الکس چوب و راس نورسته در داجرز' شروع چرخش

داجرز مدیر دیو رابرتز به طور موثر خود را اعلام کرد با شروع چرخش دوشنبه, زمانی که او نشان داد راس نورسته و الکس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

داجرز مدیر دیو رابرتز به طور موثر خود را اعلام کرد با شروع چرخش دوشنبه, زمانی که او نشان داد راس نورسته و الکس چوب در گروه پنج.

رابرتز قبلا انتخاب کلیتون Kershaw برای شروع در روز افتتاحیه این پنج شنبه در برابر غول سان فرانسیسکو. خولیو Urías و واکر Buehler نیز در این گروه است.

به احتمال زیاد منظور ؟ نورسته انداخت شبیه سازی شده در بازی شنبه که خطوط او را به شروع جمعه در برابر غول. او می تواند به دنبال در برخی از سفارش توسط چوب (که پرتاب یک بازی شبیه سازی شده دوشنبه) و Urías (که آغاز شده و روز دوشنبه نمایشگاه بازی برابر دایاموند). Buehler است که میله میله به صورت Houston Astros در جولای 28.

که به معنی right-hander داستین ممکن است که امیدوار کننده rookie نجومی در سال 2019 انجام شده به نمایشگاه بازی های این سال است یکی برای اغل گاو یا حشم. رابرتز که قبلا آن را گفته است "قطعا امکان" است که ممکن است خواهد کول Buehler شروع در برابر Astros.

یکی دیگر از شروع تبادل چشم انداز right-hander Mitchell سفید خیره شدن دایاموند روز یکشنبه با بازنشستگی 15 16 مورد او مواجه شده است. اما او نمی خواهد شروع فصل در داجرز' 30-man فهرست.

"میچل اگر او همچنان به انجام آنچه او انجام ما رو به نگه داشتن او ساخته شده است تا" رابرتز گفت. "هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. به دیدن او بازی برای ما در این سال نمی خواهد در همه."

نورسته a 30-year-old right-hander است حوصلگی بین اغل گاو یا حشم و چرخش در چهار فصل سال پس از اولین بازی خود را. چوب 29 ساله lefty نیز در حباب به صورت یک نقطه چرخش پس از داجرز امضا شده او را به یک انگیزه لادن قرارداد در ماه ژانویه است. هر دو تنگ تر شد و انتگرال برای این تیم برنامه های این ماه است.

سه شنبه گذشته right-hander جیمی نلسون تحت عمل جراحی در کمر. او باید تمام 60-بازی فصل به طور منظم به نیروی تازه یافتن. Left-hander دیوید قیمت تصمیم گرفتند از بازی در این سال به دلیل نگرانی با رمان coronavirus.

تیم مجاز به شروع فصل با 30 بازیکن در فعال خود را فهرست. رابرتز گفت که او انتظار دارد "15 تا 17" کوزه را کاهش دهد.

لوکس رزرو

گاوین لوکس نبود در صف شروع برای دومین روز متوالی یکشنبه و تازه کار است که یکی از چهار بازیکن در ترکیب بازی پایه دوم زمانی که فصل به طور منظم آغاز می شود رابرتز گفت. Kiké هرناندز, کریس تیلور و حداکثر Muncy هستند ،

"من فکر می کنم آن را باز" رابرتز گفت. "من فکر می کنم آن است که رفتن به وقت گذاشته شده. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که با گاوین نوسان ... فقط سعی کنید او را بیشتر در خفاش ها در زندگی (در خفاش) و شبیه سازی شده. من فکر گذشته خود را در خفاش شب گذشته حتی اگر آن را یک strikeout این یکی خوب بود."

اوایل امیدوار برای لیگ ملی Rookie از سال جایزه لوکس batted .240 با دو خانه اجرا می شود در 23 به طور منظم فصل بازی برای داجرز پس از debuting در سپتامبر گذشته. او نیز تا به حال دو بازدید, از جمله یک خانه اجرا در نه NL بخش سری در خفاش ها در ماه اکتبر گذشته.

KERSHAW چالش

Kershaw, برجسته, برجسته در یک فیلم کوتاه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. این ویدئو منتشر شده که چهار روز پیش لگد کردن یک "در" مبارزات انتخاباتی به نفع کالیفرنیا تأمین کنندگان مالی برای پسران و مردان از رنگ جنوب کالیفرنیا: بچه های ما در آینده ما صندوق.

Kershaw نیز منتشر شد بیانیه ای در ژوئن 19 – Juneteenth تعطیلات – در حمایت از زندگی مهم است.

دفاع از اقلیت یک نقش جدید برای یکی از بیس بال ترین ستاره های تشخیص و بدون خطر است. هنگامی که کلمات "Black Lives Matter" نقاشی شده بودند در خیابان خارج از برج ترامپ در منهتن رئیس جمهور با اشاره به کلمات به عنوان نماد "نفرت" در یک متعاقب آن صدای جیر جیر.

اگر شده است وجود دارد و هر واکنش منفی به Kershaw را فعالیت آن نمی رسید پارچ.

"صحبت کردن با بچه های هم تیمی شدن متون از مردم در سراسر لیگ, من فکر می کنم از آن استقبال شده است," او گفت:. "که نه دلیلی برای انجام آن بدیهی است. ما آن را به دلیل آن را درست انجام دهید. ما اعتقاد داریم که به عنوان یک تیم که واقعا سرد بود برای دیدن. آن را به معنای تفرقه نیست به معنای سیاسی. آن را فقط به معنای اذعان کرد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. من فکر می کنم ما یک کار بزرگ از نمایندگی که پیام. من هیجان زده برای دیدن که در آن می رود از اینجا."

همچنین

رابرتز نشان داد پارچ اسکات الکساندر ممکن است در داجرز' روز افتتاحیه فهرست. "ما ساخته نشده و این تصمیم در عین حال بر آنچه خود گام های بعدی خواهد بود" رابرتز گفت. الکساندر است که در نوع 1 و دیابت مجاز به انتخاب کردن از این فصل و هنوز هم خود را دریافت, نرم افزار تاریخ پرداخت و خدمات کامل زمان. ... اسکندر و پدرو Baez هر دو انداخت به هم تیمی های دوشنبه, رابرتز گفت. ... Baez انتظار نمی رود که به نظر می رسد در نمایشگاه بازی اما خواهد شد در داجرز' روز افتتاحیه اغل گاو یا حشم. ... Kershaw شده است با یک changeup در نمایشگاه بازی های. "من احساس می کنم به طور متوسط با آن," او گفت:. ... گیر Austin بارنز بود قادر به گرفتن در اغل گاو یا حشم جلسه یک روز پس از خروج از روز یکشنبه نمایشگاه بازی با درد دست چپ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن