Whicker: Maddon به نظر می رسد به جلو به یک stripped-down فصل

زمانی که او موفق خلیج تمپا و شیکاگو جو Maddon برگزار شد “لژیون هفته.”

اشعه و توله ندارد به نشان می دهد تا در ساعت 2 بعد از ظهر آیا باید به مطالعه چاپ نمی باید به تماشای ویدئوها و سپس برگزاری جلسات به ساختارشکنی آنها حتی نمی باید به عمل پنبه حلاجی شده. نشان می دهد و بازی کند. درست مثل لژیون آمریکایی توپ.

در حال حاضر Maddon است idled مدیر فرشتگان, مدرسه قدیمی خود را. او منتظر است برای یک اشتها آور فصل شاید 114 بازی شاید کمتر و شاید هیچ کدام.

لیگ اصلی بیس بال تبدیل به یک جعبه عروسک های روسی تودرتو بی محفظه از درهم و برهمی که مبهم پاپ در دستکش. آینده 2020 خواننده را هضم فصل خواهد همه را در بیس بال به خانه هنگامی که شما در ماشین. آن را ممکن است در معرض کسانی که فراموش کرده اند و یا هرگز نمی دانستند.

“شما باید زیرک و انعطاف پذیر تمام سال” Maddon گفت. “شما ناراحت کننده باشد. شما باید به روش آن را مانند توپ تابستان با تمام است که مستلزم. آن را مانند کار شغل دیگری و سپس رفتن به ورزشگاه. آن را مانند تلاش برای رسیدن به این رشته.”

“ما در حال بازی Walla Walla پادرس در سال 1982 و ما سالم فرشتگان. آن را در یک دبیرستان قدیمی زمین فوتبال است. شما می توانید همه چیز گوینده رادیو می گوید: درست در پشت صفحه خانه. وجود 50 نفر در می ایستد. اما ما قادر به پردازش آن است. مهم نیست که اگر دو سگ نشان می دهد.”

و تیمی که در آن چهره های سریعترین خواهد شد موفق ترین. Maddon مقایسه آن را به یک بازی که شروع می شود در بالای پنجم.

“یا Rookie لیگ با 50 بازی,” او گفت:. “آن را کاملا ضربه توسط است. شما باید نرم و قابل انعطاف. شکایت نیست. آن را برای آنچه در آن است. من فکر می کنم ما خیلی خوشحال به بازی آن را نمی خواهد مهم است.”

Maddon موفق در Rookie لیگ برای سه سال با فرشتگان است. او خود را اولین تیم زمانی که او 27. امروز او قابل تشخیص ترین مدیر در بیس بال.

توله به حال برنده سری جهانی از سال 1908 که وجود دارد 46 ایالات متحده و مدل T بر روی خط آمد. Maddon نه تنها موفق این تیم که برنده او آزادانه در مورد غیر قابل اجتناب است. حتی یک 1-3 کسری به کلیولند که در سال 2016 سری می تواند دندانه او آرامش.

در حال حاضر Maddon دارای یوتیوب نشان می دهد به نام Uncorked و مردم از او بخواهید برای درس های زندگی.

اما بهترین کار حفاری خود را از اشعه های که تا به حال هرگز موفق به کسب بیش از 70 بازی. Maddon تا به حال آنها را در یک سری جهانی در سه سال است.

اساسا Maddon است به مراتب بیشتر لژیون هفته از زمان نخست. این تحریف از این فصل به مراتب بهتر از یک سال ،

“آسیب از بازی نیست بستگی به دلیل,” او گفت:. “اگر آن را به دلیل منابع مالی آن متفاوت است. ما باید مراقب باشید دوباره به هم متصل با طرفداران. اما چیزی که آن را به بازیکنان ؟ که یک کل رشد و نمو در سال است. خواهد شد و استعداد خود را عقب? چه همه خارج از وقت خود را به مغز شما ؟ و با تمام این مدت خاموش خواهد شد و شما باید همان گرسنگی ؟ شاید شما لذت بردم از بودن در خانه و انجام کارهای خود را با خانواده شما هرگز انجام داده ام.”

با تشکر از MLB Network تکرار توله را به دست آورد که همان جهان سری شاید ده برابر بیشتر. 2002 فرشتگان با Maddon به عنوان مایک Scioscia نیمکت مربی باید مکرر به عنوان به خوبی. Maddon می خواهد این فرشتگان برای پیدا کردن که همان توهین آمیز اصرار به فشار کوزه با baserunners و سرعت.

او همچنین می خواهد به قرض گرفتن که قهرمانی پرنیان یکی که خالی از توله پس از سال 2016 مرموز به عنوان یک ویروس اما بیشتر گریزان. توله اخراج Maddon پس از نا سه سال قهرمانی خشکسالی است.

“آن را به پایان رسید و نه به طور ناگهانی در شیکاگو و من پیش بینی بودن وجود دارد, دیگر,” او گفت:. “اما آن را ضرب المثلی ‘،’ برخی از چیزهایی که من می خواستم برای انجام این دفتر جبهه موافق نیست با دیگر.

“من به یاد داشته باشید (سوم baseman) کریس برایانت حال تضعیف فیلدینگ که آخرین زمین توپ در بازی 7. من فکر کردم او می خواهم پرتاب آن بالا است. اما (برای اولین بار baseman) آنتونی ریزو گرفتار آن است. هر بار که من آن را ببینید من فکر می کنم KB لغزش است دوباره و Riz همیشه خوش آن است.”

در درجه اول Maddon شده است دوچرخه سواری و رژیم غذایی و تفکر است. او سوار به سمت مری ملکه در لانگ بیچ روز دیگر و متوجه آسمان شد غیر منتظره و renewably آبی. کمتر از مردم از رفتن به کار می کنند اما کمتر ذرات.

“می تواند ما را به بهترین از همه این زمان ما از دست رفته؟” Maddon گفت. “می تواند ما شاید زندگی یک کمی آهسته تر ؟ شاید که نه یک چیز بد است. تماس با آن عادی-منفی.”

نشان می دهد و بازی کند. ناخن پاسخ درست بعد. برای Maddon آن همیشه با این سوال حق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>