مزایای استفاده از براول پس در بازی بروال استارز

در این مقاله قصد داریم پنج دلیل را به شما ارائه دهیم تا بدانید که چرا جدیدترین عنوان ارائه شده توسط سوپرسل ارز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 آذر 1400

در این مقاله قصد داریم پنج دلیل را به شما ارائه دهیم تا بدانید که چرا جدیدترین عنوان ارائه شده توسط سوپرسل ارزش بازی کردن و تجربه کردن را دارد.

  1- براول استارز ساده است

  جنگ ستارگان مطمئنا می تواند ساعت ها، روزها و حتی ماه ها شما را سرگرم کند، اما برای یادگیری بازی، ممکن است فقط یک یا چند ساعت برای یادگیری اصول اولیه بازی، نحوه به روز رسانی نیروها، انواع مراحل و موارد دیگر نیاز داشته باشید.

خوشبختانه مانند دیگر بازی های سوپرسل پیچیدگی خاصی در اجرای بازی وجود ندارد و با توجه به گیم پلی روان و راحت، آن را به سرعت یاد می گیرید و خود را یک بازیکن حرفه ای می بینید. برای استفاده از ویژگی های براول پس در بازی براول استارز به بخش مربوطه مراجعه کنید.

  2- جنگ ستارگان تکرار نمی شود

  برخلاف دو بازی قبلی سری کلش، این بار در محیطی هستید که هر کدام با دیگری تفاوت زیادی دارند.  جالب اینجاست که برخی از مراحل حتی هر بست و چهار ساعت یک بار تغییر می کنند و با توجه به فرم بازی، به راحتی می توان حدس زد که سوپرسل به مرور زمان مینی گیم های بیشتری ارائه خواهد کرد تا همیشه جای پیشرفت وجود داشته باشد.

در براول استارز نه تنها مراحل مختلفی را تجربه می کنید، بلکه نقشه های هر مینی بازی نیز برای مواجهه با دنیایی متفاوت و بدون تکرار تغییر می کند.

  3- ستاره هایی که ستاره دلت می شوند

  در هر بازی تنها با یک نیرو می توانید وارد شوید، فردی که به عنوان ستاره مبارز شناخته می شود و باید تمام منابع خود را روی او سرمایه گذاری کنید.  تنوع این ستارگان که هر کدام دو نیروی متفاوت دارند، بسیار زیاد است و معمولاً با گذشت زمان بر تعدادشان افزوده خواهد شد.

خوشبختانه پس از مدت کوتاهی بازی تعداد نسبتاً زیادی از این ستاره ها در اختیار شما قرار می گیرد که از تنوع این بازیگران قدرتمند و دوست داشتنی لذت خواهید برد.

  4- بدون پرداخت پول نیز می توانید برنده شوید

  یکی از ویژگی های دوست داشتنی سوپرسل این است که فقط پرداخت کردن باعث موفقیت شما نمی شود، زیرا با کمی صبر بیشتر می توانید به آنچه دیگران دارند دست پیدا کنید و از طرفی تعادل بازیکنان در هر مینی گیم به خوبی حفظ می شود و از نظر سطح قدرت، با متحدان خود روبرو خواهید شد.

۵- بازی های گروهی دو نفره و سه نفره جذاب

یکی از جذابیت‌های کلش رویال، بازی هم زمان به‌صورت دو نفره بود که بسیاری را ترغیب کرد تا به همراه دوستانشان، به بازی بپردازند.  حال در برول استارز شما نه تنها دو نفره، بلکه سه نفره نیز می‌توانید به بازی کردن بپردازید.

آخرین مطالب