سه پاسادنا مرگ و میر 14 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه

چهار شنبه, مه 13, بازگشایی بعد از پاسادنا رز کاسه حلقه محلی مقامات بهداشتی گزارش دادند 14 تازگی تایید coronavi

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 اردیبهشت 1399

چهار شنبه, مه 13, بازگشایی بعد از پاسادنا رز کاسه حلقه محلی مقامات بهداشتی گزارش دادند 14 تازگی تایید coronavirus موارد در کنار اضافی سه مرگ و میر.

در مجموع 69 ساکنان را از دست داده اند زندگی خود به این ویروس و 607 آلوده شده اند هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود.

اما هفت نفر از این شهر به طور کلی مرگ و میر مرتبط شده اند به آن مراقبت از سالمند امکانات از جمله سه گزارش روز شنبه.

یک مرگ در ارتباط بود به گوهر انتقالی مراقبت مرکز — 102 ساله, بیمار, شهرستان سخنگوی لیزا Derderian نوشت: در یک ایمیل به این گروه خبری — به عنوان یک کل و نه مرگ و میر همراه بوده است با جم تا کنون.

اکثر این مرگ و میر رخ داده در دو هفته گذشته به عنوان آن را به سرعت تبدیل به یکی از سخت ضربه امکانات در این شهر با 46 مورد در میان ساکنان و 16 در میان کارکنان.

دو نفر دیگر مرگ و میر در ارتباط بودند به صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی مراقبت از سالمندان در خانه و هر دو بيمار در 80s Derderian گفت. این مرکز در حال حاضر شده است در ارتباط با سه مرگ و میر پس از آن برای اولین بار گزارش شد در اواخر ماه آوریل است.

در میان این 14 مورد جدید گزارش روز شنبه چهار درگیر بیماران بین سنین 18 و 40 در حالی که یکی دیگر از این بیماران بین سنین 41 و 64. باقی مانده شش نفر از ساکنان مسن تر از 65; گروه سنی در حال حاضر نشان دهنده بیش از نیمی از تمام پاسادنا این موارد است.

دو از روز چهارشنبه 14 مورد در حال حاضر شده است مربوط به مراقبت از سالمند امکانات مانند خانه های پرستاری — در این مورد یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها نشان می دهد حداقل یکی از این موارد درگیر GEM انتقالی مراقبت.

در همین حال مقامات هنوز در حال بررسی این که آیا 11 از روز چهارشنبه موارد — و 34 موارد اضافی پس از وقوع آغاز شد — نیز ممکن است مربوط به امکانات شهرستان داده ها را نشان می دهد.

در حالی که آن را ممکن است اندکی در این شهر به طور کلی تعداد به مقامات تنها شامل پاسادنا ساکنان وجود دارد, پنج بیشتر موارد گزارش شده از روز شنبه در میان کارکنان در باغ گل رز مرکز بهداشت و درمان. در مجموع 33 کارکنان و 30 ساکنان قرارداد این ویروس وجود دارد از آنجا که شیوع آغاز شد.

در لس آنجلس, سواحل باز شد برای استفاده فعال در روز چهارشنبه به عنوان مقامات بهداشتی گزارش 47 اضافی مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus و 1,264 مورد تأیید آوردن این شهرستان در مجموع مرگ و میر به 1,659 — 1,300 در کمتر از یک ماه — و 34,428 تعداد موارد تایید شده. بسیاری از کسانی که مورد تأیید نمایندگی از کسانی که بهبود یافته اند هر چند شهرستان را حفظ کند تعداد دقیق.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود پاسادنا آخرین شماره به عنوان شهرستان به طور معمول نشدم یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de