جیمی هندریکس کنسرت در سان برناردینو شد یک تجربه و یک شورش

جیمی هندریکس انجام شده در سان برناردینو نه یک بار بلکه دو بار. و بار دوم طرفداران که می تواند در داخل محل riot

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 تیر 1399

جیمی هندریکس انجام شده در سان برناردینو نه یک بار بلکه دو بار. و بار دوم طرفداران که می تواند در داخل محل rioted. پلیس در پاسخ به شلیک گاز اشک آور.

و بدتر از ابهام نیست و حتی بنفش.

محل هر دو بار بود, به عنوان شما می خواهم انتظار, نوسان, سالن سالن, ملی, نارنجی, نشان می دهد fairgrounds بود که سایت بیشتر حوادث سنتی تا تبدیل شدن به یک توقف برای گشت و گذار و گروههای راک اعمال در 1960s. (در آن بود وارد و در سال 1981 سقوط هواپیما.)

تا اواسط سال 1968 سنگ نورد, Buffalo Springfield, Jefferson Airplane, حیوانات, درب و کرم تا به حال تمام بازی های برگزار شده در نوسان با توجه به Corry آرنولد سنگ Prosopography 101 وبلاگ. او اختصاص داده شده یک پست طولانی به سالن خواستار آن را "پیری کمپرسی با وحشتناک صدا" و در عین حال کسی است که از روی علاقه به یاد و ذکر شده شناخته شده کنسرت وجود دارد در اواخر 1960s.

"هنگامی که کرم و جیمی هندریکس به حال هر دو نوسان" آرنولد می نویسد: "محل رسما بخشی از تور مدار, اما, کنون آن را از لس آنجلس مناسب است."

پس هندریکس. او برای اولین بار اقدام به Berdoo در سپتامبر. 25, 1968 با گروه خود را تجربه. در این زمان او می خواهم منتشر شد دو آلبوم "آیا شما تجربه ؟" و "Axis: Bold as Love" با سوم "Electric Ladyland" تنها یک ماه دور.

طرفداران پرداخت 4 دلار به دریافت و یا $4.50 در درب. باز اعمال شد Eire آشکار از ایرلند, نرم دستگاه از انگلستان و وانیل سخن بی معنی وبیهوده از Baskin-Robbins. با عرض پوزش از طولانی جزیره است.

نوسان بود و عجیب است که شب. و هندریکس ظاهر شد و با تاخیر زمانی که طرفداران که می خواهم با عجله به جلو گفته شد به نشستن و یا هندریکس نمی خواهد انجام دهد. همانطور که نشسته طرفداران فریاد زد و آنها را بر روی زمین نشسته.

"ما عملا نشسته در بالای هر یک از دیگر" خواننده بابی پرز به من گفت.

یک تحریک هندریکس فریاد زد: "آیا شما به اینجا می آیند و فریاد و یا به شنیدن من بازی" تبدیل پشت خود را به مخاطبان تنظیم و ماجرا را با باند خواننده, David هارینگتون به یاد می آورد. "پس هر کس بود تا بازگشت دوباره" او گفت:, "و آن را تاب بود."

پوشیدن "یک پیراهن روشن الگو در صورتی سبز و آبی و قرمز مخملی شلوار" خورشید تلگرام را Jan سیرز نوشت هندریکس بازی "آیا شما تجربه؟," جام جم است که او به نام "الکتریکی استفاده نا مشروع" کرم "آفتاب عشق" "زن" "آتش" "هی جو" "The Star-Spangled Banner" و "Purple Haze."

بله طرفداران کردم به شنیدن هندریکس تبدیل به سرود ملی تقریبا یک سال قبل از او از آن ساخته شده معروف در وودستاک. با توجه به خورشید-تلگراف او خواسته مخاطبان به نگه دارید تا نشانه صلح و آواز از آلبوم. برای بخشی از گیتار هندریکس کنده رشته ها با دندان های خود را.

سیرز توصیف این به عنوان "یک جای نامتعارف نسخه." هست.

سیرز اضافه شده است که هندریکس در نقاط مختلف بازی گیتار خود را "در حالی که نگه داشتن آن را پشت سر خود روی زمین دراز کشیده برگزاری آن را بالای سر خود و در تقریبا در هر موقعیت قابل تصور."

خواننده رابرت Mikkelson به یاد می آورد این همه به عنوان یک ناامیدی با هندریکس شروع دیر به دنبال سنگسار و بازی sloppily. دن کیسی با این حال که ایستاده بود در نزدیکی این مرحله با دوستان خود مسخ شد. "ما تا به حال هرگز دیده می شود هر کسی مانند او" کیسی گفت.

بعدی شب هندریکس انجام شده در هالیوود باول. از Berdoo به کاسه!

نزدیک به دو سال بعد هندریکس بود پشت در نوسان است. که شد 20 ژوئن 1970 50 سال پیش در این آخر هفته.

پس از باز کردن اعمال Ballin' جک و پوزخند هندریکس و خود را در حال حاضر-unnamed گروه انجام شده 45 دقیقه ای مجموعه: "All Along The Watchtower," "اتاق پر از آینه" "مسلسل" "پیام عشق" "شنیدن قطار من یک میای'," "زن" "هی جو" "Purple Haze" و "افسون کودک (بازگشت خفیف)."

این کنسرت مجموعه ای از یک نوسان رکورد با 7,300 طرفداران داخل, besting یک Creedence Clearwater Revival تاریخ از سپتامبر سال 1968. من می گویم "داخل" از آنجا که برخی از 1 ، 000 طرفداران که می خواهم تبدیل به دور شده سعی کردم به خمیر کردن درب.

خواننده رونالد راجرز وجود دارد فروش امتیازات. طرفداران عصبانی شد ضرب و شتم در کنار ساختمان در سراسر نشان می دهد. در نهایت به درب جنوبی مجبور شدند باز و مردم ریخت داخل. "امنیت برداشت جیمی کشیده و او را خارج از صحنه نمایش و فقط می خواهم که این کنسرت بود که" راجرز گفت.

راجرز و ری Escoto به خاطر گاز اشک آور اخراج داخل نوسان فشار جمعیت ، برخی از 80 پلیس و رزرو افسران سعی در متفرق کردن تظاهر کنندگان خارج است. طرفداران پرتاب سنگ و بطری.

پلیس با استفاده از گاز اشک آور به زور آنها را فراتر از دروازه و به پارکینگ "که در آن پلیس انداخت چند پارگی کپسول های گاز بیشتر به پراکندگی جمعیت" خورشید-تلگراف نوشت.

هی جو که در آن شما goin' که با قوطی در دست خود را ؟

طرفداران خروج از این کنسرت بودند در تیراندازی گرفتار. "بسیاری از مردم در داخل نیست آگاه وجود دارد یک شورش رفتن در خارج" به یاد می آورد concertgoer تامی Carrasco سپس یک دامین بالا ، یک افسر در یک ماسک ضد گاز اسپری گاز اشک آور از پشت وانت. مردم استفاده می شود پیراهن خود را به پوشش چهره خود را.

روز بعد سن برناردینو شورای شهر شنیده می شود یک گزارش در مورد این غوغا که رئیس پلیس لوئیس فرتونا به نام "یک ظرف غذا واقعی است." "وجود دارد 7,100 بلیط و 9,000 می خواستم در گفت:" نارنجی نشان می دهد رئیس جمهور رابرت مک کلور.

این کنسرت در آورده $33,000 و پس از هزینه های هندریکس رفت با 90 ٪ از آنچه باقی مانده بود: $23,000 روزنامه نوشت. شهردار Al بالارد آن را در بر داشت قابل توجه است که بسیاری از نوجوانان تا به حال 4 دلار برای بلیط کنسرت.

"من تعجب می کنم که این بچه ها پول" بالارد mused. رئیس فرتونا پاسخ داد: "آنها نمی پوشیدن کفش و یا موهایشان."

با نگرش خواهم که این جای تعجب نیست که جوان مردم شورش کردند.

هندریکس انجام شده کمتر از ده کنسرت پس از سان برناردینو. او کمتر از سه ماه بعد در سپتامبر. 18 در تنها 27 سال سن دارد. چه از دست دادن.

"آن صدمه دیده است برای مطمئن" Carrasco گفت. "من همیشه تعجب که چه نوع از موسیقی او می خواهم به انجام در حال حاضر است."

در تعطیلات

من این هفته است. وجود دارد هیچ محل خاصی برای رفتن به چاک بری یک بار قرار داده است که تا سال 2020 برای ما. شما اینجا ژوئیه 1.

دیوید آلن انواع چهار شنبه, چهار شنبه و جمعه نه با دندان. ایمیل dallen@scng.com تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن