Whicker: چگونه ex-UCLA ستاره J. R. Sakuragi ساخته شده بالا و مسافت پیموده شده-بسکتبال حرفه ای در ژاپن

J. R. Sakuragi outlasted هم تیمی های مخالفان و مربیان و حتی خاطرات ما.سخنان متولد شد و جوانه زده به کلیشه در ط

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 مرداد 1399

J. R. Sakuragi outlasted هم تیمی های مخالفان و مربیان و حتی خاطرات ما.

سخنان متولد شد و جوانه زده به کلیشه در طول 23 سال به عنوان یک حرفه ای. زمانی که او نشان داد تا در UCLA در سال 1994 به عنوان J. R. هندرسون با خود مبتنی بر بازی چند نفر گفتن چیزهایی مانند "او نقش شطرنج و هر کس دیگری نقش بازی چکرز است." در حال حاضر همه ما آن را می گویند بیش از حد, اما آن را به معنای Sakuragi. تا coronavirus آمد به ژاپن 6-پا-8 ساله شد و هنوز هم دریبل از طریق آلت و لغزش های گذشته شوالیه در 43.

او بازنشسته پس از هفت قهرمانی لیگ با Aisin اسب دریایی از JBL سوپر لیگ و یک 15.5 نقطه 8.5-ارتجاعی متوسط است. او شناخته شده به عنوان "آقای اسب دریایی" تبدیل شد و آمریکا هدیه به, ژاپنی, بسکتبال, اگر چه او می گوید سود خالص خود بود.

"از آن زمان حدود سه یا چهار سال برای تنظیم به فرهنگ" گفت: Sakuragi از طریق e-mail. "من تصمیم به قبول فرهنگ برای آنچه در آن بود. من هرگز از دست هویت من, و من نمی مشهورند اما من در کشور خود و من محترم است."

او تغییر نام خانوادگی خود را از هندرسون به Sakuragi به منظور تسریع در روند تابعیت. او همچنین دوست داشت "ساکورا" محلی شکوفه های گیلاس. عنوان فصل و عنوان نصب شده Sakuragi شناخته شده در ژاپن است.

به دنبال بازگشت همه آن را حس می کند. آرامش حتی زمانی که اشتباه بود و همیشه خود را بازی.

"من به یاد داشته باشید زمانی که او در آمد گفت:" لورنزو Romar این پپرداین مربی که UCLA دستیار. "من به نام مربی (جان) چوبی قبل از ما شروع به تمرین و من به او گفتم ما تا به حال یک پسر با استعداد در آینده با پشت گذاشته, شخصیت یک مرد که به نظر نمی آید مانند او سخت است. چطور می توانیم کمک به توسعه موتور خود را.?

"مربی فقط گفت:" من تا به حال ریچارد واشنگتن و او دو بار همه آمریکایی و من هرگز تا به حال به تغییر هر چیزی.' به عنوان او می تواند او را در محل."

در ابتدا قابل بازی به عنوان یک UCLA دانشجوی سال اول Sakuragi در بر داشت خود را در خط ناپاک در آناهایم انتهایی کنتاکی توسط یک نقطه است. او ساخته شده هر دو عکس و UCLA به دست آورد.

بعد در Pac-10 بازکن در ایالت اورگان مربی جیم Harrick تصمیم به شروع Sakaragi و گفت: "شما می توانید گارد برنت بری?" بچه جواب داد: "مربی از من می تواند گارد کسی" و او.

که در سال 1995 تیم شد UCLA تنها NCAA قهرمان در 45 فصل پس از چوبی نهایی بازی. Sakuragi را دانشجوی سال اول همکلاسی بودند توبی بیلی و کریس جانسون و بقیه خدمه بود Ed O'Bannon Tyus Edney چارلز O'Bannon (که در یک تیم همه ستاره در ژاپن) و جورج Zidek و کامرون دلار. هیچ کس نمی دانست که بقیه از آنها را حذف ورزشی خود را قبل از Sakuragi انجام داد.

او چهار سال بازیکن در UCLA و به طور متوسط 19.0 امتیاز در سال 1998 و چراغ این کنفرانس در پرتاب آزاد تلاش است.

"ما تا به حال ورزشکاران بهتر است اما او به عنوان یک بازیکن بسکتبال به عنوان ما تا به حال" Romar گفت. "شما نمی تواند با سرعت او را. او طولانی بود و تا به حال مجموعه ای از مهارت های, بنابراین او می تواند تنظیم برای هر سیستم. که یکی از دلایل طول عمر خود. به عنوان هوشمند به عنوان او بود و او می توانست به عنوان طولانی به عنوان او می خواست."

ونکوور گریزلیز پیش نویس او را در دور دوم. یک تحریم است که به طول انجامید به ژانویه ساخته شده آن را دشوار است به ارزیابی rookies. Sakuragi بازی تنها 30 بازی برای یک تیم است که از دست دادن 42 50. خود را NBA انجام شد و او 22.

"برای اینکه کاملا صادقانه, من م," Sakuragi گفت. "من از دست عشق بازی طولانی نیست پس از من وارد شد. آن را به سادگی کسب و کار. من هرگز یکی به دنبال پول و شهرت پس از آن آسان به حرکت است."

او به ژاپن در سال 2001 و ازدواج کردم و هشت سال بعد. همسر خود را مجددا راه خود را رژیم غذایی و دختر شروع به بازی این بازی طولانی.

"من تغییر کل رژیم غذایی و در نهایت شروع کردم به روزه متناوب," او گفت:. "من همیشه برداشته وزنه های سنگین بر روی پاهای من در طول کل فصل چرا که عضلات ضعیف تر و بسیار سریع تر به عنوان سن شما. پس از یک بازگشت به عقب, من می خواهم شروع هفته آینده با یک سنگین وزن در جلسه روز سه شنبه.

"این بسیار آسان است برای حفظ یک شیوه زندگی سالم در اینجا. راحتی داستان حتی بسیاری از گزینه های سالم. کمتر قند اضافه شده به دسر. آنها سوار دوچرخه و پیاده روی. آنها اولویت بندی کیفیت زندگی بیش از زیاده روی است. من فکر می کنم امریکا می تواند از این یاد بگیرند و تبدیل به یک ملت سالم به طور کلی. برای مثال, آن غیر ممکن است برای به دست آوردن یک 64 اونس نوشابه در فروشگاه رفاه."

آقای اسب دریایی در حال حاضر می پیوندد مربیگری کارکنان Aisin زنان, تیم, اما, همه, همراه, او تدریس شده هر کسی که گوش دادن. این انجمن آن را بازی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب