو در مورد نژاد پرستی, سلامت, نابرابری و COVID-19." از آن خواهد شد شرکت-اسپانسر شده از طرف این Othering و متعلق, موسسه و دانشکده بهداشت عمومی.

اگر چه او نمی خواهد در حال حاضر در حوزه مجازی رویداد Kerrison گفت که او امیدوار است این مکالمه گسترش گفت و گو در اطراف این اثر منحصر به فرد COVID-19 داشتن در جوامع از رنگ.

"آنچه مهم است این است که مطمئن شوید کمال حق دریافت به عنوان بسیاری از مردم که گوش خواهد داد" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن