چرا باید جو بایدن را انتخاب کنید کامالا هریس برای veep?

برای ماه کالیفرنیا دموکراتیک به گزارش ایسنا ، کامالا هریس مبارزات انتخاباتی است برای متقاعد کردن presumptive د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

برای ماه کالیفرنیا دموکراتیک به گزارش ایسنا ، کامالا هریس مبارزات انتخاباتی است برای متقاعد کردن presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جوزف بایدن او باید او را معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر.

همیشه جاه طلب به خوبی سخن گفته و سریع-در-او-پا هریس متناسب به بسیاری از مقوله بایدن آشکارا به دنبال بازی: او', سیاه, زن و می تواند درخواست تجدید نظر به خارجی متولد رای دهندگان به عنوان دختر یک مهاجر. او به احتمال زیاد پایمال همیشه با حوصله زمان معاون رئیس جمهور مایک پنس اگر و زمانی که آنها بحث است. در مورد از دست دادن او را نگه دارید و بر روی صندلی خود در مجلس سنا.

اما بسیاری از تحلیلگران سیاسی بر این باورند که تا آنجا که از آن می رود.

برای هریس نیز سیاسی جنبه های منفی. برای یک چیز, او نمی خواهد بایدن بسیاری از آرا و یا می گوید او نمی خواهد در غیر این صورت برنده شدن. او در کالیفرنیا 55 آرا در کیسه قبل از مبارزات انتخاباتی واقعا شروع می شود, برگزاری 30 نقطه سرب بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین رای گیری. و او در حال حاضر غالب در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

هریس sandbagged بایدن در اول بحث دموکراتیک در سال گذشته به طور غیر منتظره سوزان او را برای بودن نرم 40 سال پیش در مدرسه busing برای لغو تبعیض نژادی مشخص. تعجب او حمله از خط خارج بایدن را حرکت اولیه که در زمان بیش از شش ماه بهبود می یابند.

او تنها به طور جدی رقابت در سطح ایالت کالیفرنیا مسابقه هریس برنده با باریکترین حاشیه اصلی هر officeholder در اینجا در دهه. در حالی که هنوز هم در خدمت به عنوان سان فرانسیسکو دادستان منطقه در سال 2010 او به سختی ضرب و شتم جمهوری خواه استیو کولی سپس بالا لس آنجلس دادستان در اجرا خود را برای دولت دادستان کل – در طول یک دموکرات کالیفرنیا رفت و برگشت. هریس برنده کمتر از 1 درصد (74,000 رای از 9.6 میلیون بازیگران) نتیجه در سوال تا یک ماه پس از رای دادن.

با وجود این چند اشتباهات سیاسی توسط کولی که اصرار داشت که در صورت انتخاب او خود را جمع آوری شش رقم لس آنجلس بازنشستگی در حالی که نقاشی یکی دیگر از شش رقم حقوق و دستمزد به عنوان دادستان کل.

در این صورت از آن هریس ممکن است برخی از درخواست تجدید نظر به مترقی برنی ساندرز-سبک دموکرات. اما این فقط طول می کشد تا زمانی که نگاه خود را ضبط.

در حالی که دادستان منطقه هریس حمایت از تصویب قانون پیشنهادی را قادر می سازد محاکمه پدر و مادر که بچه ها عادت از اموزشگاه گریز زدن از مدرسه. این می تواند disproportionally مردم آسیب دیده از رنگ و ضعیف است.

به عنوان دادستان کل او درخواست کرد که یک قاضی فدرال در اورنج کانتی حکم مجازات اعدام خلاف قانون اساسی در سال 2014. و یک دادگاه تجدید نظر فدرال در بر داشت دفتر او عمدا مخفی exculpatory شواهد در مورد یک ناپدری متهم به سوء استفاده از دختر خوانده خود را. به عنوان یک نتیجه ناپدری باقی مانده در زندان های طولانی پس از هریس نقل مکان کرد و به سنا با وجود شواهد دختر خوانده اش بارها و بارها دروغ گفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس به احتمال زیاد حمله نمی هریس برای بسیاری از این, اما قطعا برجسته بسیار نزدیک گذشته ارتباط با سابق, سان فرانسیسکو, شهردار دولت و مجلس سخنران ویلی براون.

پس از آن وجود دارد این سوال که آیا مجلس می تواند اعتماد هریس پس از بحث حمله غافلگیرانه. در عین حال دیگر معاون رئیس جمهور انتخاب شده اند با وجود حملات قبلی در آینده خود را به کارفرمایان و یا همکاران نزدیک خود: George H. W. Bush معروف به نام برخی از رونالد ریگان پیشنهاد "افسون اقتصاد" و رابرت اف کندی نفرت لیندون جانسون و در عین حال بوش و جانسون شد معاون رئیس جمهوری و بعد رئیس جمهور. حتی بایدن در یک زمان و تحقیر باراک اوباما.

بایدن و آگاه او می تواند به نظر می رسد مردد و حتی گاهی اوقات اشتباه متعهد شده است برای اجرا با یک زن اما باید یکی را انتخاب کنید

به طور گسترده ای در نظر گرفته شده آماده به قدم به دفتر بیضی در کوتاه توجه کنید.

"استفاده از هریس است که او ممکن است دیده می شود که بسیار مستقل و صریح در حق خود او است که می تواند همراه با یک نامزد یا یک رئیس جمهور مانند بایدن" گفت: آرنولد استاینبرگ سابق جمهوری خواه مشاور که اخیرا توصیه کرده است رای گیری گزاره مبارزات. "او ممکن است فکر بایدن در زمان, اما شخصیت او و بسیاری از رکورد جامد هستند."

سوال واقعی این است که آیا بایدن – و بعد از آن توده بزرگی از رای دهندگان آمریکایی – را در نظر بگیرید هریس به عنوان آماده به رئیس جمهور به عنوان مانند سناتور الیزابت وارن از ماساچوست یا ctq از ایالت مینه سوتا و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

این بایدن تصمیم گیری و آن را به زودی خواهد آمد اما کالیفرنیا می توانید مطمئن شوید که از یک چیز است: اینکه آیا یا نه هریس می شود با سر اشاره او یک زندگی حرفه ای طولانی پیش رو در کالیفرنیا و شاید در سراسر کشور.

ایمیل توماس الیاس در tdelias@aol.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن