1-در-5 صاحبخانه کالیفرنیا زندگی می کنند وام مسکن-رایگان

اگر زندگی بدون پرداخت خانه رویایی شما هست یک-در-پنج کالیفرنیا زندگی می کنند آن را در حال حاضر.

یک گزارش از ساخت و ساز پوشش صنعت ساختمان سرویس اطلاعات نشان می دهد 20.1 درصد از کالیفرنیا صاحبان ندارد و وام مسکن. ملی 26.4 درصد از صاحبان وام مسکن-رایگان. تنها پنج کشور بود و کمتر: مریلند در کمترین 16.6 درصد و سپس ماساچوست (19.2%) یوتا (19.3%) آیلند (19.6%) و کلرادو (19.7%).

این وام مسکن-رایگان صاحبان اغلب می توانید چشم پوشی از برخی از برش های اقتصادی بحث است. این بیماری همه گیر آشفتگی ، آنها بدیهی است که سیستم ایمنی بدن به نرخ بهره و نوسانات بنابراین پول ارزان نمی کند, آنها را تحت تاثیر قرار. (مگر اینکه آنها را انتخاب کنید برای انجام یک نقدی از refinancing!) آنها نمی تواند از دست دادن خانه خود را به بانک اگر بیکاری بالا است. (هر چند مالیات بر املاک و هنوز هم باید پرداخت شود!)

و زمانی که شاخص های مختلف و یا مطالعات نشان می دهد بخش کوچکی از کالیفرنیا نمی تواند “استطاعت” خانه به یاد داشته باشید که 20 درصد در حال حاضر خود یکی — بدون وام مسکن!

وام مسکن-رایگان صاحبان کاملا متفاوت از مردمی که قرض گرفتن. بیایید نگاهی به آنچه در ساخت پوشش در کالیفرنیا یافت می شود در مقایسه با نمونه آمریکایی صاحب خانه است.

آنها ثروتمند. شما به وضوح نیاز به یک مناسب و معقول چک برای خرید. کالیفرنیا متوسط درآمد خانوار می رود از $81,000 برای وام-رایگان به صاحبان $121,500 برای کسانی که با یک وام مسکن. در سراسر کشور? $66,000 (بدون وام) در مقابل دلار 99,900 (وام).

گرانتر خانه. وام مسکن به مردم اجازه می دهد به پرداخت بیشتر. در کالیفرنیا و متوسط ارزش خانه است 450.000 دلار برای صاحبان با هیچ وام مسکن در مقابل دلار 535,000 برای مرتهن جمعیت. در سراسر کشور? $170,000 (بدون وام) در مقابل $250,000 (وام).

هزینه های بالاتر. این اضافه می کند تا بزرگتر متوسط ماهانه هزینه های مسکن برای وام گیرندگان: $653 (بدون وام) در مقابل دلار 2,454 (مرتهن) در کالیفرنیا. در سراسر کشور? $508 (بدون وام) در مقابل دلار از 1610 (وام).

بزرگتر تکه به پناهگاه. نگاهی به هزینه های مسکن به عنوان یک سهم از درآمد. برای مرتهن جمعیت Californias قرار داده و 23.7 درصد از درآمد به سمت مسکن در مقابل 19.7% در سراسر کشور. اما به صورت رایگان-و-پاک کردن صاحبان آنها در واقع انجام بهتر در کالیفرنیا: هزینه های 8.8 درصد از درآمد در مسکن در برابر 9% در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>