COVID-19 نه تنها تکان دادن جهان و خروج هزاران نفر از مردم نفس. به عنوان به تازگی منتشر شده ویدیو یوتیوب نشان می دهد جغرافیای سیاسی پیامدهای نحوه نفوذ سازمان ها و رهبران در برخورد با CCP شیوع کروناویروس نیز باعث خشم عمومی و بسیاری از رسانه های اجتماعی پاسخ.

نامه سرگشاده ای به این که به طور کلی-مدیر

تایوانی, دانشجو, Vivi Lin مطالعه بیماری های عفونی در انگلستان ثبت یک ویدیو که در آن او می خواند عمومی او نامه ای به WHO (سازمان بهداشت جهانی) در پاسخ به این که مدیر کل اخیر انتقاد از تایوان.

screenshot of Taiwanese Student Vivi Lin in a Video on her YouTube Channel, shocked about the WHO General-Director ' accusations against Taiwan.

تایوانی, دانشجو, Vivi Lin خواندن نامه اش. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

با توجه به مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus تایوان است که گفته می شود مربوط به یک نژادپرست مبارزات انتخاباتی و تهدید اظهارات علیه او شده است. در ویدئو, Vivi Lin بیان او شوک و چه غمگین او در مورد اتهامات علیه تایوان.

دانش آموز بیشتر توضیح می دهد چرا که اتهامات علیه تایوان هستند “گمراه کننده است.” او علاوه بر این سوال که چگونه این “اتهامات می تواند از یک ظاهرا محترم بهداشت حرفه ای و سر از با نفوذ ترین در جهان بین المللی بهداشت سازمان است.”

سازمان دیده بان ویدیو از نامه ای سرگشاده به دکتر Tedros مدیر کل که در پاسخ به اتهامات خود را در برابر تایوان و یا خواندن متن زیر کلیک کنید.

در اینجا این است که یک کپی از این نامه سرگشاده از YT Channel Vivi Lin به دکتر Tedros مدیر کل که در پاسخ به اتهامات خود را در برابر تایوان در مارس 8 که در کنفرانس مطبوعاتی.

به درک رابطه بین تایوان و چین, شما نیاز به آگاهی از حقایق زیر.

دکتر Tedros و این که روابط پکن

چه کسی و تایوان باید کاملا یک تاریخ است. به خصوص وقتی که می آید به نقش چین بازی می کند. برای چندین دهه در حال حاضر چین شده است با استفاده از نفوذ خود — به عنوان یکی از پنج دائم و حق وتو-دارای حق اعمال اعضای شورای امنیت سازمان ملل — برای جلوگیری از تایوان از شرکت در برنامه و یا بازی در هر نقش در آن را در همه.

بسیاری از کارشناسان در حال انتقاد از دکتر Tedros’ و این که objectiveness وقتی که می آید به چین و تایوان — به خصوص پس از او انتخاب با پشتیبانی قوی از چین که ادعا می کند که تایوان است که قلمرو آن است.

پکن را موشکافی در مورد باز بودن و شفاف در مورد CCP شیوع کروناویروس

دکتر Tedros به شدت پشت پکن ادعا می کند با وجود این بسیاری از حقایق و شواهد نشان پکن تلاش برای سرکوب گزارش های اولیه در مورد شیوع COVID-19. در نور از پکن عدم شفافیت Tedros همچنین انعکاس CCP انتقاد از آمریکا بدون یک اشاره از بررسی دقیق نسبت به پکن.

تایوان یکی از پایدار ترین سیستم های سلامت در جهان

در حالی که تایوان دارای منع شده است از سازمان ملل متحد شده است و محروم از آن وضعیت ناظر در, که سازمان بهداشت جهانی آن را یکی از پایدار ترین بهداشت عمومی سیستم ها در جهان است.

این کشور دریافت کرده است بسیار ستایش به تازگی برای چه بوده است دست زدن به CCP شیوع ویروس و آن COVID19 موارد است.

حتی اگر تایوان است که در چنین نزدیک جغرافیایی و نزدیکی به چین وجود دارد سفر مکرر به و وپیش از هر دو طرف — تایوان تنها گزارش 379 موارد CCP coronavirus عفونت و مرگ و میر پنج از COVID-19.

آفریقایی ها در چین در حال حاضر خارج از خانه های خود

بی بی سی به تازگی گزارش شده است که آفریقایی ها در چین در حال اخراج از خانه های خود را بیش از CCP coronavirus شایعات. چند سفرای آفریقایی در چین نوشته شده اند و به این شهرستان است وزیر امور خارجه به بیان شکایت خود را در مورد “انگ زدن و تبعیض” در این مقاله توضیح می دهد.

آنچه اتفاق افتاد این بود که اوایل هفته گذشته شایعات تایید نشده شروع گردان شهرستانها مانند گوانگژو که جوامع آفریقایی تبدیل شده بود “یک سر چشمه برای coronavirus.” به عنوان یک نتیجه از مقامات چینی به زودی پس از شروع درب-به-درب های تست که در آنها گفته می شود تنها هدف مهاجران آفریقایی.

با توجه به گزارش های سیاست خارجی چین خواهد هر چیزی را برای منحرف کردن CCP ویروس سرزنش مربوط به ظهور COVID-19.

قرار دادن آن همه را به زمینه

طول می کشد تا کاملا از تلاش برای کاهش از طریق سرپوش و پوششی در حال حاضر ایجاد شده در اطراف این سوال COVID-19. اما به نظر می رسد بلندتر اتهامات بیشتر آشکار دقیق تصویر می شود.

به عنوان نقطه اتصال آنها به نظر می رسد منجر به پایین سوراخ خرگوش. یک سوراخ خرگوش است که منجر به یک حقیقت است که بسیاری جرات لمس نکنید زیرا ممکن است بسیار ناخوشایند به یک گروه خاص از افراد است.

یک حقیقت بسیاری از جرات لمس نیست و یا صحبت در مورد به دلیل ترس از تمسخر و یا سقوط قربانی به رسانه ها با سانسور و ترس از تحریم های اقتصادی علیه منتقدان مخالف این دستگاه از تبلیغاتو یا حتی ترس از آزار و اذیت.

جالب این است چگونه واقعی مقامات مسئول میزان CCP شیوع ویروس به آرامی در معرض خود را با تلاش برای فرار از نور از نظارت عمومی.

اگر شما علاقه مند در خواندن بیشتر از ما محبوب مقالات محور در چین و CCP coronavirus مطمئن شوید برای بررسی از مقالات زیر:

سازمان سیا به دنبال چین واقعی Coronavirus داده

چگونه چین Coronavirus اثرات اقتصاد جهانی

و فراموش نکنید که به…

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

باید دولت قید وثیقه از شرکت های بزرگ و یا به آنها وام ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو