است سال 2020 تکرار 2010 در تجاری املاک و مستغلات ؟

ما تایید کرد! سه کلمه که در هر تجاری املاک و مستغلات مشاور را lexicon.به معنی تایید یک سند – انتقال مالکیت – ث

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

ما تایید کرد! سه کلمه که در هر تجاری املاک و مستغلات مشاور را lexicon.

به معنی تایید یک سند – انتقال مالکیت – ثبت شده است. آیا صحبت, نوشته, پیامک, ایمیل و یا دود نشانه – بوق و کرنا اتمام یک معامله و یک payday در است که به شرح زیر است.

شما ببینید به عنوان تجاری املاک و مستغلات حرفه ای ما امرار معاش بستگی دارد به دست آورده کمیسیون. هیچ حقوق و دستمزد, دستمزد, پیشبرد, grant, قرعه کشی و یا تاسیسات وجود دارد. ما خوردن آنچه ما را بکشند — مشابه که گروهبان از Serengeti. بنابراین ما باید معاملات به منظور زنده ماندن.

عبارت "ما تایید" در مارس 2010 – به خصوص شیرین – به عنوان آنها به اوج خود رسید بزرگترین تجاری املاک و مستغلات معامله از زندگی حرفه ای من به آن نقطه که تحت الشعاع چهار دهه است. هفت سال قبل ، در طول این خارش در کالیفرنیا – ما به یاد می آورد یک فرماندار انتخاب "ترمیناتور" آرامش وام مسکن شرایط پشت سر هم حباب مسکن و شاهد بزرگترین سقوط سیستم مالی ما از سال 1930.

آه و اجازه دهید فراموش نکنید مرگ ما تجاری بازار املاک و مستغلات. صدا آشنا است ؟

پس چرا بازتاب? من می بینم بسیاری از ویژگی های مشابه در امروز 2020 محیط زیست است.

بودجه گلایه

به عنوان سال 2003 خطور در جنوب کالیفرنیا دولت ما دولت بود و نه به جلو فکر کردن با بودجه خود را. به عنوان من بررسی چشم انداز کسب و کار در جنوب کالیفرنیا چندین نگران چیزهایی مشاهده شد. ما مقننه به نظر می رسید hellbent در رانندگی تولید کسب و کار از کالیفرنیا است.

تجاری املاک و مستغلات مشاور – کسی که متکی بر شرکت های صنعتی برای به دست آوردن املاک و مستغلات برای عملیات خود را – این یک نامشخص زمان. سیاست های کوته بینانه است که افزایش عمومی هزینه های بازنشستگی قرار می گیرد یک بار بیشتر در شهرستانها به تولید درآمد.

هدفمند شد کارفرمایان به ویژه کسانی که همه چیز. خودرو هزینه های صدور مجوز سه برابر شده است. سوخت دیزل هزینه های دو برابر شده است. ناگهان تحویل کالا گران شد. کیفیت هوا مدیریت مناطق محکم طناب دار – از طریق تنظیم مقررات جریمه در اطراف عملیات که تولید هر گونه آلودگی است. بیمه غرامت کارگران نرخ چهار برابر شده است. خط پایین برای شرکت تنگ شده.

همسایه جنوب غربی ایالت نوادا و آریزونا به عنوان شکارچی دستگیره برای سازمان در حال فرار کالیفرنیا. به دلیل اخیر ما کسب و کار shutdown, کالیفرنیا, چهره $54 میلیارد دلار بودجه ، آیا این کمبود افزایش هزینه های انجام کسب و کار ؟ Hmmm.

برخی از بخش های پر رونق هستند در حالی که دیگران هستند

در سال 2003 یک دوگانگی در حال ظهور در سراسر تجاری املاک و مستغلات در جنوب کالیفرنیا اتفاق می افتد. بزرگ تولید نگرانی ما در حال خرد شدن است اما کوچکتر و سبک تر استفاده می شد پیدا کردن به نفع.

سرمایه گذاران و توسعه دهندگان – خیط و پیت کردن با سرمایه – به دنبال ساختمان های صنعتی است که در آن به سرمایه گذاری. اگر یک سرمایه گذار می تواند خرید یک تولیدی بزرگ پردیس قراضه بهبود و ساخت کوچکتر نور امکانات صنعتی سود قابل توجهی می تواند ساخته شده است.

شهرستانها را دوست داشت اجازه ساختمان جدید هزینه های که تولید می شد. در نتیجه ما شاهد قابل توجهی قدردانی در ارزش زمین. جدید ساخت و ساز رونق گرفت. امروز خرده فروشان بزرگ صورت همان فشار است که تولید کنندگان بزرگ مواجه می شوند در سال 2003. سرمایه گذاران در حال دستکاری چشم انداز به دنبال پریشانی.

من گمان می کنم ما می بینیم بسیاری از منطقه ای مراکز تبدیل به یک مطلوب تر کلاس دارایی — مانند آپارتمان ها.

خروج از دولت

بنابراین در سال 2003 زمانی که در کالیفرنیا بود که در دنیا از آزار با comp کارگر نرخ و کارفرمایان ترک در این دولت ما شاهد مقدار زیادی از فروش/leaseback فعالیت از شرکت ملی سرنشینان.

متعدد بزرگ اورنج کانتی کارفرمایان از جمله آبزیان-Lasco Bathware, Akzo Nobel جانسون کنترل Smurfit سنگ پارکر Hannifin, ایلینوی, ابزار کار لیمبچ بوئینگ بکمن و بسیاری دیگر به فروش می رسد ساخت مکان در جنوب کالیفرنیا و اجاره آنها را از صاحبان جدید.

این شرکت اشغال ماموت امکانات — بسیاری از ساخته شده است در 50s و 60s بزرگ عصری برای زمین. دو دلیل اصلی در 2003-2005 که بسیاری از ملی (multilocation) شرکت های فروخته شده خود را در مکان های استیجاری و برگشت بودند که ارزش املاک و مستغلات و کسب و کار آب و هوا در کالیفرنیای جنوبی است.

فروش مکان های که در بازار بود که در آن ارزش اوج و اجاره برای یک دوره سه تا پنج سال زمان قاب شرکت حداکثر املاک و مستغلات خود را حقوق صاحبان سهام و می تواند تصمیم گیری در اجاره نامه انقضا اینکه آیا به ماندن در کالیفرنیا و یا تحکیم به محل دیگری است. برخی از ماند اما بسیاری از چپ. امروز شرکت های در حال استفاده از همان وسیله ای برای تولید پول نقد.

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.

آخرین مطالب