طبخ پاستا سوسیس میگو و مرغ چگونه است؟

ماکارونی همیشه یکی از غذاهای مورد علاقه من برای تهیه بوده است، زیرا در طول یک هفته کاری شلوغ سریع و آسان درست

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 فروردین 1401

ماکارونی همیشه یکی از غذاهای مورد علاقه من برای تهیه بوده است، زیرا در طول یک هفته کاری شلوغ سریع و آسان درست می شود و به مواد زیادی نیاز ندارد. وقتی در هتلی کار می‌کردم که در آن وعده‌های غذایی کارمندان ارائه می‌شد، بسیاری از همکارانم از روز پاستا می‌ترسیدند. من این را مسخره دیدم زیرا چه کسی می تواند از ماکارونی متنفر باشد؟ یا در رژیم غذایی خود با کربوهیدرات ها رابطه عشق و نفرت دارید یا ماکارونی که خورده اید متوسط ​​بود. شما می توانید پاستا را مطابق میل خود سفارشی کنید، بنابراین دوست نداشتن آن به طور کامل بسیار سخت است.

برای خرید میگو ببری تازه و صید روز ( درشت و متوسط ) این سایت را کلیک کنید

سفارشی‌سازی من معمولاً شامل گوشت یا سبزیجاتی است که با ادویه‌های مختلف ترکیب می‌شود تا طعم آن را بیشتر کند. برای این نسخه، من یک ادویه به سبک جنوبی را انتخاب کردم که شامل پاپریکا بود تا میگو و مرغم را مزه دار کنم. این پاستا دلچسب را می توان با سالاد سبک و نان سیر برای تهیه غذا سرو کرد. سس خامه ای پارمزان طعم میگوی لطیف و سوسیس را جذب می کند و آن را به بهترین غذا تبدیل می کند. تنها با 30 دقیقه زمان پخت، در کمترین زمان صورت خود را پر خواهید کرد!

 

پاستا سوسیس میگو و مرغ با سس خامه ای پارمزان

16 اونس پاستا مو فرشته

1 پوند میگوی خام، پوست کنده و رگه شده

سوسیس مرغ ۲عدد

3 قاشق غذاخوری نمک چاشنی شده / پاپریکا

1 قاشق غذاخوری کره شور

1 فنجان خامه فرم گرفته

1/2 فنجان پنیر پارمزان

1 قاشق غذا خوری روغن زیتون

1 قاشق غذاخوری نمک کوشر

 

 

1. یک قابلمه آب را به جوش آورده و نمک اضافه کنید. پاستا را اضافه کنید تا کاملا بپزد سپس آبکش کنید.

 

2. سوسیس و میگو را در حین پختن ماکارونی آماده کنید. در یک کاسه، میگو را با روغن زیتون و نمک چاشنی شده/پاپریکا مخلوط کنید. دور مواد را بریزید. سوسیس ها را با زاویه به ضخامت دلخواه خود برش دهید.

 

3. یک تابه بزرگ را روی حرارت متوسط ​​رو به بالا قرار دهید و کره را اضافه کنید تا ذوب شود. میگوهای چاشنی شده را اضافه کنید تا از هر دو طرف تا قهوه ای طلایی بپزند.

پس از پخت، میگوها را در ظرف سرو بریزید و سوسیس ها را در همان ماهیتابه بپزید و سپس از روی حرارت بردارید.

 

سوسیس-4

 

4. حرارت ماهیتابه را تا حد متوسط ​​کم کنید و خامه غلیظ را اضافه کنید، در حالی که مایه کف ماهیتابه را جدا کنید، هم بزنید. گهگاهی هم بزنید و اجازه می‌دهید خامه تکه‌های کوچکی ایجاد کند. در حین اضافه کردن پنیر پارمزان حرارت را کم کنید، پنیر را هم بزنید تا ذوب شود.

5. میگو و سوسیس را به سس خامه اضافه کنید و هم بزنید. حرارت را خاموش کنید و پاستا را به تابه اضافه کنید. سرو کنید و لذت ببرید!

 

این دستور ساده است و نیاز به اندازه گیری کمی دارد. اگر می خواهید دنیای ماکارونی خانگی را کشف کنید، به کارگاه ماکارونی The Chopping Block که در راه است نگاه کنید:

 

حتی فرصت هایی برای فرزندان شما وجود دارد که یاد بگیرند چگونه در تهیه ماکارونی شما مشارکت کنند! کلاس های آشپزی تعطیلات ما را برای کودکان و نوجوانان از جمله تعطیلات ایتالیایی بررسی کنید. 

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن