چرا CalPERS این کشور بزرگترین صندوق بازنشستگی به بانکی

بازنشسته راهنمایی و رانندگی کارمندان سابق آتش نشانان و پیری دولت باقلا-شمارنده در سراسر کالیفرنیا قرار دادن بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

بازنشسته راهنمایی و رانندگی کارمندان سابق آتش نشانان و پیری دولت باقلا-شمارنده در سراسر کالیفرنیا قرار دادن بر روی سه قطعه لباس: شما ممکن است از وارد شدن به کسب و کار بانکی.

کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم که مدیریت حدود 400 میلیارد سبد لانه تخم مرغ برای بازنشسته عمومی کارگران در سراسر کشور است که wading را به rollicking بازار برای تبلیغات خصوصی بدهی.

آن استفاده می شود که اعطای وام به طور مستقیم به کوچک و متوسط شرکت ها نمی داد و ستد در بورس شد کسب و کار از بانک های بزرگ. اما پس از بحران مالی سال 2008 کسانی که وام دهندگان سنتی مجبور شدند به پارک پول خود را به کمتر سرمایه گذاری مخاطره آمیز. و که در پشت سمت چپ مالی خلاء که به "سایه بانکداران" مانند سهام خصوصی سرمایه داران شده اند عجله بوده است.

در حال حاضر CalPERS ملت بزرگترین صندوق بازنشستگی می خواهد در عمل.

صندوق بازنشستگی کارکنان خواستار آن را "محتاطانه" خطر محاسبه شده. منتقدان آن را یک ناامیدی حرکت می کند. هر دو معتقدند که صندوق — که چهره صدها میلیارد در تهی دست بازنشستگی آینده بدهی مداوم زیرزمین-خراش دادن نرخ بهره و در حال حاضر یک بیماری همه گیر زده اقتصاد تحت فشار است به انجام.

"ما باید هر کلید در تیردان ما می توانیم و بدهی خصوصی یکی از مهم آنهایی که گفت:" دن Bienvenue, CalPERS' معاون مدیر سرمایه گذاری. "وجود دارد هیچ خطر انتخاب است."

به جای به سادگی سرمایه گذاری پول با وال استریت شرکت هایی که دوله سپس آن را به وام گیرندگان -- چیزی CalPERS در حال حاضر شروع به انجام — CalPERS مدیران می خواهید به قطع واسطه و شروع به ساخت و برگزاری کسانی که وام های خود را.

هیئت مدیره تایید سیاست اجازه می دهد تا CalPERS قرار داده تا به 5% از ارزش کل آن به "فرصت طلب" سرمایه گذاری که شامل بدهی خصوصی. که با این نسخهها کار به حدود 20 میلیارد دلار, هر چند Bienvenue گفت که او نمی کند "انتظار برای رشد این به هر چیزی شبیه به آن در هر زمان به زودی."

CalPERS' به نوبه خود برای اعطای وام به طور مستقیم بخشی از یک بازنگری گسترده تر از بازنشستگی صندوق پول-استراتژی ساخت تایید شده توسط هیئت مدیره سازمان در ماه گذشته است. این برنامه همچنین اجازه می دهد تا صندوق قرض به 80 میلیارد دلار به غاز سود بالقوه — 11-مجموع شکل است و ایجاد شک و تردید از برخی از کارشناسان مالی و زوزه اعتراض از گوشه و سیاسی و مالی commentariat.

"امیدوارم آن کار می کند و آنها خوش شانس هستید و مالیات دهندگان کالیفرنیا خوش شانس خواهد بود گفت:" مت Gelfand یک مدیر عامل سرمایه گذاری مشاوره شرکت Moreland مرتبط. "اما وجود دارد بیشتر در معرض خطر است."

سوزان وبر دیرین منتقد CalPERS مدیریت می نویسد که تحت نام قلم ایو اسمیت در او به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده, سرمایه گذاری, وبلاگ, برهنه سرمایه داری خلاصه تا نقطه خود را در عنوان پست: "CalPERS قصد دارد به ضربه آن مغز است."

Bienvenue گفت جدید اهرم سیاست فقط تحکیم چقدر فرد ادارات در سراسر این صندوق در حال حاضر مجاز به قرض به یک کل است که در واقع پایین تر از قبل سیاست.

"آنچه ما در حال انجام است که در واقع بسیار خسته کننده تر از عناوین" او گفت:.

اما هر دو CalPERS' مدیران و بیشترین منتقدان توافق صندوق چهره یک وظیفه دلهره آور: تلاش برای کسب درآمد به اندازه کافی بازده بالا به دیدار آینده خود تعهدات بدون قرار دادن بیش از حد در معرض خطر است.

حجاب از secrecy ؟

قبل از CalPERS می توانید شروع به نوشتن چک مانند یک بانک کارکنان در صندوق بازنشستگی است که به درخواست برای یک کمی مانند بانک محرمانه.

در اوایل سال جاری صندوق بازنشستگی و حمایت قانونی که سپر بسیاری از اسناد و مدارک و اطلاعات مربوط به آن در آینده وام های خصوصی از کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند. این لایحه نوشته شده توسط کندوها دموکراتیک Assemblymember Jim Cooper, آن را غیر ممکن برای روزنامه نگاران و یا هر کس دیگری برای وادار عمومی صندوق های بازنشستگی به فاش کردن هر گونه وام گیرنده اطلاعات شناسایی شخصی خود را در صورتهای مالی اطلاعات مورد وثیقه و پشتوانه وام و هر چیزی که ممکن است به عنوان یک "راز تجارت."

اگر عمومی صندوق بازنشستگی در حال رفتن به کسب و کار ساخت وام CalPERS کارکنان استدلال آن است که قادر به تضمین وام گیرندگان خود را به حفاظت اطلاعات مالی مخفی باقی می ماند.

"اگر ما مجبور به افشای آن" صندوق بازنشستگی لابی Danny Brown گفت: فوریه جلسه هیئت مدیره "سپس آنها به احتمال زیاد برای رفتن به کسی که ندارد به افشای آن است. بنابراین به منظور مطمئن شوید که ما در حال رقابتی در این بازار و گرفتن بهترین فرصت ما باید (باید) این قوانین مشابه که دیگر مردمی خواهد شد بازی."

در زیر در حال بررسی لایحه سوابق عمومی عمل می کنند هنوز هم می تواند استناد به یاد بگیرند که یک وام گیرنده است که چه اساسی از نظر وام و اینکه آیا یک وام گیرنده شده است در به طور پیش فرض برای حداقل شش ماه.

یک بخش مرکزی از صندوق بازنشستگی طرح جدید برای سرمایه گذاری بیشتر از خوبی قاچاق coves های سنتی سهام و بازار اوراق قرضه به باز به آرامی تنظیم آب های سرمایه گذاری خصوصی. این شامل هر دو خصوصی بدهی و حقوق صاحبان سهام خصوصی — که در آن هیئت مدیره خرید مستقیم سهام مالکیت در کسب و کار است.

این ترتیبات مالی در دسترس نیست و به طور متوسط شما سرمایه گذار و سختتر به خارج از. که باعث می شود آنها ریسک و سرمایه گذاران می توانند تقاضای بازگشت بالاتر.

ویلیام وانگ استاد بازنشسته از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در UC Hastings, کالج, قانون هشدار داده است که راه اندازی یک وام خصوصی-عملیات ساخت داخل صندوق بازنشستگی نیاز به "استخدام و دور از کارشناسی ارشد از جهان" که در حال حاضر کار در سهام خصوصی و شرکت های سرمایه گذاری. "کسانی که مردم را به مقدار زیادی از پول."

مارگارت براون یکی از CalPERS' 13 اعضای هیئت مدیره و یکی از شش نفر که انتخاب شده است گفت: او نگرانی صندوق بازنشستگی کارکنان نمی کند به اندازه کافی تجربه در ساخت و مدیریت وام. و این است که زمان مناسب برای یادگیری در کار, او گفت:.

"CalPERS یک عادت پریدن در بازار در زمان اشتباه و گفت:" قهوه ای است. "این یک چیز است اگر ما فراموش خصوصی بدهی و ما را به گام های کوچک مناسب است ؟ شما لازم نیست به توله سگ جدید خود را بزرگ 32-هر اونس می توانید از مواد غذایی است. شما آن را انجام نمی. او را در خفه کردن آن است."

قهوه ای منظم خلاف صوتی روی تخته, بازیگران تنها مخالف رای دادن در این ایده در ماه گذشته. در اوایل این سال او نیز رای دادند در برابر حمایت از سوابق عمومی عمل خروج لایحه.

(هیچ عشق از دست رفته: قهوه ای اخیرا از شکایت این سازمان و بقیه هیئت مدیره پس از آن جریمه و او را برای استفاده از CalPERS نام در حساب های رسانه های اجتماعی.)

Bienvenue معاون رئیس سرمایه گذاری افسر اصرار داشت که اگر چه صندوق بازنشستگی و سرمایه گذاری در تیم ندارد, تجربه مستقیم گسترش وام "تجربه و تخصص" از کسانی که کار کرده اند با دیگر بدهی های مربوط به سرمایه گذاری های "بسیار شبیه و مشابه به آنچه که مورد نیاز خواهد بود برای این کار."

"حس ناامیدی"

CalPERS مانند بسیاری عمومی صندوق های بازنشستگی در کشور کند در صورت روی حیله و تزویر مشکل ریاضی: صفحه انتظار دارد صندوق سرمایه گذاری به رشد در نرخ متوسط 7 درصد در هر سال. که تعداد بیش از یک aspirational هدف آن نیز چشم انداز آینده با عمده مالی و پیامدهای سیاسی.

کمتر که CalPERS باعث می شود از سرمایه گذاری خود را بیشتر از آن به قرعه کشی از کارفرمایان — است که مالیات دهندگان از طریق خود دولت و دولت های محلی و کارکنان بخش دولتی برای پرداخت هزینه های جاری و آینده از مزایای بازنشستگی. چند در دولت مشتاق به درخواست شهرستانها و یا کارگران به سرفه کردن سهم بالا. به خصوص در حال حاضر.

اما در یک دوره طولانی مدت با نرخ بهره پایین, آن را سخت برای به دست آوردن که 7 درصد بدون پارکینگ پول خود را در برخی از چنکی سرمایه گذاری گفت: Matt Gelfand یک مدیر عامل سرمایه گذاری مشاوره شرکت Moreland همکاران. قرار می دهد که صندوق بازنشستگی مدیران در یک اتصال.

"هر دو آنها تولید (کاهش نرخ) بازگشت و آن را به اندازه کافی به صندوق مزایای بنابراین کسی رو برای پوشش هزینه از مزایای آن," او گفت:. "و یا آنها را چه CalPERS است که با هدف به انجام در حال حاضر...گرفتن در معرض خطر است که ممکن است یا ممکن است کار نمی کند."

داستان از بازنشستگی افسران تقلا برای به طور فزاینده ای اندک فرصت های مالی است که چهار دهه در ساخت.

با توجه به تجزیه و تحلیل توسط خیریه پیو اعتماد آغاز در 1980s صندوق بازنشستگی مدیران شروع به تنوع بخشیدن به دور از امن ثابت و کاملا خسته کننده جهان بسیار دارای اوراق قرضه انتخاب به سمت بازار سهام غلتکی coaster. پس از به نوبه خود از قرن تا کنون نرخ بهره پایین تر و آن را حتی سخت تر برای سرمایه گذاران به پول از سنتی قرضه حقوق بازنشستگی جرأت بیشتر به غرب وحشی از "جایگزین سرمایه گذاری" -- سهام خصوصی یکی کردن پروژه های زیربنایی و املاک و مستغلات. هر مرحله در زمان بودجه به طور بالقوه سودآور بلکه بیشتر خطر ناک زمین.

"آن را به طور کامل رانده شده توسط قوانین حسابداری و حسابداری قوانین خود را در حال رانندگی مردم به این انتخاب گفت:" تام Sgouros یک مشاور سیاست است که استدلال می کرد که مالی تهدید تهی دست بازنشستگی بدهی های اغراق شده است. "حس ناامیدی باعث می شود مردم را به تصمیمات سیاسی هستند که جاهل."

اعتباری خصوصی به نظر می رسد به آخرین هدف برای بازگشت پناهجویان. با توجه به لندن-بر اساس اطلاعات مالی شرکت Preqin کل ارزش جهانی اعتباری خصوصی در بازار ballooned است و به $854 میلیارد دلار در پایان سال گذشته از حدود 263 میلیارد دلار در پایان سال 2009.

پول بیش از حد تعقیب بیش از حد کمی فرصت ؟

پس از بحران مالی جهانی "بسیاری از بانک ها شروع به توقف ارائه وام به میانه بازار شرکت و ایجاد یک بزرگ نوع شکاف در فضا گفت:" خاکستر Chauhan یک Preqin تحلیلگر. "هنگامی که شما به دنبال سرمایه گذاران نهادی مانند CalPERS آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آنها شروع به سرمایه گذاری."

در واقع CalPERS ممکن است کمی دیر به حزب.

آریزونا دولت بازنشستگی سیستم شده است سرمایه گذاری در خصوصی بدهی از سال 2013. آلاباما صندوق بازنشستگی دولتی به دنبال کت و شلوار است و پس از ظهور به عنوان یک نوع از داستان احتیاطی.

بازنشستگی سیستم های آلاباما وام به طور مستقیم به iPic یک perk ified تئاتر زنجیره ای شناخته شده برای آن صندلی reclining و منو از سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ شده و لغزنده است. زمانی که iPic رفت و مجسمه در تابستان گذشته آلاباما دولت بازنشستگان به پایان رسید تا داشتن زنجیره ای آشکار است. این به سختی رونق بار برای سینما.

با توجه به میزان علاقه و خصوصی وام "حال سؤال این است که آیا پول بیش از حد وجود دارد تعقیب بیش از حد چند فرصت" گفت: وانگ از UC هیستینگز.

قبل از CalPERS می توانید پیدا کردن صندوق بازنشستگی کارکنان شمارش قانونگذاران ایالتی و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به ثبت نام در آن شفافیت لایحه معافیت. آن را تصویب مجمع با مارین کانتی دموکرات مارک لوین مصاحبه تنها "هیچ" رای دادن.

"آن را ریاکارانه برای دموکرات ها در مجلس به اجازه می دهد CalPERS برای مخفی کردن اطلاعات حساس در مورد سرمایه گذاری و سرمایه گذاران در حالی که به دنبال افشای از رئیس جمهور در سرمایه گذاری" Levine گفته CalMatters. "شما می توانید نگاه بیشتر احمق تر از آن؟"

با اینحال کالیفرنیا روزنامه انجمن ناشران منتقل شده از مخالف خنثی در این لایحه است.

"ما می دانیم که در هنگام برخورد با اطلاعات در این منطقه وجود دارد رفتن به یک نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی از وام گیرندگان را به وجود آورده که این یک سازمان دولتی درگیر در یک برنامه اعطای وام گفت:" جیم Ewert انجمن مشاور عمومی. "به حدی است که وجود دارد سوال برانگیز است تصمیم گیری است که می گذرد ما ممکن است دوباره این موضوع و تلاش برای سفت کردن چیزهای کمی بیشتر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن