با دانشگاه بسته مراکز منطقه ای در تلاش برای نگه داشتن درمان و خدمات به صورت ویژه نیازهای دانش آموزان در مسیر

با COVID-19 همه گیر بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و آموزش مجازی در محل برخی از ویژه نیازهای دانش آموزان و دانش آ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

با COVID-19 همه گیر بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و آموزش مجازی در محل برخی از ویژه نیازهای دانش آموزان و دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری در جنوب کالیفرنیا در حال از دست دادن مهم خدمات و برنامه هایی که ارائه شده توسط مدارس و ارائه دهندگان خدمات.

دانش آموزان می توانند نیاز به چنین کمک به گفتاردرمانی کاردرمانی فیزیوتراپی درمان رفتاری و جامعه یکپارچه سازی. حتی برنامه هایی که همچنان میان شیوع اغلب از دست رفته یک جزء حیاتی از آموزش و روزانه فرد در تعامل با دیگر افراد در جوامع خود است که دانش آموزان مبتلا به اوتیسم و دیگر ناتوانی های یادگیری به شدت نیاز در توسعه اجتماعی.

 • LDN-Z-VIRUS-SERVICES4 – کریستین رویز دوم از سمت راست دارای سه فرزند. Zachary, 15 دوم از سمت چپ اوتیسم و حضور در ریو دو نرت دبیرستان. برادرش جک 12 و اندرو پدر مایکل و کارلی کوه کریستین خواهر نیز در تصویر. حسن نیت ارائه میدهد از کریستین رویز

 • گاوین Villanueva, 10, یک SDC دانشجویی که با حضور Rosedell ابتدایی مدرسه و زندگی در سانتا کلاریتا. حسن نیت ارائه میدهد از راشل بیانوبا

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • گاوین Villanueva, 10, و خواهرش, Sadie, 8, دانش آموزان در Rosedell ابتدایی در سانتا کلاریتا. گاوین اوتیسم و دریافت خدمات با پشتیبانی از شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای. حسن نیت ارائه میدهد از راشل بیانوبا

پدر و مادر از ویژه نیازهای کودکان در حال یادگیری چگونه برای تنظیم به راه مدارس و سازمان های آموزش و ارائه درس و درمانی به دانش آموزان است. و کمک به مقابله با این چالش های منطقه ای مراکز در حال تلاش برای انطباق با استراتژی های درمانی و خدمات برای کمک به حفظ ویژه نیازهای دانش آموزان در مسیر.

 • LDN-Z-VIRUS-SERVICES4 – کریستین رویز دوم از سمت راست دارای سه فرزند. Zachary, 15 دوم از سمت چپ اوتیسم و حضور در ریو دو نرت دبیرستان. برادرش جک 12 و اندرو پدر مایکل و کارلی کوه کریستین خواهر نیز در تصویر. حسن نیت ارائه میدهد از کریستین رویز

 • گاوین Villanueva, 10, یک SDC دانشجویی که با حضور Rosedell ابتدایی مدرسه و زندگی در سانتا کلاریتا. حسن نیت ارائه میدهد از راشل بیانوبا

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • گاوین Villanueva, 10, و خواهرش, Sadie, 8, دانش آموزان در Rosedell ابتدایی در سانتا کلاریتا. گاوین اوتیسم و دریافت خدمات با پشتیبانی از شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای. حسن نیت ارائه میدهد از راشل بیانوبا

برخی از پدر و مادر در حال حاضر تحت الشعاع نگرانی در مورد چگونه به نگه داشتن فرزندان خود را از رگرسیون در طول این زمان دور از مدرسه.

کریستین رویز یک مادر سه فرزند در سانتا کلاریتا. دو از او chil

dren دریافت خدمات از طریق William S. هارت مدرسه منطقه برای ناتوانی های یادگیری. او پسر زکری, 15, حضور ریو دو نرت دبیرستان در والنسیا. او به اوتیسم است و در SD5 برنامه طراحی شده برای دانش آموزان متوسط به معلولیت شدید. او پسر جک, 12 است در یک روز خاص برنامه کلاس و حضور در ارریو سکو دبیرستان.

"بزرگترین بازنده این ماجرا هستند به ویژه آموزش و پرورش کودکان" کریستین رویز گفت. "آنها بسیار عملی. با این جنبه از آموزش آن را مساعد نیست به ویژه نیازهای ویژه آموزش و پرورش است. برخی از پدر و مادر هستند, مانند, آه خدای من, قرنطینه خودتان لازم نیست که کسی در. اما برای ما, من فکر می کنم که خواهد بود مرگ زاکاری. برای ما داشتن آبا در خانه است یک برکت و رحمت در لباس مبدل چرا که حداقل من می دانم که آنها در حال کار بر بیان اهداف رفتاری اهداف مهارت های زندگی اهداف از دوشنبه تا جمعه و تلاش برای حفظ همه Zachary مهارت و نگه داشتن رفتن که در ماه مارس به جلو و پیشرفت است."

Zachary دریافت رفتار درمانی نیز نامیده می شود ABA در تجزیه و تحلیل رفتار کاربردی خدمات هماهنگ از طریق شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای. کریستین رویز گفت: این می تواند بسیار استرس زا در خانواده است. رفتار درمانی برای زکریا است که پنج روز در هفته است. او در تنظیم برنامه خود و دیگر کودکان برنامه را به زمان برای رفتار درمانی برای Zachary.

"در حال حاضر آنها در حال انجام در خانه درمان" کریستین رویز گفت. "در حال حاضر ما نیاز به از خواب بیدار اوایل به دلیل درمانگران اینجا هستید هر روز در 9 ساعت است. این نوع مانند یک مشکلات ما را مجبور به تحمل مشکلات در زندگی خانوادگی باید در آن نفوذ درمانگران."

او همچنین در تعیین سرنوشت برنامه از طریق مرکز منطقه ای. این اجازه می دهد تا او را به شرکت در یک جامعه مبتنی بر برنامه با حمایت مالی و پشتیبانی از مشاوران و درمانگران. Zachary طول می کشد کلاس های هنرهای رزمی از طریق تعیین سرنوشت برنامه.

"این یک قرعه کشی. این تقریبا یک سال و هشت ماه برای دریافت از طریق آن" کریستین رویز گفت. "این قطعا یک چالش است. اما از آن قرار است به رول از به همه در دو سال است. آن را به ارائه به همه. شما هنوز هم می تواند باقی بماند سنتی منطقه ای مراقبت از مصرف کننده و یا شما می توانید به خود مختاری. من به شدت فکر می کنم این امر می تواند بسیار بهتر است چرا که به شما داده می شود شانس در واقع کنترل آنچه که وجوه خود را به. آن باز می شود تا چنین فرصت هایی برای بچه های ما. من کاملا شروع به پریدن کرد بر روی آن است."

با این حال, هنرهای رزمی, کلاس های در حال برگزاری در طول شیوع کروناویروس. شرکت در چنین فعالیت هایی ممکن نیست تا زمانی که اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برداشته و گردهمایی بزرگ گروه های مجاز دوباره. آن را یکی از نمونه های اجتماعی ادغام برنامه ای است که متوقف شده است به دلیل شیوع کروناویروس.

اموزش Janka مدیر اجرایی شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای گفت: ارائه دهندگان خدمات باید با استفاده از راه های خلاق به ادامه رفع نیازهای پدر و مادر و مشتریان. مرکز منطقه ای کار کرده است برای نگه داشتن برخی از برنامه های در رفتن با استفاده از تکنولوژی و سیستم عامل های مجازی به عنوان یک راه برای پدر و مادر و فرزندان خود را برای دیدار با.

"ما ارائه دهندگان خدمات انجام یک کار شگفت انگیز به توسعه خلاق جایگزین برای افرادی که به آنها خدمت می کنند از جمله فعالیت های آنلاین آموزشی" Janka گفت. "آنها در فعالیت های اجتماعی آنلاین. اغلب من زوم استفاده می شود به عنوان فن آوری. این شگفت انگیز است. آنها فقط شگفت انگیز بوده است. و در ادامه به ارتباط با افراد است. هر دو خدمات هماهنگ کننده و برنامه های در ادامه به ارتباط با افراد, برخی, روزانه, برخی از بارگیری در این هفته برای بررسی در برای دیدن اگر مردمی را نیاز دارد که نیازهای خود را برآورده. برخی در حال چک کردن اگر آنها نیاز به اقلام اساسی مانند مواد غذایی یا بیشتر منابع. خدمات ما هماهنگ کنندگان و ناظران بوده است شگفت انگیز و بسیار اختصاص داده شده است."

راشل بیانوبا یک مادر دو زندگی می کند که در سانتا کلاریتا. او دارای یک پسر مبتلا به اوتیسم که آبا با پشتیبانی از مرکز منطقه ای و گفتار درمانی. او پسر گاوین 10 است و به مدرسه می رود در Rosedell ابتدایی در ساگوس اتحادیه منطقه مدرسه. او دریافت شده است گفتار درمانی از طریق ارتباطات از راه دور برنامه. مادرش گفت: او با توجه به تعلیق خود رفتار درمانی به دلیل نگرانی در مورد کسی که وارد خانه او در طول شیوع کروناویروس.

"من فکر می کنم آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند انجام دهند" راشل بیانوبا گفت. "این کاملا قلمرو جدید برای همه. من حتی نمی دانم واقعا چه باید اتفاق می افتد. من فکر می کنم بیشتر ما به آن بیشتر من آن را کشف کردن. و خواهد شد که. آنها در حال رسیدن و این که نکته اصلی که آنها در حال تلاش برای رسیدن و کمک به پدر و مادر است."

Janka گفت: کار تیمی کلید است. ارائه دهندگان خدمات که با مرکز منطقه ای در حال کار سخت به نگه داشتن خطوط ارتباطی را باز و اجازه پدر و مادر می دانم از گزینه های آنها را در طول بیماری همه گیر.

"بزرگترین غذای آماده از آنچه اتفاق افتاده با COVID-19 است که همکاری و فداکاری از هر دو کارکنان ما و خدمات ما در این بخش در خدمت افراد و خانواده" Janka گفت. "آن شده است کاملا شگفت انگیز و الهام بخش برای دیدن تمام تلاش و جامعه و همه با هم به اطمینان حاصل شود که ما همچنان به خدمت افراد است. که مهم است. آنها فقط شگفت انگیز است. درست است که در سراسر دولت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب