چرا نیویورک پس Menaced توسط COVID-19 طوفان ؟ (قسمت 1)

در ایالات متحده تعداد افراد مبتلا COVID-19 بیش از 504,700 مردم با بیش از 18,700 مرگ و میر به عنوان از آوریل 11

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 فروردین 1399

در ایالات متحده تعداد افراد مبتلا COVID-19 بیش از 504,700 مردم با بیش از 18,700 مرگ و میر به عنوان از آوریل 11. در ایالت نیویورک به تنهایی حدود 160,000 متاثر شده اند COVID-19 و بیش از 7000 فوت کرده اند. این حساب برای حدود 32 درصد از کل موارد در ایالات متحده است.

این بیماری همه گیر در نیویورک تقویت شده با توجه به جمعیت زیاد و تراکم بالا تحرک مردم است. دلیل اساسی برای این فلش كردن با این وجود نهفته است در این واقعیت است که ایالات متحده سیاسی و محافل کسب و کار هستند و شده اند بسیار نزدیک به حزب کمونیست چین (CCP) برای سال های بسیاری است. این حساب می تواند برای علت ریشه ای و جدی میزان سرایت بیماری در حال حاضر قابل توجه نیویورک (به عنوان به خوبی به عنوان جدید جرزی).

نفوذ توسط CCP: یک کمونیست حمله در روز روشن

به عنوان بزرگترین کلان شهر نیویورک مالی جهانی hub یک کسب و کار فرهنگی و رسانه ای نیروگاه و همچنین به عنوان صفحه اصلی به مقر ملل متحد. در آن از نظر وضعیت استراتژیک و محوری نفوذ CCP است به طور فعال و عمیقا نفوذ به هر جنبه ای از نیویورک زندگی است.

وال استریت و بازارهای مالی ایالات متحده شده اند انبوه حمله توسط CCP. اعتبار سازمان ملل متحد شده است مخدوش توسط CCP. سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان های دیگر شده اند آلوده و دستکاری شده توسط آن است. نیویورک سیاستمداران و نخبگان حمایت CCP پلت فرم. آن است که ترویج بی شرمانه خود را در رسانه های ایالات متحده. جامعه چینی است که بسیج و استفاده می شود به مبارزه و نابود کردن مخالفان از بین بردن منتقدان نابود کردن مردم از وجدان و ایمان و جاسوسی بر روی هر یک از دیگر. CCP منادی این Xinhua News Agency شده گستاخی راه اندازی یک دفتر در منهتن, پخش فیلم تبلیغاتی در میدان تایمز around-the-clock. آن می رود و در. نیویورک آلوده توسط CCP.

(Image: Screenshot / YouTube)

CCP منادی این Xinhua News Agency, گستاخی پخش فیلم تبلیغاتی در میدان تایمز around-the-clock. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این دنج رابطه پلت فرم و حمایت از تمدید برای CCP آورده اند بی اندازه و عواقب جدی به تمام جنبه های نیویورک زندگی و با آن زیر مقیاس بزرگ تهاجم CCP coronavirus. CCP گرفته است این شهر یک شبه و بدون شلیک حتی یک گلوله.

به دستگیری گسترش این بیماری و عفونت مجدد از ویروس و همچنین به توقف اجتماعی و فروپاشی اقتصادی این ریشه دوانده وب CCP جاسوسی و مول نیاز به weeded.

وال استریت تامین مالی CCP

در مارس 12, واشنگتن پست با صدور قوی کیفرخواست منفعل شاخص منفعل و سرمایه گذاری وسیله نقلیه است که در حال حاضر غالب آمریکا در بازار سرمایه. مقاله نویس Josh تحمیل گفت که وال استریت را در عمل استفاده از این ابزار برای سرمایه گذاری سرمایه آمریکا در قبال شرکت های چینی است که یک تهدید حتی بزرگتر از ورود CCP coronavirus.

Rogin به نقل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین عنوان کرد و گفت: "من نمی فهمم چرا ما باید تعهد چینی صنایع دفاع. چرا این مشکل تکرار? چرا سرمایه گذاران آمریکایی می خواهید به سرمایه گذاری فعالیت های است که قادر به CCP به سرکوب مردم آن را نقض حقوق بشر و استعمار ملت ها در سراسر جهان؟"

Robert_C._O'Brien_2019

آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین خواسته است که چرا آمریکا سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری فعالیت های است که قادر به CCP به سرکوب مردم آن را نقض حقوق بشر و استعمار ملل دیگر. (تصویر: Wikimedia Commons)

Rogin همچنین هشدار داد که اگر هیچ چیز تغییر نمی کند, دولت فدرال را به صرفه جویی و پس انداز طرح است و انتظار می رود در آینده نزدیک به اقداماتی که وادار ملت پرسنل نظامی قانونگذاران و دیگر کارکنان دولت به شروع به سرمایه گذاری در این شرکت های چینی.

فدرال بازنشستگی صرفه جویی سرمایه گذاری مدیره (FRTIB) به تاریخ محلی رد و دو حزبی مخالفت با تصمیم خود به دنبال مورگان استنلی سرمایه بین المللی در تمام کشور های دنیا سابق آمریکا Investable شاخص بازار است که انتظار می رود به زودی به 7 درصد از نمونه کارها خود را در این شرکت های چینی از جمله تعدادی از آنهایی شده اند که تحریم چندین بار توسط ایالات متحده قرار می گیرد و در وزارت بازرگانی صادرات کنترل لیست. به عنوان یک نتیجه از FRTIB تصمیم به ما 50 میلیارد دلار از بودجه ممکن است جریان به چینی رژیم کمونیستی.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

میانمار کاردینال می خواهد دولت چین برای عذرخواهی شیوع ویروس


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im