توسط Reade Pickert مایکل سسو و Maeve Sheehey بلومبرگ

در حدود دو هفته میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند از دست دادن مهم اقتصادی راه نجات از این بیماری همه گیر: 600 $در هفته اضافی فدرال مزایای بیکاری.

برنامه ریزی نهایی خواهد شد موج دار شدن از طریق خانواده ها و کل اقتصاد است. برنامه حساب برای یک تکه بزرگ از وزارت خزانه داری رکورد بیکاری پرداخت در ماه گذشته که بیش از 100 میلیارد دلار. بدون پول نقد اضافی در برخی از سخت ترین-آمار خانواده ها ممکن است مجبور به انتخاب کنید که به پرداخت صورتحساب و آن را اجازه اسلاید.

برای آماندا Steinhauser در نیوجرسی آن را به معنی سوزاندن از طریق پس انداز ناچیز و حتی سریع تر. برای کریس Bolei در کالیفرنیا به این معنی نمی دانستند که چگونه او را به اجاره. برای کلاغ گیلبرت در کارولینای شمالی آن می تواند به معنای تلاش برای خرید مواد غذایی.

مهلت می آید اقتصادی کشور نشان می دهد نشانه هایی از دست دادن بخار با تجدید باعث شیوع متحده به عقب و یا غرفه reopenings. این مزایای اضافی که در برخی موارد مانع از طبقه کارگر و مردم و زنان و اقلیت ها که به طور نامتناسبی تکیه بر مزایای بیکاری — از لغزش دورتر پایین نردبان از رفاه.

در ضمن سیاستگذاران در واشنگتن در یک وقفه در مذاکرات خود را برای بیشتر محرک و در خصوص اینکه آیا شامل یک پسوند اضافی مزایای بیکاری. هفتگی مکمل کمک های فدرال اضافه شد به سنتی مزایای بیکاری که اداره متحده و می تواند به طور گسترده ای در اندازه.

دموکرات ها می خواهند به گسترش برنامه به نام فدرال همه گیر جبران بیکاری. جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید به نام برای دربندی مقدار پول بیکاری آمریکایی ها می توانید دریافت و دیدن آن را به عنوان یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار.

مصاحبه با کسانی که با تکیه بر مزایای اضافی ارائه یک نگاه اجمالی به گسترده برنامه است که ممکن است هنوز اثبات حیاتی برای اقتصاد بازیابی.

600 ‘تاسیسات’

برای کریس Bolei, 63 اضافی 600 دلار در هفته است “تاسیسات به ما قبل از همه گیر وجود دارد.” قبل از همه گیر Bolei از سن رافائل کالیفرنیا شد در مورد $75,000 یک سال به عنوان سرپرست تعمیر و نگهداری. حتی با کمک دولت او و همسرش است که در معرض خطر برای عوارض شديد از Covid-19 مبارزه به پرداخت صورتحساب خود را. بدون هفتگی پاداش او گفت که اجاره خود را پرداخت و صورتحساب های پزشکی تبدیل خواهد شد غیر ممکن است.

“آن را به من را در یک بسیار ناراحت کننده و احتمالا وضعیت تهدید با من, مسکن,” او گفت:.

درآمد بیشتر

برخی از آمریکایی ها در حال ساخت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها را زمانی که آنها شاغل بودند. دو سوم از کارگران که واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری دریافت می تواند بیشتر از آنچه که آنها از دست داده, در, درآمد, با توجه به مقاله ای که توسط محققان در دانشگاه شیکاگو است.

آماندا Steinhauser, 33, یکی از آنها است. قبل از همه گیر شروع شد و او به دست آورده $14.75 یک ساعت در یک حزب کوچک عرضه شرکت در بلک وود نیوجرسی. در حال حاضر او درآمد تقریبا دو برابر نرخ بیکاری کمک کند. به عنوان یک نتیجه او پرداخت برخی از بدهی کارت اعتباری است و صدها دلار صرفه جویی در هر هفته.

اما او می گوید پس انداز را اجرا خواهد کرد در چند ماه قبل از این مشاغل آمریکا در بازار است که انتظار می رود به بازگشت به حالت عادی. بدون اضافی فدرال بالا تا Steinhauser بیکاری مزایای سقوط خواهد کرد به 280 $در هفته حدود نیمی از آنچه او ساخته شده قبل از این بیماری همه گیر.

“من شده اند به دنبال یک کار زمان گذاشته بودم پشت در مارس و من شده اند قادر به پیدا کردن هر چیزی” Steinhauser گفت. “اگر من لازم نیست که 600 دلار, من می دانم من قصد دارم به پیچ شود.”

کارفرمایان استدلال می کنند که 600 دلار افزایش است و ایجاد یک عامل بازدارنده برای کارکنان به بازگشت به کار. برای مثال در کسی که شام میخورد های زنجیره ای Waffle House Inc., بر اساس در نورکراس گرجستان برخی از کارکنان در حال آمدن به محل کار به دلیل آنها را به پول بیشتر از نرخ بیکاری و ایجاد کمبود در برخی از تغییرات به گفته سخنگوی Njeri ،

درآمد کمتر مشاغل کمیاب

کسانی که در جستجوی شغل مواجه اند بسیار به چالش کشیدن و رقابتی در بازار. فهرست فرصت های شغلی به عنوان 10 ژوئیه حدود 23 درصد پایین تر از آنها در سال 2019 با توجه به داده ها از استخدام سایت واقع است.

جیل Haber, 42, شده به دنبال یک شغل از ماه آوریل هنگامی که او از یک موقعیت ارشد در یک آژانس بازاریابی در لس آنجلس. اضافی هفتگی منافع باید به او کمک کرد تا پرداخت صورتحساب ماهانه اما باعث نمی شود تا برای او حقوق و دستمزد. اضافه کردن به هزینه های Haber در حال حاضر به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی.

بدون اضافی $600, او گفت که او می تواند تقریبا یک پنجم از آنچه او در کار خود را. او را مجبور به شیب به پس انداز است که او در نظر گرفته شده برای استفاده در آینده به خرید یک خانه و یا بازنشسته شوند. ساخت بدتر ماشین اجاره نامه به زودی به پایان می رسد و او نیاز به خرید یک ماشین. بدون درآمد Haber را 78 ساله و مادر تا به حال برای شرکت خود ثبت نام وام. او گفت که او خوش شانس او پس انداز.

“من خوش شانس هستم که در من است که به شیب به” Haber گفت. “بسیاری از مردم نمی کنند.”

گرفتن در حالی که درآمد کمتر

برای کسانی که دریافت همه گیر کمک های بیکاری و یا برنامه ای است که گسترش مزایای بیکاری به کسانی که به طور معمول تحت پوشش مانند خود اشتغالی و فرفره کارگران اضافی $600 اغلب طول می کشد و حتی بیشتر اهمیت است.

کلاغ گیلبرت استفاده می شود برای مدیریت بار در شکارچی خانه و باغ عروسی و برگزاری رویداد در Huntersville, North Carolina, قبل از او گذاشته شد در ماه مارس ، او گفت که او نمی واجد شرایط برای حالت منظم و مزایای بیکاری بود اما قادر به دریافت PUA.

حتی با 600 دلار جایزه هفتگی مجموع می افتد کوتاه از آنچه او بود و در اوایل این سال است. هر چند او امیدوار است کار خود را تبدیل خواهد شد دوباره در دسترس او است که به دنبال یک کار جدید اما میله ها هنوز بسته و رستوران ها عامل در کاهش ظرفیت. بدون اضافی بیکاری او واجد شرایط برای تنها $134 یک هفته در حکومت.

“من نمی دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد” گیلبرت گفت. “من نمی دانم که من قادر خواهید بود به صورت حساب و یا خرید مواد غذایی به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آموزش سئو