مفهوم Quests در براول پس در بازی brawl stars چیست؟

بازی براول استارز یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی در سبک اکشن است که به تازگی ویژگی براول پس در این بازی آپ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 آبان 1400

بازی براول استارز یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی در سبک اکشن است که به تازگی ویژگی براول پس در این بازی آپدیت شده و ویژگی های منحصر به فردی را به این بازی اضافه کرده است. در این بخش می خواهیم بدانیم که Quests چیست و چه مفهومی در این بازی دارد.

حالت براول پس چیست و با اجرای آن چه دست آورد هایی نصیب بازیکن می شود؟

هنگامی که بازیکنان بازی براول استارز تصمیم به اجرای این حالت می کنند، می توانند پاداش های جذاب و بسیار منحصر به فردی را دریافت کنند که این جوایز در نهایت تاثیر موثری بر پیشرفت آن ها خواهد داشت.

با اجرای این حالت شما می توانید جعبه ها و سنگ های قیمتی که در مسیر شما وجود دارد را دریافت کنید که هرکدام از آن ها دارای جوایز ویژه ای است.

اما نکته ویژه ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای فعال سازی این حالت باید هزینه ای پرداخت کنید! البته این هزینه در قبال دست آورد هایی که به دست می آورید بسیار بسیار ناچیز است.

در بازی براول استارز ارزی رایج به نام جم وجود دارد که در واقع پولی است که شما با استفاده از آن می توانید به ویژگی هایی که مدنظرتان است، دسترسی پیدا کنید.

آشنایی با جم در بازی براول استارز

همان طور که اشاره نمودیم در بازی براول استارز ارز رایجی وجود دارد که شما با استفاده از آن به راحتی می توانید برای کاراکتر و شخصیت خود سلاح و تجهیزات متنوع ای را خریداری کنید تا با رقبای خود بتوانید به مبارزه بپردازید.

البته این تنها بخشی از ماجرا است و قوائد و ویژگی های جم در بازی براول استارز بسیار متنوع است که بررسی آن در این مقاله نمی گنجد.

برای فعال سازی حالت براول پس به چه میزانی جم نیاز است؟

 

طبق بررسی های صورت  گرفته، برای آن که بتوانید حالت براول پس را در بازی براول استارز فعال کنید، نیاز به ۲۴۹ جم دارید. البته شما با روش های متنوع ای می توانید به این مقدار از جم برسید که می تواند فرایند را کمی طولانی کند اما در بهترین حالت می توانید این مقدار جم را از سایت های معتبر ایرانی همچون آسان جم وغیره تهیه و خریداری کنید تا در کمتزین زمان ممکن به این مقدار جم دسترسی پیدا کنید و حالت براول پس را برای خود فعال کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن