الکساندر: ما باید یک بیس بال فصل ؟ آن را به احتمال زیاد به پول

من مطمئن هستم که اگر او تا به حال به آن را انجام دهد بارها بلیک اسنل را به کار گرفته اند این سوال کمی متفاوت ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

من مطمئن هستم که اگر او تا به حال به آن را انجام دهد بارها بلیک اسنل را به کار گرفته اند این سوال کمی متفاوت هفته گذشته به جای blurting از "من بازی نمی کند مگر اینکه من مال من باشه؟"

بله ما می دانیم. به Tampa Bay Rays پارچ بود در پاسخ به پیشنهاد لیگ اصلی بیس بال است که قبلا مورد توافق تنظیم برای نرم افزار-امتیاز بازیکن حقوق بیش از یک فصل کوتاه ممکن است باطل و از درجه اعتبار ساقط و اگر آن را به عنوان در حال حاضر به نظر می رسد وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در می ایستد. نظر در اینجا است که صاحبان باید فکر می کردم که زمانی که آنها ساخته شده معامله در وهله اول.

اما اسنل در ابراز اعتراض – پشتیبانی شده توسط بازیکنان دیگر از جمله یکی کلیتون Kershaw – به 50-50 تقسیم درآمد که به بازیکنان برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی مانند حقوق و دستمزد کلاه مفهوم است که این بازیکنان در انجمن اتحاد مبارزه در برابر از یک روز در واقع خودش ساخته بود روزنه برای هر فن نا امید که متقاعد شده است که او می خواهم بازی به صورت رایگان و بنابراین چرا باید این بازیکنان را تا این حد ؟

(زمان در اینجا برای روشن شدن: اگر شما در میان 750 بهترین در جهان در آنچه که شما انجام دهید, حتی اگر آن را یک حرفه در ارتباط با کلمه "بازی" شما نمی خواهد کار به صورت رایگان. شما را مقرون به صرفه برای هر دلار شما می توانید دریافت کنید – و یا بهتر رتبهدهی نشده است, استخدام اسکات بوروس به انجام آن برای شما – و شما آن را می دانم.)

که گفته بود اسنل اشتباه است ؟ اگر شما در حال صحبت کردن در مورد یک معامله یک معامله است. اما همچنین بله در استفاده از دیروز قوانین به محل کار و یک جهان که در حال حاضر در حال تغییر به طوری که ما حتی نمی تواند شروع به تصور کنید که با دقت هر چه آینده برگزار خواهد شد.

دوشنبه بود کمی روشن از ساکرامنتو برای ورزش در این دولت است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که قبلا مراتب بیشتر بدبینانه در مورد رویدادهای ورزشی از بازگشت به کالیفرنیا برای ماه آینده گفت: در جلسه توجیهی روزانه است که ورزش می تواند دوباره بدون فن و با آنچه که او نامیده می شوند به عنوان "تغییرات و بسیار تجویزی شرایط" به عنوان اوایل به عنوان اولین هفته از ماه ژوئن با فرض این که وزارت امور خارجه پیشرفت در برخورد با COVID-19 را نمی ناگهانی به سمت چپ به نوبه خود.

MLB طرح است برای یک آموزش مختصر اردوگاه شروع در اواسط ماه ژوئن و 82-بازی از لحاظ جغرافیایی محدود برنامه ابتدا در ماه جولای در خانه پارک که در آن ممکن است. آن می آید با 67 صفحه طرح توجیهی در مورد بهداشت و مسائل ایمنی است که شامل در میان چیزهای دیگر, هیچ تف, نیمکت بازیکنان نشستن در غرفه به رعایت اجتماعی فاصله هیچ تپه بازدید و آزمایش به طور منظم.

چگونه بسیاری از این اقدامات به طور موقت احتیاطی? و چگونه بسیاری از نوآوری ها است که از بیماری همه گیر بیس بال جدید خواهد بود عادی است ؟

مالی بازیکنان احتمالا باید خود را ببندید کمربند ایمنی. در یک افسرده اقتصاد بسیار زیاد از دست دادن شغل و کسب و کارهای بزرگ و کوچک ورشکسته و یا بسته شدن مجموع این شرایط است که باید فعال هر دو تیم و بازیکنان به رونق در تمام ورزش حرفه ای نه فقط بیس بال را متوقف به وجود داشته باشد.

"با این همه نگاه نزدیک به 20 درصد و بیکاری 100,000 کسب و کارهای کوچک احتمالا بسته شدن آن ها (مردم) رفتن به گرفتن پول به پرداخت پول برای سوئیت لوکس و هر چیز دیگری پرسید:" گیل سرخ شده, صندلی های مدیریت ورزشی بخش در دانشکده کسب و کار در دانشگاه نیوهیون. "هنگامی که مردم در حال گرفتن پول برای کارکنان خود و با داشتن یک زمان سخت و تخمگذار کردن کارکنان من فکر می کنم آنها در حال رفتن به آن را به نگاه دوم در اینکه آیا یا نه آنها می خواهند به صرف پول در ورزش است. به طوری که رفتن به تاثیر خط پایین.

"و به این ترتیب بازیکنان می گویند:" نگاه ما آن را سزاوار است. ما نیاز به پرداخت می شود.' آره شما باید پرداخت کنید. اما باید به شما پرداخت $15 (میلیون) یا $20 میلیون سال ؟ شما می دانید, من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک استدلال برای آنها در آینده رو به جلو است."

به خصوص اگر طبیعی جدید شامل تعداد کمتری از مردم در صندلی. ما قبلا مورد بحث نظر سنجی که پیشنهاد کرده اند که یک درصد خوبی از طرفداران خواهد بود بسیار مردد به بازگشت به استادیوم ها و عرصه حتی زمانی که طرفداران مجاز حداقل تا زمانی که یک واکسن در دسترس است و حتی در برخی موارد فراتر از آن. بیس بال صاحبان پیشنهاد کرده اند آنها را از دست دادن بیش از $640,000 در هر بازی برای هر زمان آنها بازی بدون پرداخت مشتریان و کمیسر راب مانفرد اطراف پرتاب یک شکل از 4 میلیون دلار در ترکیب ضرر و زیان برای سال 2020 است.

شایان ذکر است که دو طرف باید به یک توافق دسته جمعی برای مذاکره قبل از پایان سال 2021 فصل خواهد شد و همچنین جدید تلویزیون ملی حقوق معاملات شروع که در آن نقطه. به طوری که در ذهن داشته باشیم که با توجه به این اعداد و همچنین نگه داشتن در ذهن به شیوه های مختلف ballclubs می توانید کمانچه اطراف با جریان درآمد.

هنوز هم چه اتفاقی می افتد اگر آنها برای باز کردن دروازه و تعداد زیادی از صندلی های خالی باقی می ماند? که بلیط پارکینگ امتیازات و کالا درآمد از دست داد.

فراتر از آن, خواهد, شرکت, همکاران حفظ چیزی نزدیک به خود را قبل از همه گیر سطح حمایت ؟ و چه خواهد شد نرخ تبلیغات شبیه تلویزیونی برای بازی ؟ رأی باید زیاد باشد اما تعیین نرخ آگهی در یک نقطه بالا به اندازه کافی و کسب و کار ممکن است بلک. (من می توانم ببینم یک سناریو که در آن پکس و مبارزات سیاسی خرید کردن بیشتر از زمان. یک جریان ثابت از تبلیغات سیاسی در بازی پخش ممکن است تعقیب بینندگان دور مهم نیست که چقدر گرسنه آنها برای زنده ورزشی.)

زندگی است که در مورد زمان بندی درست است ؟ این زمان وحشتناک برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان به عنوان داجرز' Mookie بتی – آن را هنوز هم عجیب و غریب به نوع است که توسط راه و فیلیز' J. T. Realmuto در مورد پیدا کردن. آن را بی خطر است برای پیش بینی وجود خواهد داشت بدون ثبت قرارداد داده شده از این زمستان. و فقط تصور کنید که چه چیزی در فروشگاه برای دوم و سوم ردیف از رایگان عوامل است.

اما حتی با این احتمال که یک بازار است که تیره و تار گذشته دو offseasons مورد به دهانه آن را سخت به تصور کنید که این بازیکنان تا کنون از پذیرش تقسیم درآمد ترتیب از هر نوع برای هر طول زمان. سپس دوباره آن را سخت به تصور کنید که صاحبان همیشه باز کردن کتاب های خود را برای بازیکنان به دیدن دقیقا همان جایی که این ورزش از لحاظ مالی.

شاید این امر یکی برای رسیدن به دیگری. شاید از آن خواهد شد نیاز به یک بیماری همه گیر برای رسیدن به هر دو. اما من نمی روی آن حساب. اجازه دهید فقط امیدوارم که دو طرف می توانند به توافق برسند به مخالفت طولانی به اندازه کافی برای فقط بازی بیس بال و به بقیه از ما ،

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن