چه در یک کاسه ؟ سنتی, سوپ و بهبود محيط

چه گرمتر آرامش بیشتر و تقویت بیش از سخاوتمندانه کاسه مرغ/گوشت یا سبزی آش? نه خیلی می آید نزدیک به آن واقعا! بی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

چه گرمتر آرامش بیشتر و تقویت بیش از سخاوتمندانه کاسه مرغ/گوشت یا سبزی آش? نه خیلی می آید نزدیک به آن واقعا! بیشتر چه وجود دارد بسیاری از انواع خوب و مغذی سوپ و دوباره محیطهای مایع وجود دارد. یک ضرب المثل قدیمی چینی می گوید که یک دکتر خوب با استفاده از مواد غذایی و سپس متوسل به طب.

در سال 2019 یک نظرسنجی به رهبری پروفسور Baum از وزارت علوم زندگی, کالج امپریال لندن خواسته کودکان و نوجوانان از های مختلف با پیشینه های قومی از بهشت مدرسه ابتدایی در لندن به دستور, در خانه, سنتی, سوپ, به کلاس برای تجزیه و تحلیل توسط تیمی از کارشناسان.

آن را کشف شد که بسیاری از دستور العمل های سوپ حال گواه تب-کاهش خواص. همه از دستور العمل های سوپ آمد از کشورها از جمله اروپا و شمال آفریقا و شرق میانه. در تجزیه و تحلیل مواد تشکیل دهنده دستور غذا این تیم همچنین کشف اموال است که استخراج شده از یک گیاه چینی است که در اطراف برای سنین به نام Qinghao. آن است که به خوبی شناخته شده و اعتقاد بر این است قدرتمند تب-مبارزه با شاخ و برگ گیاهان.

از 56 محيط آزمایش 5 قادر به توقف 50 درصد از in-vitro رشد P. بوده است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

تب مبارزه با گیاهان

این Qinghao گیاه استفاده شد و برای بیش از 2000 سال در چین باستان برای درمان مالاریا مربوط به تب. گیاه شناس معروف Li Shizhen که نام عملا یک نام خانگی در سراسر چین و ظاهرا شخصا توصیه می شود این گیاه برای درمان تب. پزشک بود نویسنده محترم کتاب به نام بزرگ خلاصه ای از گیاهان.

انقلاب فرهنگی که به طول انجامید از سال 1966 تا 1976 بود یک دوره مشخص شده توسط هرج و مرج و آشوب. حزب کمونیست چین (CCP) تحمیل فوق العاده ای ظلم و ستم و درد و رنج بر مردم آن است. متاسفانه خیلی از اصل چینی پزشکی درمان و فرمول های گیاهی همراه با متون نابود شدند. در سال 1970 Qinghao کشف شد.

استاد Baum تلاش بود برای جمع آوری عمده سوپ دستور العمل های از سراسر جهان است که ممکن است شامل مواد تشکیل دهنده نه مستند توسط دانشمندان است. این تیم شگفت زده شد در تاثیر برخی از مواد تشکیل دهنده سوپ را با توجه به بیماری های عمده. از 56 محيط آزمایش 5 قادر به توقف 50 درصد از in-vitro رشد P. فالسیجهان مرگبارترین مالاریا انگل و 2 مورد یافت شد به خواص قابل مقایسه با یک پیشرو antimalaria مواد مخدر است. چهار محيط مشخص شد که 50 درصد انتقال-مسدود کردن فعالیت آن متوقف می شود نر انگل جنسی مرحله توسعه است.

برخی از داروهای ضد مالاریا نشان داده شده است به طور موثر در برابر ویروس ها عبارتند از: مالکیت به نام کلروکين. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

تیم مستند خود را استنتاج کرد و گفت: "در زمانی که وجود دارد سودای صدا در برابر پزشکی مبتنی بر شواهد از جمله تمرینات باید اهمیت زیادی برای آموزش نسل بعدی در مورد چگونه داروهای جدید در حال کشف آنها چگونه کار می کنند ممکن است و چگونه منابع بکر هنوز هم وجود دارد در جهانی مبارزه با بیماری ها از اهمیت."

درمان های طبیعی و طب سنتی

جالب است که آن را به تازگی کشف کرده اند که وجود دارد داروهای مشتق شده از گیاه و گیاه منابع که نشان داده اند بالقوه در درمان عفونت های ویروسی از جمله ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV.)

آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که برخی از داروهای ضد مالاریا نشان داده شده است به طور موثر در برابر ویروس ها عبارتند از: مالکیت به نام کلروکين. فرمول استخراج شده از پوست درخت از Cinchona درخت. آرتمیسینین استخراج شده از Qinghao (Artemisia annua) و ثابت شده است به یک اعتماد ملک است که به طور موثر استفاده شده است به منظور کاهش درجه حرارت بالا و مالاریا. درخت چریش (Azadirachta indica) همچنین دارای یک ویژگی است که ثابت می شود بسیار موثر در درمان تب بالا.

فرهنگ های سنتی همه توصیه می کنیم دوباره محیطهای مایع برای افزایش ایمنی و بخار داغ پاک کردن سوپ برای کمک به درمان تب. اساسا, سوپ گرم, مایع, مغذی, پس از آن به طور طبیعی کمک می کند تا به خیط و پیت کردن سموم و مواد زائد از بدن است.

با توجه به Qinghao گیاه آن است که در حال حاضر به صورت تجاری در بسیاری از کشورهای آفریقایی که مالاریا یکی از علل اصلی مرگ است. معمولا شناخته شده به عنوان شیرین افسنطین آن و مشتقات از این ترکیب استفاده می شود به عنوان موثر ضد مالاریا پزشکی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

یک آگهی را نشان می دهد چه زمانی ممکن است که موسیقی مطابق با علم


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب