شش پرچم رول طرح پست-COVID-19 'طبیعی'

طبیعی جدید در شش پرچم سحر و جادو کوه و نقاط دیگر در ملی پارک تفریحی زنجیره شامل ماسک صورت متوسط چک کاهش می یاب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399

طبیعی جدید در شش پرچم سحر و جادو کوه و نقاط دیگر در ملی پارک تفریحی زنجیره شامل ماسک صورت متوسط چک کاهش می یابد, حضور مجازی, صف, موبایل, سفارش cashless معاملات اجتماعی فاصله ثابت و مایع.

شش پرچم مدیر عامل شرکت مایکل Spanos گذاشته بهداشت و ایمنی طرح برای زمانی که شرکت پارک های تفریحی بازگشایی پس از COVID-19 همه گیر در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران در روز پنج شنبه, آوریل 30.

"ما متعهد به در نظر گرفتن اقدامات لازم را به مهمانان ما راحت از دیدن ما پارک" Spanos گفت: در تماس است.

Six Flags Magic Mountain بسته در اواسط ماه مارس در میان شیوع کروناویروس. شش پرچم پارک باز خواهد شد در اواسط ماه مه "و یا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آن."

همچنین نگاه کنید به: خواهد coronavirus شیوع تاخیر شش پرچم سحر و جادو کوه 2021 ذخیره پروژه ؟

نظرسنجی با شش پرچم passholders و اعضای داده اند این شرکت مهم بازخورد در انتظارات مشتری در پست COVID-19 عصر پس از پارک ها بازگشایی شده است.

نیمی از شش پرچم passholders و اعضای مورد مطالعه گفتند که بازدید از پارک امروز اگر آنها باز است. حدود 80% از افراد مورد مطالعه گفتند که سفر شش پرچم پارک در سال 2020 اگر این شرکت به اجرا در سلامت و اقدامات ایمنی.

"ما بر اساس نظرسنجی به نظر می رسد که مهمانان ما هستند و مشتاق به بازگشت به ما پارک" Spanos گفت.

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم مکث عضویت پرداخت در طول coronavirus بسته شدن

شش پرچم را توسعه داده است برنامه ریزی دقیق برای رسیدگی به نگرانی های مشتریان و به دست آوردن اعتماد از دولت و دولت های محلی Spanos گفت. آماده سازی پارک ها به بازگشایی را 2 تا 3 هفته.

بررسی بازخورد نشان می دهد passholders و اعضای آن احساس راحتی بازگشت به شش پرچم پارک عامل در 25 درصد از ظرفیت عادی پس از coronavirus تعطیلی برداشته می شوند. شش پرچم را تا سطح شیب دار حضور و غیاب بر اساس ایالتی و محلی دستورالعمل Spanos گفت.

شش پرچم رول خواهد شد تعدادی از اقدامات جدید به آدرس ایمنی و بهداشت دستورالعمل های تهیه شده توسط دولت های محلی و برای کمک به بازدید کنندگان احساس راحتی Spanos گفت.

محافظ ماسک صورت و متوسط بررسی خواهد شد قسمت جدید "عادی" در شش پرچم پارک.

"این را به واقعیت" Spanos گفت. "آن را به عنوان طبیعی است."

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم پرده رکورد جدید-تنظیم و جهان هیجان سواری و سرسره برای سال 2020

اولویت برای بازدید کنندگان: مایع. شش پرچم در حال حاضر به شدت مطابق با اصول بهداشتی پارک های آن قبل از coronavirus تعطیلی. هنگامی که پارک بازگشایی سواری خواهد رفت پایین در طول روز و شستن دست و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه نصب خواهد شد در سراسر پارک.

اجتماعی فاصله خواهد شد به طور مداوم اجرا — از پارکینگ و صف به سواری و مناطق ناهار خوری. کارکنان اختصاص داده خواهد شد به مربی و هدایت بازدید کنندگان به حفظ 6 فوت از جدایی در تمام زمانها.

شش پرچم را به محدود کردن تعداد سواران انتظار در صف و شبانه روزی زیر لیوانی و سواری. نشانگر نقاشی بر روی زمین را نشان می دهد نقاط در خط که در آن سواران نباید ایستاده به تشویق اجتماعی فاصله.

شش پرچم است که در حال حاضر تست های مجازی صف تلفن همراه, سفارش, cashless معاملات و فن آوری های دیگر برای کمک به حرکت به سوی یک تماس محیط Spanos گفت. مجازی صف و سفارش های تلفن همراه در دسترس خواهد بود "در چند ماه آینده," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن