چه جدید UC برکلی دانشجویان نیاز به دانستن در مورد سقوط 2020

[محتوای جاسازی شده] یک پانل از دانشگاه برکلی کارکنان به بحث جدید دانشجو تجربه در livestreamed مکالمه شنبه شب.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 مرداد 1399
یک پانل از دانشگاه برکلی کارکنان به بحث جدید دانشجو تجربه در livestreamed مکالمه شنبه شب. (UC برکلی تصویری)

هر سال این دانشگاه برکلی سنت برای استقبال از دانشجویان ورودی با مجموعهای از زنده تورهای گردش اطلاعات در جلسه اجرای برنامه های هنری و منبع نمایشگاه که به کمک اتصال جدید خرس طلایی به یکدیگر و به یک دانشگاه شناخته شده برای آن قابل لمس سرزندگی.

وارد COVID-19.

جهانی و همه گیر تبدیل شده و روال عادی وارونه تقریبا در هر جنبه ای از زندگی — از جمله برگشت به زمان مدرسه در پردیس زمانی که خرس طلایی جهت گیری به طور معمول ارائه می دهد جدید الورود و انتقال دانش آموزان از همه استقبال.

این سقوط این عمل بسته بندی شده فعالیت های آنلاین خواهد بود پردیس مقامات گفت: در سومین از چهار دانشگاه, گفتگو که در آن مسکن آموزش و حمایت از دانش آموز تجربه خطاب شد. اما آنها مطمئن باشید دانش آموزان گوش دادن به livestreamed رویداد که وجود خواهد داشت هیچ کمبود سرگرم کننده و به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان ترم شروع می شود.

"بسیاری از ما کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای آماده شدن برای ورود خود را آنلاین و به شما ارائه می دهد چیزی معنی دار گفت:" لورنا والدز مدیر انتقال برنامه های. "ما تمام تلاش خود را به مطمئن شوید که شما دیده و شنیده ارزشمند است."

در چهارشنبه والدز بخشی از پنل "دانش آموز تجربه: به تازگی بستری دانشجویان" که شامل Micki Antovich دستیار دین از دانش آموزان و مدیر جدید خدمات دانشجویی و ساموئل سانتوس, دستیار معاون علمی و دانشیار دین از دانش آموزان است.

این hourlong بحث حول سوالات اعم از آنچه زندگی دانشجویی در یک دانشگاه که رفته مجازی به راهنمایی در مورد چگونه می تواند دانش آموزان آشنا می شود که آیا آنها در حال زندگی در زادگاه خود در سراسر جهان و یا اجتماعی فاصله در سالن محل اقامت.

سانتوس گفت برکلی 9,000 دانشجویان جدید باید آماده برای یک تجربه بسیار متفاوت از یکی از آنها ممکن است برنامه ریزی شده برای قبل از COVID-19. پردیس دگرگون شده را به طور کامل از راه دور یادگیری برای شروع ترم پاییز و به جز برخی تحقیقات فضاهای ساختمان های دانشگاه از جمله کتابخانه های تفریحی ورزشی امکانات و Sproul سالن بسته خواهد شد. حوادث مانند نقش و کنسرت لغو شده اند از طریق پایان سال 2020 است.

Antovich اضافه شده که تقریبا تمام خدمات و کلاس ها به طور معمول ارائه شده در پردیس ساختمان و امکانات دیگر منتقل شده آنلاین است که کارکنان به طور کامل قصد ارائه خدمات درجه یک به تمام comers.

"شما لازم نیست که در دانشگاه به استفاده از این فرصت" Antovich گفت. "شما نمی خواهد از دست هر چیزی. هیچ راز یا پنهان حوادث, من به شما قول می دهم."

سه پردیس مقامات تأکید بر اهمیت دانش آموزان با وزن شخصی خود ایمنی و رفاه در طول COVID-19 بحران در برابر تمایل خود را به زندگی می کنند و یاد بگیرند که در محوطه دانشگاه.

"من درک می کنم ترس از از دست رفته" سانتوس گفت. "اما ما دلسرد دانش آموزان از آمدن به دانشگاه, مگر اینکه آنها کاملا نیاز به آمده یا (مگر) آن را بهترین گزینه مسکن."

برای کسانی که قصد آمدن به دانشگاه, حرکت-در تاریخ باید نوشته شده توسط در هفته آینده گفت: سانتوس که اضافه شده کسانی که می خواهند برای تغییر مسکن تصمیم گیری های آنها ساخته شده قبلا باید بلافاصله پس از تماس با پردیس مسکونی زندگی ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب