تعداد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در لس آنجلس همچنان به افزایش, مقامات بهداشت هشدار داد پنج شنبه ژوئن 26, یک روز پس از ابراز نگرانی در مورد در حال رشد گسترش COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

از جمعه وجود دارد 1,676 افراد بستری شده با ویروس, بالاتر از تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان این شهرستان دیده می شود در هفته های اخیر — که ماند بین 1,350 و 1,450.

هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی بود 1,979 روز جمعه مقامات در بیانیه ای گفت: افزایش از 1,379 میانگین دو هفته پیش.

این شهرستان در روز جمعه همچنین اعلام کرد 25 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر و 1,809 جدید موارد دربندی یک هفته در آن بخش شاهد آن روزانه مورد اعداد بالا 2,000 سه بار جداگانه و مجموع آن تعداد موارد پس از همه گیر شروع به پیش افتادن از 90,000. چوب خط حساب کردن نیست شامل دو مرگ و میر و یا 134 موارد گزارش جمعه در لانگ بیچ. آن را نیز شامل نمی شود 25 جدید مواردی است که گزارش شده در پاسادنا. هر دو شهرستانها حفظ سلامت خود بخش.

پس از بحران سلامت آغاز شد, 3,267 لس آنجلس ساکنان درگذشت از coronavirus-علل مربوط. شده اند وجود دارد 93,232 موارد شناسایی شده در این شهرستان است.

بیش از 1 میلیون نفر آزمایش شده برای این ویروس و 9 درصد از آنها دارای آزمایش مثبت است.

باربارا فرر این شهرستان عامه گفت که در یک روز جمعه در بیانیه ای که به رشد در موارد و بستری شدن در بیمارستان بیش از هفته گذشته شده است نگران کننده است.

“در حالی که ما پیش بینی افزایش موارد به عنوان بخش بازگشایی شد,” او گفت: “ما انتظار نداشتیم این افزایش به این شیب دار این سرعت.”

یک county بیانیه ای گفت که افزایش تعداد افراد بازدید میله ماشین منگنه از wineries و سالن می تواند کمک به این ویروس را گسترش. قبل از همه گیر در حدود 700000 نفر را از مزیت های شهرستان را شب زنده داری در شب آخر هفته ، پس از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت که تعداد کاهش یافته و به 200,000.

اما در چهار شنبه, ژوئن 20, اولین آخر هفته شب میله اجازه داده شد به بازگشایی بیش از 500 ، 000 نفر بازدید این موسسات در انتخابات گفت: — یک 157 درصد افزایش یافته است.

و به نظر می رسد که بسیاری از کسب و کار که با دریافت خوب به از سرگیری عملیات در هفته های اخیر نبوده است پس اصول بهداشتی جهت است که به آنها اجازه انجام این کار فرر گفت: در یک بعد از ظهر پنجشنبه 25 ژوئن جلسه. بازرسان بازدید 3,751 رستوران و ارائه اطلاعات در مورد قوانین به 3,109 از آنها را به خاطر آنها از پذیرش او گفت:.

بخش آخر این هفته شروع خواهد شد سرکوب در موسسات زیر قوانین که شامل الزامات است که مشتریان و کارکنان سایش پوشش صورت و کسب و کار محدودیت ظرفیت برای اطمینان اجتماعی فاصله.

“ما در حال حاضر رفتن و شروع این آخر هفته ما خواهد بود با صدور دستور برای مردم در انطباق” فرر گفت: پنج شنبه.

اما این شهرستان هنوز نشانه های نیاز به نیروی کسب و کار برای نزدیک به پایین به دلیل سنبله.

در حال حاضر فرر گفت: این مهم برای همه لوس آنجلس ساکنان به انجام بخشی خود را برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“فوری و بدون اقدامات به سرعت گسترش ما در معرض خطر داشتن بیش از حد بسیاری از مردم که نیاز به مراقبت در بیمارستان و احتمالا قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان,” او گفت: در یک جمعه در بیانیه ای. “جلوگیری از ادامه افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان تماس در هر یک از ما به انجام بخشی از ما.

“زمان برای همه LA شهرستان به انجام کار درست است که در حال حاضر” فرر اضافه شده است. “لطفا همین حالا شانس آلوده شخص دیگری — پوشیدن چهره و پوشش و فاصله خود را حفظ کنید.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.