نگهداری و نگهداری توری سایبان (نکات با جهت ارتقاء طول عمر توری سبز گلخانه ای)

       1. توری ها به برهان این‌که خیلی اصلی هستند با

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 تیر 1401

 

 

 

 1. توری ها به برهان این‌که خیلی اصلی هستند باید در مراقبت و نگهداری از آن ها دقت تمام داشت.

 2. تا حد قابلیت ابعاد دقیق توری اهمیت اعتنا به فضای مورد نیاز صحیح و صحیح گزینش شود تا زمان کارگزاشتن و رویکرد اندازی دچار کشیدگی و ترکیدگی و تغییر و تحول بعد ها و اندازه ها در قیمت توری سایبان حیاط نشود.

 3. توری ها قبل از به کار گیری در مکان آیتم نظر، مسلما درفضایی سرپوشیده و به دور از نور خورشید و حیوانات حفظ شود.

 4. در زمان کارگزاشتن اعتنا شود که توری نباید دارای اجسام تیز و غالب در تماس باشد.

 5. این توری ها باید همواره به دور از مواد شیمیایی، ترکیبات آهک و گوگرد و غیره باشند. تماس توری ها دارای این مواد منجر به از دربین رفتن توری ها می شود.

 6. جلوگیری از تماس بنزین، سیمان و انواع روغن اهمیت توری سایه بان

 7. برای شستن توری ها آن ها را به آرامی روی زمین پهن کنید و توسط یک برس نرم اساسی آب اندک فشار و مواد شوینده (ph خنثی) سبک آن ها را شسته و خشک کنید.

 8. در فصولی که نیازی به به کارگیری از همین توری ها ندارید آن ها را در کیسه در دار و در جای سرپوشیده نگه دارید تا از گزند حشرات و جوندگان در امان باشد.

 9. کاربر برای راحتی نصب خوب تر میباشد از ابزار های مطلوب برای نصب توری استعمال کند.

 10. استفاده از بست و گیره برای نصب

11. گاهی بنا به اقتضای گوشه و کنار کاربر بدون چاره هست که از مبنا و بنا های محافظ برای نصب توری استعمال نماید در این مواقع الزامی می باشد که از سیم بکسل روکش دار و یا این که لوله های فلزی که اصلی مواد پلاستیکی پوشیده باشند قطعا به کار گیری شود تا به توری صدمه ای وارد نشود.

 12. سعی نمایید توری ها را به صورت شیب دار کارگزاشتن نمایید تا آب و بقایای گیاهی مثل شاخه و برگ بر روی آن جمع نشود و از لای درز های آن عبور نکند.

 13. توصیه می شود توری شید بجای داخل گلخانه، رو سقف گلخانه کارگزاشتن شودزیرا علاوه بر نگهداری از پوشش پلاستیک گلخانه در برابر نور خورشید، وجود همین پوشش نرم و یک دست ذیل توری سایبان از سایش، پارگی و پوسیدگی آن در دراز مدت دوری می کند.

 14. نصب توری سایبان زمان ظهر و دمای بالا می تواند سبب به اشتباه در اندازه گیری و در سرانجام کشیده شدن نا مطلوب توری پس از ذیل آمدن دما شود. پس خوب تر میباشد کارگزاری توری سایبان در ساعت ها نخستین صبح یا این که ساعت ها آخری دوره انجام شود.

 15. ماشین آلات تولید توری های سایبان و بافندگی راشل (Raschel)

16. ماشین آلاتی که برای ساخت راشل یا این که توری های سایبان استعمال می شود به رخ تحت می باشد، که از این ماشین ها می قدرت در خط ایجاد توری سایبان به کار گیری کرد.

 17. جالب میباشد که ماشین آلات بافندگی راشل کاربردهای بسیاری دارند. از جمله به جهت تولید کیسه ها، توری های سایبان، توری های ایمنی و توری های پرندگان در بعدها و میزان های مختلف، به جهت انواع مصارف کشاورزی یا این که ساختمان سازی می اقتدار به کار گیری کرد.

 18. نحوه انتخاب شید گلخانه ای

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن