برنده پردیس جدید Bakar جایزه امید به مهار خورشید قدرت

Junqiao Wu looks at the camera while standing in his lab

استاد Junqiao وو برنده 2020 Bakar جایزه. (عکس از علامت Joseph Hanson)

چند سال پیش Junqiao وو یک دانشگاه برکلی و استاد علم مواد و مهندسی که چگونه او می تواند با استفاده از قدرت حرارتی برای تبدیل مواد: سقف که انطباق با درجه حرارت و صرفه جویی در انرژی جدید انواع عینک آفتابی و حتی ابزار است که می تواند صفحه نمایش برای سرطان و یا نظارت بر نقص پنهان در ساختمان.

اما تبدیل آن آزمایشگاه اکتشافات به دنیای واقعی ابزار است که تقریبا یک سخت تر و مشکل است.

به تازگی وو اهدا شد پردیس جدید Bakar جایزه برای کار خود را. جدید $225,000 جایزه تعلق می گیرد به یک عضو هیئت علمی است که مرور کند و از روی حیله و تزویر دوره مصرف تجاری امیدوار کننده اکتشافات فراتر از یک آزمایشگاه تولید مفهوم است.

این جایزه بخشی از خوبی در نظر گرفته Bakar همراهان برنامه بخشی از یک بزرگتر و فشار در برکلی به پشتیبانی دانشکده در پیدا کردن قابل عرضه در بازار برنامه های کاربردی برای تحقیقات خود را.

“برکلی است که در آن بهترین زمانی که آن شخص فکری و خلاقیت تبدیل شده است به روش های مختلف اجتماعی به نفع” گفت: غنی لیون برکلی ارشد نوآوری و کارآفرینی افسر. “این Bakar برنامه همراهان تحریک یک بخش اساسی از آن است.”

وو که قصد دارد با استفاده از $225,000 به استخدام یک محقق به آن مطالعات گفت: Bakar جایزه کمک خواهد کرد که او را “تصحیح و مقیاس مواد و سازه ها برای نشان دادن واقعی نمونه های اولیه.”

“این نوع از تحقیقات و توسعه است که ما در حال انجام این پروژه است که بسیار نوآورانه اما بسیار کاربردی و کارآفرینی,” او گفت:. “بودجه با انعطاف پذیری بالا در هزینه و چند سال از سرمایه گذاری مورد نیاز برای این نوع از کار و Bakar جایزه دقیقا پر این فضا مورد نیاز است.”

استاد امی آقای, یک استاد گروه مهندسی زیستی و استادان مدیر Bakar برنامه همراهان گفت: Wu بود شایسته برنده افتتاحیه جایزه. وو انتخاب شد توسط یک پانل از برکلی فارغ التحصیلان که در دنیای واقعی تجربه آوردن اکتشافات علمی به بازار است.

‘سخت tech’ به معنی مقابله با مشکلات بزرگ; ایده هایی که نیاز به سالها برای تحقق بخشیدن به نه ماه” Herr گفت. “این Bakar جایزه به رسمیت می شناسد پیشگام علمی و افزایش ستاره تیم; محققان که رو سر این سختی tech’ مشکلات است.”

برکلی او افزود: یکی از چند دانشگاه به ارائه یک جایزه مانند Bakar جایزه.

“چند – اگر هر – حمایت از پوهنتون ها دانشکده خود را در این بسیار خاص و بسیار مهم سفر را از طریق آنچه ما تماس بگیرید ‘شکاف از هرج و مرج’,” او گفت:. “برکلی می کند.”

بیشتر بخوانید درباره Junqiao وو کار با مواد هوشمند:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>