که مسئول برای ایمنی در پارک?

که مسئول نگه داشتن مردم امن ، وقتی که من شروع به کار در والت دیزنی جهانی به عنوان یک دانش آموز کالج, اولین درس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 اردیبهشت 1399

که مسئول نگه داشتن مردم امن ،

وقتی که من شروع به کار در والت دیزنی جهانی به عنوان یک دانش آموز کالج, اولین درس من آموخته است که در روز اول من در "دیزنی سنت" کلاس آموزشی بود در مورد ایمنی. در هر جاذبه من مشغول به کار در پادشاهی سحر و جادو, من تا به حال به تصویب تست ایمنی که در مورد جاذبه های قبل از من می تواند بر روی برنامه. اعضای بازیگران که نمی توان مورد نیاز خود را کنترل ایمنی و یا مشغول به کار در راه نا امن خواهد بود مواخذه و یا حتی خاتمه یافته است.

اما از آن است که به اندازه کافی برای پارک به امن است. به درآمد عمومی, کسب و کار, پارک باید به احساس امنیت ، در دیزنی+ سری "Imagineering داستان" والت دیزنی Imagineering جمهور باب Weis صحبت در مورد این درس به او آموخته شده از دیزنی افسانه جان Hench.

"معنای این پارک بسیار ساده است — شما در حال رفتن به خوب" Weis گفت. "که منظور او مهم نیست که چه چیزی اتفاق می افتد در جهان, مهم نیست که چگونه پیچ تا زندگی خود را و یا هر آنچه که ممکن است. این اطمینان است."

اما ممکن است برای مردم به احساس بیش از حد امن است ؟ من فکر می کنم آن است.

یک دهه پس از من مشغول به کار در دیزنی, من شروع به ردیابی تصادفات پارک در سراسر جهان برای وب سایت من. اطلاعات من در بر داشت پیشنهاد کرد که مردم امن تر در داخل پارک از آنها در اتومبیل های خود را و از آنها است. اما بسیاری از آسیب ها و حتی مرگ و میر اتفاق افتاده در داخل پارک است چرا که مردم هر حال شرایط سلامت آنها آگاه بودند و یا عمل در راه است که نقض یک پارک دستورالعمل های ایمنی.

این افراد ممکن است تصور کنند که هیچ چیز بد اتفاق می افتد به آنها. اما آن را انجام داد.

کسب و کار مانند دیزنی, جامعه, سازمان ها و دولت ها می توانید انواع و اقسام اقدامات برای کمک به امن نگه داشتن ما. اما در نهایت هر یک از ما مسئولیت بیش از حد. این که آیا آن باقی مانده نشسته بر روی یک غلتک coaster یا ماندن شش فوت دور از مردم در خیابان در طول یک بیماری همه گیر هر یک از ما است که آخرین خط در خود ما دفاع در برابر خطر است.

ما در مشکل هنگامی که ما را ایمنی برای اعطا. ما نیز دچار مشکل هنگامی که دیگران در اطراف ما از جمله کسب و کار و رهبران دولت ما با تکیه بر, نگاهی ایمنی برای اعطا بیش از حد.

من گمان می کنم که ما در این آشفته بازار امروز به دلیل بسیاری از مردم موفق به قبول مسئولیت های خود از مقامات چینی در ابتدا پوشش شیوع به مقامات ایالات متحده کم اهمیت جلوه دادن تهدید.

با سلام حداقل دیزنی بسته خود پارک قبل از آن دستور داد به انجام این کار. تصور کنید که چقدر بدتر از این ممکن است اگر آن را تا به حال نه ؟

من امیدوارم که این بیماری همه گیر قرار می دهد و به استراحت خودخواه تصور که اگر مردم فقط نگاه کردن به خود همه چیز کار خواهد کرد برای بهترین. ما همه بخشی از یک جامعه و یک مسئولیت است نه فقط برای خودمان بلکه برای کسانی که در اطراف ما. و می رود که نه فقط برای ما بلکه برای مقامات منتخب و رهبران کسب و کار ما را نگه دارید باید به حساب به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن