بزرگنمایی خطر امنیتی هنوز هم بلندی

پس از ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم این نقص امنیتی قرار گرفتند در گزارش اخیر توسط شهروند آزمایشگاههمه چشم شده اند در این شرکت است. این واقعیت است که زوم شده روی سرور های چین از جایی که کلیدهای رمزنگاری فرستاده شده به کاربران در سراسر جهان را افزایش می دهد احتمال این که پکن ممکن است قادر به snoop به تماس های ویدئویی. در حال حاضر مقامات از جامعه اطلاعاتی را برجسته کرده اند که این سرویس به شمار قبر مشکل است.

این تهدید امنیتی

Cybercriminals به خصوص از کشور چین شده اند به طور فعال با هدف قرار دادن ایالات متحده با شدت بیشتری در زمان های اخیر. “بیش از هر کس دیگری چینی علاقه مند به آنچه که شرکت های آمریکایی انجام می دهند” ناشناس اطلاعاتی ایالات متحده گفت: به زمان. یک خیابان هدف حمله هکرهای چینی است زوم ویدئو کنفرانس خدمات. هر چند مقامات اطلاعاتی پذیرفت که وجود ندارد اثبات جامد ارتباط زوم با دولت چین برخی از ویژگی های این نرم افزار می توانید آن را از امنیت کمتری نسبت به گزینه های دیگر.

این موضوع نیز مورد بحث بین نمایندگان مجلس با سنا گروهبان در اسلحه’ امنیت سایبر بخش ارسال یک ایمیل به سنا دفاتر هشدار داد که خدمات مانند زوم شده اند طبقه بندی شده به عنوان “در معرض خطر.” این برنامه گفته شد به طور بالقوه سازش سیستم و باعث از دست دادن داده ها و همچنین پیروی نمی سختگیرانه قوانین حریم خصوصی. گروهبان در آغوش دستور قانونگذاران به استفاده از خدمات مانند “اسکایپ برای کسب و کار” به جای زوم هنگامی که نیاز به ساخت تماس های ویدئویی.

(Image: Screenshot / YouTube)

سنا دفاتر هشدار داده شده است که خدمات مانند زوم شده اند طبقه بندی شده به عنوان ” در معرض خطر.’ (تصویر: Screenshot / YouTube)

این شرکت شده است در تلاش برای کنترل روابط عمومی کابوس و اعلام داشت که “به اشتباه” روت کردن تماس های چینی از طریق سرور. زوم کرده است و حتی معرفی یک ویژگی جدید است که به کاربران پرداخت می شود قابلیت انتخاب سرور از طریق آن تماس های خود را روت. به عنوان مثل اگر هر کاربر بخواهد برای جلوگیری از چین مراکز داده, آنها در حال حاضر به طور کامل قادر به انجام این کار است. با توجه به اینکه این شرکت در حال حاضر بستری برای ارتکاب “اشتباه” کاربران ممکن است فکر می کنم آن را امن تر برای استفاده از جایگزین خدمات به جای خطر بودن در معرض چنین “اشتباه” است ، آنها می گویند کسب و کار است همه چیز در مورد اعتماد. هنگامی که اعتماد شکسته است می توان آن را بسیار دشوار است برای ترمیم آن.

در ضمن امنیت سایبر شرکت Cyble گزارش پیدا کردن بیش از 500,000 زوم حساب های فروخته شده از طریق هکر انجمن ها و وب تاریک. یک تیم از هکرها نیز ظاهرا دو بحرانی سوء استفاده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی بر روی زوم تماس. آنها فروخته شده در بازار سیاه برای US$500,000. طرح دعوی در دادگاه آورده شده است در برابر Facebook به اتهام “استراق سمع” در داده های شخصی از زوم کاربران است. Facebook اتهامات را رد کرده است.

(Image: Screenshot / YouTube)

طرح دعوی در دادگاه آورده شده است در برابر Facebook به اتهام ‘استراق سمع” بر روی اطلاعات شخصی از زوم کاربران است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

زوم-بمب گذاری

اف بی آی هشدار برای زوم کاربران پس از کشت از شکایت در مورد کنفرانس ها بودن مختل توسط اشخاص ثالث که بازی تهدید پیام یا محتوای مستهجن. شناخته شده به عنوان زوم-بمباران موضوع تبدیل به یک موضوع داغ پس از یک کلاس آنلاین در حال انجام در یک دبیرستان در ایالت ماساچوست بود و با دخالت و توسط یک شخص ثالث که فریاد و ناسزا در معلم. این فرد ظاهرا خود را نشان داد و خود را خالکوبی صلیب شکسته.

FBI مشاوره می پرسد مردم را به هر گونه جلسات یا کلاس های درس ، اطمینان حاصل شود که تمام جلسات نیاز به یک رمز عبور به طوری که فقط افراد مجاز می توانند عضویت در گفتگو. آن را نیز خواست برای به اشتراک گذاشتن لینک تلفنی در رسانه های اجتماعی. بررسی “screensharing” گزینه ها و تنظیمات را تغییر دهید به “میزبان تنها.” مردم که قربانیان زوم-بمباران می توانید گزارش جرم و جنایت در www.ic3.gov.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

نظریه جدید توضیح می دهد مرموز Interstellar شی ‘Oumuamua

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو