WNBA چشم بازگشت, آدرس جورج فلوید تظاهرات

به WNBA در حال کار بر روی یک طرح برای بازی کوتاه 22-بازی فصل در سال جاری با توجه به گزارش از آسوشیتد پرس و ESP

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399

به WNBA در حال کار بر روی یک طرح برای بازی کوتاه 22-بازی فصل در سال جاری با توجه به گزارش از آسوشیتد پرس و ESPN.

لیگ – که به طور نامحدود به تعویق افتاد شروع فصل بود که مجموعه ای برای باز کردن 15 مه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس – گزارش قصد دارد برای برگزاری بازی وجود دارد. بازی ها فقط در یک محل گزارش یا در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا و یا در MGM اقامتگاههای تفریحی در لاس وگاس.

با توجه به ESPN, IMG Academy – که حدود 100 مایل از دیزنی جهان در اورلاندو که NBA هیئت Governers تایید شنبه به عنوان تنها میزبان باقی مانده که در لیگ ناقص فصل است که حزب سوسیالیست در بحث های مداوم.

به WNBA را کوتاه فصل بنا به گزارش ها می تواند شروع جولای 24, هر, ESPN با پلی آف به طور بالقوه در پایان ماه اکتبر.

زمانی که WNBA اعلام کرد آن را هل دادن مکث در این فصل در اوایل ماه آوریل کمیسر کتی Engelbert گفت: لیگ خواهد "استفاده از این زمان برای انجام سناریو برنامه ریزی جدید در مورد تاریخ شروع و نوآورانه فرمت هدایت ما اصل را ادامه خواهد داد به سلامت و ایمنی بازیکنان و طرفداران و کارکنان است."

با توجه به AP Engelbert گفت: بازیکنان پرداخت شد شنبه و دریافت خواهد شد یکی دیگر از بررسی در چند هفته. لیگ و اتحادیه بنا به گزارش مجموعه به ارزیابی دوباره در پایان ماه به عنوان دور به عنوان شروع این فصل و اینکه آیا بازیکنان ادامه خواهد داد برای دریافت پرداخت می شود.

12-تیم WNBA راه اندازی شد به 36 بازی فصل به طور منظم این سال است.

زنان ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط مدیر اجرایی تری جکسون ESPN گفت: او تا به حال شده است جمع آوری بازخورد از بازیکنان و این که "هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند. بازیکنان با توجه به همه گزینه های خود را."

علنی و در رسانه های اجتماعی WNBA بازیکنان به نظر می رسید بیشتر متمرکز در اعتراض ملی خواستار عدالت پس از کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که 25 مه پس از دستگیر شدن توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

طوفان ستاره سابق لیگ MVP Breanna استوارت در میان سیاتل-ورزشکاران منطقه صحبت کرد که روز پنج شنبه در یک تجمع در پارک آزادی در رنتون واشنگتن گفتن جمعیت وجود دارد: "من ایستاده با جامعه سیاه و همچنان به مبارزه برای برابری است."

آتلانتا رویای گارد رنه مونتگمری راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای خرید آب و لوازم ایمنی برای معترضان و او رهبری را به دست کردن منابع خودش به tweeting: "(قطعا) لازم نیست تمام پاسخ اما من نمی دانم اگر شما در حال راه رفتن در 80+ درجه آب و هوا و مناجات در حالی که آن را انجام می دهند... شما نیاز به عمل هیدراته باقی بماند."

و در چهارشنبه جرقه' Tierra Ruffin-پرات که پسر عموی گلوله قرار گرفت و کشته خارج از وظیفه معاون کلانتر در سال 2013 به اشتراک گذاشته دیدگاه او در تظاهرات decrying پلیس سوء استفاده.

پنج شنبه شب Engelbert وزن در یک سری از توییت پرداخت ادای احترام به فلوید و اعلام کرد که لیگ برتر اهدا خواهد شد درآمد حاصل از فروش آن را "بزرگتر از توپ" توانمندی کالا به گروه های کاری در برابر نژادی و بی عدالتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن