کالیفرنیا مدارس نیاز به قرعه کشی صندوق بیشتر از همیشه: Ling Ling چانگ

سال گذشته من می خواستم برای تعیین بودجه برای برنامه های علوم کامپیوتر در مدارس ما. در آن تحقیق و آن را گیج کنن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 اردیبهشت 1399

سال گذشته من می خواستم برای تعیین بودجه برای برنامه های علوم کامپیوتر در مدارس ما. در آن تحقیق و آن را گیج کننده است که اعداد از قرعه کشی نیست اضافه کردن. پس از تجزیه و تحلیل سود و هزینه های آن مشخص شد که در حالی که درآمد برای قرعه کشی شد و بالا رفتن سرسام آور بودجه برای مدارس باقی مانده است ،

قرعه کشی درآمد بیش از دو برابر از سال 2010; کمک های مالی خود را به مدارس است. در سال 2010 درآمد حدود 3 میلیارد دلار با حدود 1 میلیارد دلار ارسال به مدارس. سریع به جلو به سال 2018 و در زمان قرعه کشی در حدود 7 میلیارد دلار و در عین حال مدارس دریافت تنها 1.7 میلیارد دلاری از قرعه کشی.

بیشتر سال بازگشت به عقب رسوایی های عمومی نشان می دهد که در این قرعه کشی مملو از قوم و خویش و هزینه های بی فایده و هر دلار هدر رفته در قرعه کشی است که پول که ندارد رفتن به یک کلاس درس.

من به نام برای ممیزی مستقل. روشن بود که ما نیاز به بررسی رشد اختلاف بین قرعه کشی شکستن رکورد درآمد و سهم خود را به کالیفرنیا مدارس دولتی و همچنین ارزیابی فرهنگ در قرعه کشی.

دولت حسابرس گزارش نشان داد آنچه من مشکوک در تمام طول — قرعه کشی "نمی تواند نشان دهد که آن زمان جایزه پرداخت نرخ بهینه برای به حداکثر رساندن سرمایه گذاری برای آموزش و پرورش" و آن "نه پایبند به یک نیاز به افزایش بودجه برای آموزش و پرورش متناسب با آن افزایش در درآمد خالص."

ممیزی تایید کرد که در حالی که قرعه کشی درآمد فروش افزایش یافته 115 درصد از سال 2010 پرداخت به مدارس تنها با افزایش 66 درصد است. آن را نیز در بر داشت که برای حداقل 2017-18 سال مالی قرعه کشی shortchanged مدارس $36 میلیون.

که فقط یک سال است. کالیفرنیا قرعه کشی به نظر می رسد در کوتاه تغییر آنچه که آن را مدیون مدارس برای حداقل چهار سال گذشته.

برای دیدگاه $36 میلیون می تواند خریداری شده اند 3.6 میلیون کتاب به کتابخانه. آن را می تواند عرضه شده 200,000 Chromebooks.

رای دهندگان ایجاد قرعه کشی برای ارائه یک جریان پایدار از درآمد به مدارس. مدارس را "حداقل 34 درصد" از هر قرعه کشی دلار. این قرعه کشی فرهنگ تکامل یافته است به یکی از مکان های که سود اول و مدارس گذشته است. آنها قمار با آینده فرزندان ما.

به حق این اشتباه در ماه ژانویه به من معرفی سنا لایحه 891 برای اطمینان از مدارس ما دریافت پول به آنها بدهکار هستند با قرعه کشی. من لایحه تنظیم قرعه کشی مدرسه برنامه بودجه. این امر نیاز به قرعه کشی برای پرداخت آموزش و پرورش $36 میلیون آن را مدیون. آن را نیز خواهد قیمومیت که درصد مدارس پول دریافت یکنواخت باقی می ماند به عنوان قرعه کشی درآمد رشد وجود دارد و آن یک حسابرسی از برنامه در هر سال.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال قانونی برنامه کوتاه است و من همکار سناتور و من خواسته شده است به منظور کاهش تعداد اسکناس ما حمل به نگه داشتن تمرکز بر این مناطق: COVID-19 پاسخ سیاست و عمل و بودجه و مسئوليت بررسی و بهبود و بهبود اقتصادی.

من استدلال می کنند که با توجه به عظمت بلندی کسری بودجه—لایحه من برای اطمینان از قرعه کشی نمی کند و همچنان به shortchange بودجه آن را می فرستد مدارس ما کاملا متناسب به این سال تنگ تمرکز آن کاملا "بودجه مسئوليت بررسی و بهبود" متمرکز شده است.

فرماندار تهدید کرده است که برای کاهش 18 میلیارد دلار از بودجه آموزش و پرورش. با توجه به این که افزایش بودجه قرعه کشی در علاوه بر این به پرداخت $36 میلیون نفر در سال است که در این قرعه کشی باید ارسال مدارس ما است و حتی که بسیار حیاتی است.

مدارس ما سزاوار بودجه وعده داده شده در قرعه کشی و لایحه انجام درست آن. چرا قانونی رهبران امتناع از اجازه مجلس سنا در لایحه 891 شنیده می شود ؟ در حال حاضر زمان را به بازی سیاست است. ما نیاز به گرد هم می آیند در طول این بحران بنابراین ما بهترین خدمت کالیفرنیا.

دولت ایالت Ling Ling چانگ R-الماس نشان دهنده 29th, سنا منطقه Senator.Chang@senate.ca.gov.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن