یادداشتی به تقسیم رول طرفداران: صبر کنید.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس میکشد در کالیفرنیا و بقیه از امریکا غلتیدن همیشه عمیق تر به بدترین رکود اق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 اردیبهشت 1399

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس میکشد در کالیفرنیا و بقیه از امریکا غلتیدن همیشه عمیق تر به بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ از اوایل دهه 1930 ،

میلیون ها نفر از کالیفرنیا بود. هزاران نفر از کسب و کار است که محصولات از کار سخت, ابتکار, قربانی, و پرورش اختصاص داده شده از بین رفته اند و یا به زودی خواهد شد. در هر زمینه از رستوران ها به ناخن سالن سرگرمی و مغازه های کالاهای ورزشی رسانه های صدها بار پر رونق کسب و کار در حال مرگ یا مرده. هنگامی که – یا اگر – نهایی خود را تعویض ظاهر خواهد شد ناشناخته باقی مانده است.

برای صاحبان املاک تجاری است که طیف وسیعی از افراد به املاک تراست متعلق به صندوق های بازنشستگی و میلیون ها نفر از سرمایه گذاران کوچک این است که یک فرمول برای فاجعه و ممکن است فقر.

به این باتلاق گام حامیان مالی کالیفرنیا تقسیم رول رای گیری ابتکار عمل است که در اوایل بهار امسال ارسال شده امضا برای نوامبر بله-یا-هیچ رای حتی به این بیماری همه گیر به اوج خود رسید.

این اقدام با هدف انجام چه لیبرال و سیاستمداران و فعالان که به دنبال از آنجایی که نقطه عطفی گزاره 13 مالیات بر اموال محدود به تصویب رسید در سال 1978: مالیات بر املاک و مستغلات تجاری بر اساس قیمت ها در بازار, در حالی که ترک مسکونی به تنهایی خود عوارض بر اساس هر کدام 1 درصد از آخرین قیمت خرید و یا 1 درصد در سال 1975 ارزش ارزیابی شده است.

اگر حامیان مالی این unnumbered تقسیم رول گزاره عمدتا کارگری عاقلانه, آنها خود را جلو گیری از نوامبر. اگر آن پیش می رود آن است که به احتمال زیاد محکوم است.

حتی قبل از همه گیر این ایده سرنوشت بود مشکوک است اگر چه برخی از شایستگی. بر اساس اواخر سال 2019 ارزش ملک تجاری را بین $7.5 میلیارد و 12 میلیارد دلار به مدارس و کالج ها و دولت های محلی اغلب بسته های پول پس از عبور از اصلی گزاره 13.

اما فقط خدا می داند چه زمان ارزش کالیفرنیا ملک تجاری ممکن است با توجه به ویران ساخته شده توسط COVID-19. آن را نه تنها که بسیاری از کسب و کار مرده یا در حال مرگ و در نتیجه نمی پرداخت اجاره, اما همچنین که متعدد در حال انجام کسب و کار حاضر به پرداخت اجاره بها از ابتدای آوریل مطمئن از ماندن در محل توسط دولت که حکم ممنوعیت اخراج حداقل تا اواسط تابستان است.

مطمئن شوید که آنها در نهایت ممکن است مجبور به پرداخت اجاره. اما حتی اگر آنها اجازه آن را به مقدار پرداخت یارانه توسط صاحبان ملک تجاری. این یک معامله برخی از کسب و کار می تواند مقاومت در برابر نیست بنابراین حداقل یک چهارم از تمام تجاری مستاجرها در سراسر کشور پرداخت کرده اند هیچ چیز برای محله های خود را برای دو ماه گذشته.

هر کسی می توانید ببینید این کاهش ارزش ملک تجاری و کاهش درآمد مزایای تقسیم رول. چه مدت است که ممکن است آخرین حدس و گمان است.

در ضمن صاحبان اموال ممکن است سعی کنید برای پاسخ با بالا بردن اجاره بها در دیگر مستاجران هزینه آن کسب و کار خواهد سعی کنید به تصویب در به مشتریان. بنابراین خالص تقسیم رول نفع به رای گیری عمومی اگر هر ناشناخته است.

به این اطلاعات خلاء گام از قبل موجود و مخالفان تقسیم رول. قبل از همه گیر Howard جارویس انجمن مالیات به نام یکی از گزاره 13 دو اجداد شد و در حال حاضر نامحدودی صاحب خانه صندوق های پستی با مواد است که نگاه بسیاری مانند رسمی دولت ارتباطات است.

تقسیم رول جارویس سازمان ادعا ماه پیش بود "را گزاره 13 از هم جدا است." یک رای در برابر تقسیم رول میلر گفت: مالکان خواهد بود ضروری "برای حفظ خود گزاره 13 صرفه جویی مالیاتی."

ذهن هرگز که نه یک کلمه از تقسیم رول اندازه گیری تا به حال چیزی برای انجام با ملک مسکونی. تا آنجا که جارویس گروه نگران است, حمله به هر قسمت از مورد علاقه خود قانون است که یک حمله در کل چیز.

مشابه استدلال اغلب کمک به شکست مدرسه محلی پیوند اقدامات و امسال اردک گسترش در قبل از آنهایی که این ادعا بیشتر پول از تقسیم رول را به صندوق عمومی موجود بازنشستگی کارکنان کسری. هرگز به خاطر داشته باشید که حتی اگر این درست شد کسانی که حقوق بازنشستگی شد, وعده های داده شده به کارکنان توسط بموقع مقامات منتخب اساسا معوق پرداخت برای کارگران درگیر است.

کاهش حقوق بازنشستگی خواهد بود شکسته وعده رندر آینده تمام تعهدات دولت غیر قابل اعتماد است.

آن آب و هوا است که باعث می شود تقسیم رول سرنوشت بسیار خطرناک این سقوط اگر اتحادیه های کارگری حمایت از آن باقی بماند. آنها خواهد بود بسیار عاقل تر منتظر یک زمان بهتر است.

ایمیل توماس الیاس در tdelias@aol.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب