جزئیات جوایز و آپدیت فصل‌های مختلف براول پس

هر فصل از بازی براول استارز یک نام اختصاصی دارد و در آن جوایز، پوسته‌ها، پین‌ها و باکس‌های اختص

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 آبان 1400

هر فصل از بازی براول استارز یک نام اختصاصی دارد و در آن جوایز، پوسته‌ها، پین‌ها و باکس‌های اختصاصی همان فصل به بازیکن داده می‌شود. فصل 1، بازار تارا نام دارد و در آن قفل شخصیت گیل باز می‌شود، پوسته اختصاصی بازرگان گیل، پین‌های انحصاری برای گیل و پوسته بازرگان گیل به بازیکن اهدا می‌شود.

در فصل دوم که تابستان هیولاها نام دارد جوایز این فصل عبارت است از: باز شدن قفل شخصیت رعد surge، باز شدن قفل سوپر رنجر brock، پوسته اختصاصی Mecha Paladin Surge و پین‌های اختصاصی برای شخصیت رعد و پوسته اختصاصی آن یعنی Mecha Paladin Surge.

فصل سوم Starr Park نام دارد. باز شدن قفل شخصیت Colette، پوسته‌های اختصاصی poco starr، پوسته Trixie Colette و پین‌های اختصاصی برای شخصیت کولت و Trixie Colette از سری جوایزی است که در این فصل به بازیکنان اهدا می‌شود.

فصل 4: تعطیلات. از 23 نوامبر 2020 تا 1 فوریه 2021 ادامه داشت. در این فصل لو، پوسته های انحصاری بل هاپ مایک و کینگ لو و پین های انحصاری لو و کینگ لو باز شد. از این فصل به بعد، Chromatic Brawlers را نمی‌توان در جعبه‌های پاس آزاد باز کرد تا زمانی که بازیکن به ردیف 30 در براول پس برسد، و باز کردن Chromatic از یک Brawl Box بر نرخ سقوط سایر Brawlers تأثیر می‌گذارد.

فصل 5: نیروی ستاره! از 1 فوریه 2021 تا 12 آوریل 2021 به طول انجامید. در این فصل، کلنل رافز، پوسته های انحصاری D4R-RY1 و رونین راف، و پین های انحصاری برای کلنل رافز و رونین رافز باز شد. ماموریت های ویژه اضافه شد.

فصل 6: باند گلدارم. از 12 آوریل 2021 تا 21 ژوئن 2021 به طول انجامید. این فصل Belle، پوسته‌های انحصاری Gunslinger Colt و Belle Goldhand و پین‌های انحصاری برای Belle and Belle Goldhand را باز کرد. اکنون می‌توانید پاداش‌های پوستی را در Training Cave پیش‌نمایش و امتحان کنید.

فصل 7: Jurassic Splash. از 21 ژوئن 2021 تا 30 آگوست 2021 به طول انجامید. این فصل قفل Buzz، پوسته های انحصاری Surfer Carl و Born Bad Buzz و پین های انحصاری Buzz و Born Bad Buzz را باز کرد.

فصل 8: (در حال حاضر) Once Upon A Brawl. این فصل از 30 آگوست 2021 تا 8 نوامبر 2021 ادامه دارد. این فصل قفل Ash، پوسته های انحصاری Princess Shelly و Ninja Ash و پین های انحصاری Ash و Ninja Ash را باز می کند. برخلاف فصل‌های گذشته، Season 8 براول پس برای همه سطوح پاداش دارد.

 

فصل 9: (آینده) Brawlywood. از 8 نوامبر 2021 تا 17 ژانویه 2022 ادامه دارد. در این فصل لولا، پوسته های انحصاری B-800 و Chola و پین های انحصاری لولا و چولا باز می شود. برخلاف فصل‌های گذشته، Season 9 براول پس برای همه سطوح پاداش دارد، درست مانند فصل 8.

آخرین مطالب