چرا کالیفرنیا نیاز به سرمایه گذاری مستقل در کالج ها و دانشگاه ها

این COVID-19 همه گیر است و اساسا تغییر روش در بسیاری از صنایع و موسسات کار – از جمله آموزش عالی است.در بسیاری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 خرداد 1399

این COVID-19 همه گیر است و اساسا تغییر روش در بسیاری از صنایع و موسسات کار – از جمله آموزش عالی است.

در بسیاری از موارد این تغییرات خواهد بود برای بهتر حتی اگر آنها به نظر نمی رسد که راه راست در حال حاضر. ما باید محتاط در مورد درس رسم می کنیم از این چند هفته اول از اختلال و جابه جایی بنابراین ما نمی سازش یکی از بهترین سرمایه گذاری در آینده ما: کالیفرنیا مستقل و غیر انتفاعی کالج ها و دانشگاه ها.

ماه گذشته لس آنجلس تایمز به نام برای کالیفرنیا به reimagine آن دانشگاه ها در مقیاس کوچکتر و اشاره فایده, دانشگاه های اروپا, که در آن بسیاری از دانش آموزان در خانه زندگی می کنند و سالن دانشگاه هستند و بیشتر شبیه دفتر پارک. این یک stripped-down آینده برای دانش آموزانی که این بار ادعا می کند "نمی توانید به عنوان بسیاری آموزشی برای دلار به عنوان آنها باید." ما نمی تواند بیشتر اختلاف نظر دارند.

کالیفرنیا 85 غیر انتفاعی کالج ها و دانشگاه ها جایزه 20 درصد از تمام درجه کارشناسی و بیش از 50 درصد از فارغ التحصیل درجه در سطح ایالت. اما تعداد کسانی که بگویم داستان کامل است. در دانشگاه ها مانند کوه دانشگاه سنت مری در لس آنجلس و دانشگاه لاورن حدود نیمی از دانش آموزان برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه. بیش از 70% مردم از رنگ.

و انفجار برای جفتک انداختن? کامل 98% از دانشجویان هر دو دانشگاه دریافت کمک های مالی و به جای اینکه زین با بدهی آنها مجهز برای آینده است.

دانشگاه لاورن در رتبه چهارم در کشور برای تحرک اجتماعی توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی. کوه سنت مری قرار گرفت توسط نیویورک تایمز به عنوان داشتن کمترین تحرک اقتصادی امتیاز از هر مدرسه خصوصی در کشور گفت: 43 درصد از دانش آموزان خود را می توانید انتظار برای حرکت به سطح درآمد خود را بر اساس آموزش و پرورش دانشگاه.

هر دو دانشگاه باید نسبت بالایی از پل دریافت کنندگان کمک مالی است که به دانش آموزان با درآمد خانوار زیر $20,000. هنوز این دانش آموزان فارغ التحصیل و در همان نرخ به عنوان غیر-پل همکلاسی.

ایده این است که فقط برای ثروتمندان است نه تنها نادرست است که به آینده یک دولت است که در حال حاضر دارای یکی از بالاترین نرخ فقر در این کشور است. دسترسی به آموزش عالی و آموزش های تخصصی بسیار مهم است.

مستقل و غیر انتفاعی مدارس مانند کوه سنت ماری و دانشگاه لاورن در حال بهتر به تحصیلات تکمیلی بیشتر دانش آموزان کم درآمد از جوامع به حاشیه رانده شده در سراسر کالیفرنیا نسبت به خود هستند. آنها ممکن است به رسمیت شناختن بزرگ-نام دانشگاه اما کالیفرنیا غیر انتفاعی کالج ها و دانشگاه ها را یک outsized کمک به اقتصاد کشور و نیروی کار است.

دانشگاه منعکس آموزشی فرهنگ می سازد که در گذشته به آماده شدن برای آینده است. آنها را با هم ذهن جوان مشتاق به یادگیری با دانشمندان فقط به عنوان مشتاق برای به اشتراک گذاشتن. شاید یک دفتر پارک مانند پردیس می توانید انجام همان هدف اما این دانشگاه در حال حاضر در اینجا و ساخته شده است و در بیشتر قسمت ها پرداخت می شود. و با اتصال دانشجویان و استادان در یک محل اغلب سازش با تاریخچه تقویت می کند تجربه منحصر به فرد از آموزش عالی است.

اگر چه ما مجبور شده اند به تکیه انحصاری بر آنلاین و از راه دور یادگیری در طول اقامت در خانه سفارشات دانشجویان و استادان ما به شدت می خواهید به بازگشت به دانشگاه های ما به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دانشگاه ها نیز منعکس کننده منحصر به فرد تاریخ و ارزش های این دانشگاه است. اینکه همه کالج ها و دانشگاه ها هم به عنوان یکپارچه "دانشگاه" است که باید توسط "stripped-down" مدل نتواند به تصرف خود تنوع که آینه ما دولت است. بسیاری از این موسسات مستقل اختصاص بخش های زیادی از خود را عامل بودجه برای کمک های مالی به منظور حمایت از دانش آموزان کم درآمد و کمک به آنها فارغ التحصیل در بالاتر از میانگین ملی است.

از سال 1955 مستقل موسسات ارائه خود ما نهادی اعطای کمک به حمایت از دانش آموزان در حالی که دولت همسان با این کال اعطای جایزه دولت بر اساس نیاز برای کمک به دانش آموزان کم درآمد. این همکاری ها ایجاد کرده است منطقه ای دسترسی و کالج مقرون به صرفه تر برای برخی از ما با استعداد ترین و متنوع دانش آموزان است که ممکن است در غیر این صورت لغزش از طریق ترک.

اما برای دو دهه گذشته کال اعطای دانش آموزان حضور مستقل بخش تنها شاهد کاهش این برنامه و اخیر ممکن است تجدید نظر به بودجه دولت در ادامه این اتلاف سرمایه در کالیفرنیا دانش آموزان توسط برش اضافی 1000 $از جایزه. ما درک می کنیم که دولت چهره بسیار زیاد بودجه چالش اما در حال حاضر زمان برای برش نیاز به کمک های مالی بر اساس در حالی که دانش آموزان و خانواده های آنها روبرو هستند بسیار اقتصادی عدم قطعیت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این دانش آموزان آینده نیروی کار که دولت نیاز به کمک به آمریکا برای خروج از این رکود است.

ما موسسات نه تنها ایجاد شغل اما ارتباط دانش آموزان با مربیان و آموزش آنها را چگونه به تبدیل شدن به رهبران آینده در همه مناطق از اقتصاد ما. کالیفرنیا پویایی و غلظت آن از مستقل و غیر انتفاعی کالج ها و موسسات تصادفی نیست. با ادامه سرمایه گذاری در این جواهرات از دولت ما, ما می توانیم آن را نگه دارید که راه.

کریستن Soares است که رئيس جمهور از انجمن مستقل کالیفرنیا کالج ها و دانشگاه ها ، kristen.soares@aiccu.edu. Devorah لیبرمن که رئیس جمهور از دانشگاه لا ورن dlieberman@laverne.edu. ان McElaney-جانسون رئيس جمهور از کوه سنت مری دانشگاه amcelaney@msmu.edu. آنها نوشت: این تفسیر برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن