دولت از L. A.: پس از هفته ها در coronavirus' گردباد Garcetti شیفت به انتخاب سختی چشم انداز دوربرد

توقف از مرور unrelentingly گریم مالی اخبار و مبارزه نامرئی دشمن مرگبار در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti را ارز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 فروردین 1399

توقف از مرور unrelentingly گریم مالی اخبار و مبارزه نامرئی دشمن مرگبار در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti را ارزیابی دولت از شهر و نمودار چشم انداز خود را برای سال آینده, یکشنبه شب, مارس 19 در سالن شهر.

در حالی که چنین سخنرانی را عادی داده می شود شهردار یک مرحله به بازیگران خوش بینانه لنز در آینده و همچنین به تأیید این شهر را "قوی" موقعیت Garcetti اذعان کرد وجود دارد سخت تر خواهد شد گفتگو جلوتر است.

سخنرانی می رسد یکشنبه در 5:15 بعد از ظهر یک لحظه که شهردار شبانه livecasts باید تبدیل به "Garcetti زمان است."

روز جمعه در سخنان پیشبرد آدرس Garcetti اذعان کرد که این شده است که "فوق العاده دشوار است سال است."

در سراسر کشور بسیاری از شهرستانها مالی مواجه هستند ویرانی در میان ذرات فلج کننده بیماری همه گیر.

شهردار گفت: در هفته گذشته است که نیاز به کنگره برای عمل به قید وثیقه از شهرستانها که می تواند تحت فشار قرار دادند بیش از یک "پرتگاه مالی."

در لس آنجلس, وحشیانه, پیش بینی درآمد آزاد شدند کنترل شهر را در هفته گذشته که منعکس کننده استارک قطره در درآمد موجب تا حد زیادی توسط برش از صنعت گردشگری در طول بحران جهانی است.

این تصویر می تواند ارائه شده حتی بیشتر استارک توسط:

  • متناوب زیان کار می رود به بیش از کسانی که از رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش
  • گسترده بسته شدن کسب و کار در میان stay-at-home سفارشات
  • و در نتیجه کاهش در فروش و کسب درآمد مالیاتی به شهرستان.

Garcetti مشترک نتایج یک USC مطالعه که فقط 45 درصد از لس آنجلس ساکنان هنوز هم شغل.

شهردار مورد نیاز برای پیشنهاد یک بودجه متعادل در روز دوشنبه — و آن را سخت به تصور کنید که می توان بدون کاهش قابل توجهی.

Garcetti خیلی اظهار داشت: این واقعیت در جمعه تعهد که وجود دارد خواهد بود به کاهش اساسی شهرستان خدمات. در روزهای اخیر او همچنین اذعان کرد قصد دارد برای اصلاح هزینه در پلیس و آتش بخش است.

شهردار در نظر گرفته شده است از جمله "مشترک فداکاری" به عنوان اخراج و کاهش دستمزد به شهر نیروی کار است.

به عنوان یک سنت سالانه مرحله بندی دولت شهرستان خواهد بود — بسیار شبیه به جشن تولد و سایر مناسبت های ویژه است که Angelenos مجبور به تنظیم — انعکاسی از عجیب و غریب لحظه ای که در طی آن Garcetti است که به ارائه اظهارات خود.

به طور معمول زیادی تولید سالانه این رویداد خواهد بود مقایسه کردن این سال است. شهردار تغییر خواهد کرد از تریبون او با استفاده از به روز رسانی روزانه در این شهر در پاسخ به COVID-19 به یکی دیگر فقط چند سالن بیش از, در شورای شهر و مجلس.

احتمال وجود خواهد داشت چند — اگر هر نفر در مخاطبان دیگر از کارکنان و دوربین مردم گرفتن و پخش لحظه.

بسیاری از Garcetti بینندگان خواهد بود خانه محدود Angelenos مشاهده سفارشات به سر کردن درب تنها به تهیه مواد غذایی, پزشکی و اجرای سایر کارهای ضروری.

در بیش از یک ماه بسیاری در لس آنجلس گرفته اند به پوشیدن پوشش صورت فکر کردن دو بار در مورد دست زدن به طور گسترده ای استفاده می شود سطح بدون بلافاصله مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را و اجتناب از فرد در تعاملات همه به دوری کردن از ابتلا به یک بیماری بود که به کشته شدن نزدیک به 500 نفر در لس آنجلس از روز جمعه آمار و ارقام.

بنابراین در حالی که دولت از شهر است که معمولا اندازه گیری سال چه اهمیت بیش از پنج هفته پیش می تواند رقم بسیار کمتر در Garcetti سخنرانی از آن در سال های گذشته.

شهردار دارای اب و هوای جاده های سنگی در دستیابی به برخی از سنگین دستاوردهای آنهایی که در حال حاضر مانع مقامات حتی قبل از اینکه این ویروس به شهر آمد. اين تلاش ها شامل پرداختن به نیازهای اساسی بیش از 27,000 unsheltered بی خانمان Angelenos که در حال حاضر قادر به مشاهده بسیاری از اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود از ویروس.

Garcetti هدف برای باز کردن 6,000 مراکز تفریحی به عنوان پناهگاه بی خانمان بود مدرج به بهتر رعایت فاصله فیزیکی نیاز دارد و تلاش برای قرار دادن ده ها تن از مردم در داخل ورزشگاه و دیگر جمع تنظیمات مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان ناکافی در مقایسه با طرح های پیشنهادی برای باز کردن هتل و متل, اتاق است که بهتر بود اجازه می دهد مردم را به قرنطینه خود را.

در ضمن تلاش برای قرار دادن دست شویی ایستگاه های منجر به شکست را با بسیاری از در حال اجرا از آب و صابون و حوله کاغذی.

اما از جمعه وجود دارد به نظر می رسد به برخی از پیشرفت. حدود 2,400 هتل ها تنظیم شد آنلاین آمده بخشی از یک تلاش برای ایجاد 15,000 اتاق های موجود را بی خانمان — یک برنامه است که می تواند با این وجود در صورت محله مخالفت و بی میلی از مدیران هتل ها.

آدرس به احتمال زیاد خواهد بود خروج از هفته های اخیر است که در آن شهردار شبانه سخنرانی کرده بود ٬ بیشتر نگرانی های فوری غالبا خطاب فوری حکم به تعطیل عمومی گردهمایی به گسترش عمومی تست برای کمک به مردم فروتن با بحران اقتصادی.

این سخنرانی تقریبا قطعا نگاه فراتر از پایان زمان خاموش شدن است. Garcetti اشاره کرد که چگونه او برنامه ریزی شده به نقشه قرار داده و بیشتر به آینده دور به خصوص در رابطه با اجتماعی خطوط گسل در این میان در پاسخ به coronavirus.

Garcetti گفت که او برنامه ریزی شده به یک چالش مطرح به Angelenos به فکر می کنم از راه هایی که در آن پس از coronavirus اضطراری فروکش کرده است که آنها می تواند به بازگشت به "عادی" است که "عادلانه تر برای مردم رنگ ... برای مردمی فقیر و مهاجران برای افرادی که خشونت را تجربه کرده اند, برای کودکانی که در مدارس که همان آموزش و پرورش به مدارس دیگر."

شهردار برنامه ریزی شده به "چالش ما نه فقط در مورد فکر می کنم فقط از طریق گرفتن این, اما از طریق این قوی تر و بهتر از ما بودند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب