پاسادنا پلیس مخفی ویدئو نشان می دهد که جستجو برای پیدا کردن مردی که تهدید به قطع خود

فقط قبل از 4 p. m. روز شنبه, جولای 22, 2019, پاسادنا غیر اضطراری پلیس خط دریافت تماس از یک مرد که گفت که او قر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

فقط قبل از 4 p. m. روز شنبه, جولای 22, 2019, پاسادنا غیر اضطراری پلیس خط دریافت تماس از یک مرد که گفت که او قرار بود به قطع خود را پس از از دست دادن بیش از $26,000 به یک کلاهبرداری است.

"من قصد دارم برای خرید طناب" او گفت: این اپراتور است. "من قصد دارم به مرگ است."

اما مرد گفت که او قربانی یک کلاهبرداری بود و در واقع ایجاد یک طرح خود را.

که با توجه به پاسادنا اداره پلیس مقامات که در روز دوشنبه منتشر ضبط تماس تلفنی, رادیو پچ پچ و بدن, فیلم دوربین از چهار افسران که در پاسخ به آن است.

تماس با جعل با توجه به یک بعد از ظهر دوشنبه انتشار اخبار.

که جعل منجر افسران به شکستن درب پاسادنا آپارتمان بر خیابان جنوبی دریاچه. با اسلحه کشیده و آنها را از طریق, آپارتمان, اتاق, اتاق به دنبال مردی که گفت که او قرار بود به قطع خود را از پنکه سقفی.

او تا به حال شناسایی خود را به عنوان "خوزه Santerio" به تلفن اپراتور دقیقه زودتر.

"بهشت یک جای خوب" او به او گفت.

افسران جستجو از طریق کشوی میز و peeked به پستو; آنها فیلتر شده از طریق اسناد و مدارک و صحبت با همسایه ها; آنها رفت به زیرزمین و گوش در درب گاراژ.

آنها پیدا نشده کسی وجود دارد و نمی تواند پیدا کردن هر صورتحساب یا کارت تولد با نام "خوزه Santerio." نام آنها را پیدا کنید: Keith Anderson and Lorena McCaigue.

یک سال بعد اندرسون و McCaigue خواهد هر فایل یک ادعا علیه شهر — اغلب پیشرو به طرح دعوی در دادگاه خواستار 10 میلیون دلار قطعه برای آنچه که آنها ادعا های غیر معقول جستجو و تخطی از حقوق متمم چهارم.

یک وکیل به نمایندگی از اندرسون و McCaigue بلافاصله پاسخ به پست صوتی و یا ایمیل در روز دوشنبه.

در این ادعا تمام چهار پولیس کشته شدند نام — افسران الکس تورس, برایان Petrella جان Cybulski و Sgt. Ara Bzdigian — هر چند آنها شناسایی شده در اداره پلیس فیلم یا انتشار اخبار. در همین حال سرهنگ لایحه Grisafe سخنگوی این گروه کاهش یافته است به تشخیص بدن که دوربین ضبط مکاتبه به آن افسر.

اندرسون و McCaigue نگهداری می شود که جستجو غیر قانونی بود و ادعا شده که افسران دستکاری بدن خود را فرسوده دوربین این ادعا می گوید. آنها خواسته لس آنجلس دفتر دادستان منطقه به بررسی.

در پاسخ به پوشش خبری در رسانه های محلی این پاسادنا اداره پلیس تصمیم به انتشار این فیلم در روز دوشنبه بعد از ظهر با توجه به انتشار اخبار.

در بیانیه ای ارسال شده به رسانه ها ارسال شده و بر روی وب سایت شهر, رئیس پلیس جان پرز گفت: مقامات اداره تا به حال مورد بررسی فیلم — همراه با بیانیه و تعیین افسران عمل مناسب و حادثه نیست ضرورت یک تحقیق رسمی.

پرز اذعان یک افسر و یک سرپرست در صحنه "را به نوبه خود (بدن فرسوده دوربین) به عنوان مورد نیاز توسط بخش سیاست, در حالی که بحث در مورد اطلاعات حساس بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ضبط به طور بالقوه اطلاعات خصوصی مرتبط با این حادثه است."

حتی به طوری که مشخص نیست دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد با 10 میلیون دلار ادعا می کنند. مقامات شهرستان کاهش یافته است به نظر و معوق به اداره پلیس اما Grisafe نمی تواند می گویند اگر این ادعا پذیرفته شده یا رد شده و شهر وکلا نمی تواند رسید و سه شنبه شب ،

اگر ادعا پذیرفته شده است و سپس این شهر خواهد پرداخت مقداری از پول است که آنها ممکن است مذاکره با حزب Grisafe گفت. اگر آن را رد کرد و به طور معمول این حزب خواهد فایل طرح دعوی در دادگاه.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با این ادعا وجود دارد هنوز هم این پرسش که چگونه ماموران حتی به پایان رسید تا در آپارتمان. اما Grisafe انتظار نیست آسان پاسخ به این یکی.

در مصاحبه روز شنبه, Grisafe گفت: آنها نمی دانند که مرد شد "و ما احتمالا هرگز" با اشاره به تماس کلاهبرداری فن آوری است که می توانید آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه کسی تماس از هر نقطه در جهان است.

علاوه بر این که شناسایی خود را به عنوان خوزه Santerio یک مقدار قابل توجهی از پچ پچ های در پس زمینه از تماس تلفنی با اداره پلیس. اگر چه آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است به از آنچه صدا است, این چیزی است که افسر تورس zeroed در در در گزارش پلیس در مورد این حادثه.

"من شنیده ام صدا مثل متعدد مردم در زمینه داشتن مکالمات و مشکوک مرد بود در تماس با مرکز" تورس نوشت: قبل از opining که آن را به احتمال زیاد یک جعل است.

ماموران در صحنه فکر کردم این یک فریب بیش از حد.

در یک بدنه دوربین فیلم یک افسر شنیده است و گفت او فکر آن را یک "میشل" تماس با زبان عامیانه برای یک شوخی است که در آن کسی متقلبانه گزارش حادثه به پلیس به ماموران به آزار و اذیت و یا صدمه دیده و شکنجه قربانیان بی گناه.

حتی پس از تورس با اشاره به این مرد "عدم توانایی در ارائه اطلاعات ساده" با اشاره به این اپراتور ثابت تلنگر در 21 دقیقه تماس با پلیس — او بارها و بارها خواسته مرد و آدرس او تلاش می کرد تا آن را برای چند دقیقه در ابتدا حتی بیان یک آدرس.

اپراتور نمی تواند حتی یک شماره تلفن از مرد است.

"چرا شما به من شماره تلفن خود را?" اپراتور پرسید. "آقا شما را به نام پلیس. من به شما تماس بگیرید."

او اطمینان او را که همه چیز امن بود که بانک بیمه و پول خود را می تواند بازگشت.

"این است که مقدار زیادی از پول, اما هیچ چیز به ترس در مورد" اپراتور گفت. او گفت که او می خواهم گریه اگر او از دست رفته است که مقدار پول "اما شما حرکت می کند."

مرد پاسخ داد: "من قصد دارم خودم را آماده" قبل از توصیف چگونه او به خود آویزان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب