چه انتظار می رود با آیفون آینده 12

آیفون 12 مدل در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مدتی این سال است. اما اپل اعلام نکرده ثابت و تاریخ انتشار و یا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 اردیبهشت 1399

آیفون 12 مدل در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مدتی این سال است. اما اپل اعلام نکرده ثابت و تاریخ انتشار و یا ویژگی های از مدل های مختلف. این ممکن است تا حد زیادی به دلیل عدم اطمینان اقتصادی ایجاد شده توسط CCP coronavirus. در اینجا برخی از ویژگی های ما انتظار می رود برای پیدا کردن در با نام تجاری جدید اپل آی فون.

طراحی

گزارش ها نشان می دهد که آیفون 12 را شبیه آیفون 4 به جای اخیر تکرار. شاسی به احتمال زیاد تحت یک طراحی مجدد اساسی است. این boxier طراحی از مدل های جدید آن را ایستادگی کردن از نسخه های قبلی است. آیفون 12 نیز نازک تر از آیفون 11. بزرگترین مدل تنها دارای ضخامت 7.4 میلی متر است که حدود 10 درصد باریک تر از آی فون 11 Pro Max بود که ضخامت 8.11 mm. اپل معرفی آخرین مدل با یک نیمه شب سبز رنگ, نوع, که به پایان رسید تا فروش خوبی است. برای جدیدتر آیفون 12 شایعات نشان می دهد که اپل ممکن است معرفی یک سرمه نسخه از تلفن.

نمایش

آیفون 12 نرم افزار خواهد شد به احتمال زیاد یک 120Hz نمایش درست مانند زمان iPad Pro صف. "این اجازه می دهد تا صفحه نمایش نرخ تجدید متفاوت در هر نقطه بین 1Hz و 120 هرتز بسته به محتوایی که نمایش داده شود و یا اقداماتی که در حال انجام بود. یک refresh rate بالاتر از 60 هرتز باعث می شود اقدامات مانند انیمیشن ها و پیمایش ظاهر صاف و ابریشمی در حالی که کاهش نرخ تجدید در حالی که تماشای 24fps یا 30fps ویدئوها کاهش مصرف باتری" با توجه به آی فون نرم. این گوشی در سه اندازه صفحه نمایش — 5.4 اینچ 6.1 اینچ و 6.7 اینچ است. همه مدل ها انتظار می رود که صفحه نمایش OLED.

آیفون 12 برنامه ریزی شده است راه اندازی می شود بعد از این سال. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دوربین

اپل خواهد بود ادغام دو لنز دوربین سیستم در حداقل دو آی فون 12 مدل. دو مدل دیگر خواهد شد که سه برابر لنز دوربین سیستم های. برخی از نسخه های قابلیت زمان پرواز (ToF) 3D سنسور خواهد شد که تا حدودی شبیه به TrueDepth سیستم دوربین های مورد استفاده در اپل قبلی صورت ID. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا دوربین را به عکس های 3D با بالاتر وفاداری که باز خواهد شد تا فرصت های جدید برای برنامه های واقعیت افزوده. به لطف تکنولوژی لیزر سنسور به احتمال زیاد در مسافت های طولانی تر.

تراشه

آیفون 12 مدل انتظار می رود به حمل شود با آخرین اپل A14 پردازنده. این 5nm پردازنده خواهد شد سریع تر و کارآمد تر از A13 است که تا به حال 7nm پردازنده. با این گوشی قرار است به 6GB RAM, A14 را به آی فون 12 تقریبا به عنوان قدرتمند به عنوان یک 15-inch MacBook Pro. افزایش تمرکز بر روی چند هسته ای عملکرد, افزایش عملکرد بازی ها را تا 50 درصد است.

5G اتصال

شایعاتی وجود دارد که اپل 12 ممکن است از ویژگی های 5G اتصال. این تایید نشده است. اگر این اتفاق می افتد این شرکت ممکن است استفاده اختصاصی 5G آنتن. تحلیلگر Ming-chi Kuo انتظار حداقل سه گوشی به 5G شامل Qualcomm X55 5G تراشه. در بازارهای عمده مانند آمریکا و استرالیا و ژاپن و کانادا و انگلستان اپل ممکن است با ارائه مدل های با mmWave و زیر 6GHz پشتیبانی می کند. این ارائه خواهد شد کاربران این گزینه را انتخاب کنید سریع تر اما محدود محدوده 5G (mmWave) یا آهسته تر اما پهن تر گسترش 5G (sub-6Ghz پشتیبانی). کشورهای دیگر ممکن است تنها باید با نسخه های زیر 6GHZ اتصال.

آینده مدل همچنین ممکن است از ویژگی های جدید WiFi استاندارد با نام IEEE 802.11 ay. این را اساسا افزایش پهنای باند 4 بار. آن را با استفاده از 60GHz طیف و ارائه چهار جریانهای چندگانه دریافت و یا انتقال.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

کاه و کلش می تواند در افزایش حاصلخیزی خاک و کاهش آلودگی آمونیاک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن