Black Lives Matter کاروان سفر در خیابان های پومونا لا ورن و کلرمونت

رانچو کوکامونگا ساکن شرلی ترنر است که قطعا یک مدافع برای زندگی ماده به عنوان گواه در ماشین خود را در پومونا هن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399
 • رانچو کوکامونگا ساکن شرلی ترنر است که قطعا یک مدافع برای زندگی ماده به عنوان گواه در ماشین خود را در پومونا هند هیل بازار پارکینگ شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. بیش از یک صد خودرو کاروان 16 مایل از طریق پومونا کلرمونت و لا ورن برای زندگی مهم است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • دو reverends به یکدیگر دست انداز قبل از 16 مایل, سیاه, زندگی, ماده, ماشین, رژه شروع در پومونا هند هیل بازار پارکینگ تصویر و سفر هر چند کلرمونت و لا ورن در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. صورت صلح آمیز بود. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • اشاره ای به جورج فلوید قابل مشاهده است به عنوان بیش از یک صد وسایل نقلیه کاروان برای فلوید و زندگی موضوع از طریق پومونا, تصویر, کلرمونت و لا ورن در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک گروه متنوع از مردم از کلیساها و مدارس و جوان, پیر و سیاستمداران و حتی یک سگ شرکت در سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماشین, رژه شروع در پومونا در تصویر و در ادامه برای 16 مایل از طریق پومونا کلرمونت و لا ورن در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • سیاه و سفید زندگی می کند ماده آیکون دیده می شد از نزدیک و شخصی در طول یک پومونا, تصویر, کلرمونت و لا ورن ماشین رژه برای سازمان روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک مشت-in-the-air راننده منجر به راه به عنوان بیش از یک صد خودرو رژه پومونا, تصویر, کلرمونت و لا ورن در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بیش از یک صد خودرو رژه پومونا, تصویر, کلرمونت و لا ورن حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • 16-مایل Black Lives Matter رژه مسیر شروع می شود در تپه هند بازار در پومونا; عبور می کند و توسط پومونا اداره پلیس این پومونا دادگاه و تالار شهر در روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • پومونا ساکنان استفانی Rois, سمت چپ, یک قلب برای زندگی ماده به عنوان خواهر الندرا ریوس ساعت در پومونا هند هیل بازار پارکینگ شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. بیش از یک صد خودرو motorcaded 16 مایل از طریق پومونا کلرمونت و لا ورن. شروع آن با حدود 15 شرکت کنندگان در زمانی که این ایده برای اولین بار تن به تن اما کلمه به سرعت گسترش یافته است و بیش از یک صد اتومبیل های پیوست در همبستگی. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • اتومبیل به آرامی ترک پومونا هند هیل بازار پارکینگ شروع به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماشین, رژه روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تنوع بالا بود که حتی یک سگ شرکت در سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماشین, رژه شروع در پومونا هند هیل بازار پارکینگ در تصویر و در ادامه 16 مایل از طریق پومونا کلرمونت و لا ورن در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Rev. Gary اند از پومونا شرکت در صلح آمیز, سیاه, زندگی, ماده, ماشین, رژه شروع در پومونا هند هیل بازار و نورد از طریق کلرمونت و لا ورن در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. این کاروان گاهی اوقات beeped کردم و امواج از رهگذران. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بیش از یک صد خودرو رژه مسالمت آمیز از طریق پومونا, تصویر, کلرمونت و لا ورن در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

در نشانه ای از همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش کاروان سفر کردن خیابان ها از پومونا لا ورن و کلرمونت شنبه, جولای 25.

این رویداد سازمان یافته توسط کارن ونس یک عضو از جامعه ایمان گروه کلرمونت دوستان انتظار بود به رسم ده ها تن از شرکت کنندگان است. ونس بازنشسته پومونا, معلم مدرسه, پیشنهاد همبستگی کاروان به دیگر اعضای این گروه حدود یک ماه پیش و کلمه از این رویداد نگه داشته و در سراسر جامعه, او گفت:.

"آن آغاز شده در حدود 20 ماشین و سپس آن را در زمان به سرعت و ما انتظار دارند که نزدیک به یک صد خودرو را در حمایت از" ونس گفت: قبل از کاروان رفتگان از پومونا. "ما مردم که از آنجا که فنتنا و پاسادنا. این است که بیش از من می تواند که تا کنون تصور است."

برگرد. تامی مارو از پیروزی جامعه کلیسا در آپ لند شنود گذاشته شد منجر به کاروان.

کسانی که به شرکت در این رویداد شامل امور خارجه بهداشت ، کانی Leyva شهرستان های مختلف محلی شهرستان رهبران سازمان های اجتماعی و گروه های ایمان از جمله محلی پومونا NAACP و شورای ملی نگرو زنان است.

16-مایل مسیر راه اندازی شد برای شروع در تپه هند بازار در پومونا تصویب توسط پومونا اداره پلیس این پومونا دادگاه و شهرستان سالن.

شرکت کنندگان دست تکان داد علائم و نمایش آگهی ها در حمایت از زندگی ماده یک جنبش ملی محوری به ویژه پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

کاترینا مختلف کمک کرد که انتشار این مراسم گفت: قبل از این رویداد که کاروان برنامه ریزی شده بود به عنوان یک صفحه نمایش بصری از همبستگی در جامعه است.

"این شگفت انگیز بوده است برای دیدن چگونه بسیاری از مردم را امضا کرده و گفت: آنها می خواهند به غیر از این" میسون روز جمعه گفت. "ما تا به حال امید بالا اما چیزی شبیه به این."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب