اگر چه جو بایدن انتخاب یک جمهوری خواه به معاون رئيس جمهور ؟

امریکا نیاز به یک دولت دو حزبی رهبری شایسته مردم است.مناسب و معقول مردم تنفر نژادی و خشونت. مردم نجیب لغات اوب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 خرداد 1399

امریکا نیاز به یک دولت دو حزبی رهبری شایسته مردم است.

مناسب و معقول مردم تنفر نژادی و خشونت. مردم نجیب لغات اوباش خشونت فیزیکی و حمله به مردم بی دفاع. مناسب و معقول مردم در مخالفت با هدف قرار دادن مردم به دلیل رنگ پوست خود را و یا خود را ،

ما دو حزب عمده تقسیم به سمت افراط. در مناظره سال گذشته بیش از دموکرات نامزد ریاست جمهوری اغلب به نام امریکا سیستمیک نژادپرست است. برخی به نظر می رسد ترس امروز از دست دادن حمایت اگر آنها تشخیص وحشتناک عمل مینیاپولیس پلیس و سکوت همکارانش از کار قهرمانانه انجام می شود هر روز با کسانی که لباس پلیس به رنگ آبی.

این پیام است که پلیس در کشور ما institutionally نژادپرستانه از اعزام ناظر اجرای قانون و این پیام بوده است نه از دست رفته در غارتگران و گاهی قاتلان در خیابان های ما.

همانطور که برای حزب جمهوریخواه رهبر آن باقی مانده است رئیس جمهور تهمت با تقریبا تمام سناتور جمهوریخواه و فرمانداران سکوت کشید در پاسخ به افراط کرد. اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن خودپسندی او را به مشاهده مسالمت آمیز تظاهرات به تحمل ناپذیر از آن با دخالت تمایل خود را برای مطرح کردن در مقابل یک کلیسا برگزاری مقدس است. اکثر رهبران جمهوری خواه را افزایش نمی دهد یک کلمه از انتقاد.

فرض کنید ما می تواند به جای ایجاد یک دولت ائتلافی. مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اشاره نموده خود را به عنوان یک "جنگ به رئيس جمهور." زمینه شد جنگ در COVID-19 اما خود چگونه می تواند اختصاص به خشونت در کشور ما خیابان را به عنوان به خوبی. در طول جنگ رئیس جمهور کار با مشاوران کشیده شده از هر دو حزب عمده.

رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت منصوب شکست خورده جمهوریخواه معاون نامزد ریاست جمهوری به وزیر نیروی دریایی در جنگ جهانی دوم است. رئیس جمهور جان اف کندی منصوب شکست خورده جمهوریخواه معاون نامزد ریاست جمهوری به سفیر ویتنام جنوبی. وینستون چرچیل منصوب رهبر مخالفان کلمنت Atlee به عنوان معاون نخست وزیر.

فشار از جنگ فراخواند و مرکب پاسخ در آن روز.

امروز چه امریکا پایدار از تیز شوک اقتصادی اجتماعی استرس از پناهگاه در محل سفارشات مشترک, خشم بیش قتل جورج فلوید عمق نگرانی مسابقه در کشور ما و خشونت های خیابانی خواستار پاسخ مشابه.

ما نیاز به یک کمتر حزبی فراگیر تر دولت به رهبری مناسب افراد با تجربه در خدمات عمومی.

پس ما یک نظام پارلمانی و امریکا نمی تواند ایجاد یک دولت ائتلافی — تا نوامبر است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک فرصت تاریخی برای انجام این کار در انتخاب معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. او باید انتخاب کنید Condoleezza Rice, وزیر سابق امور خارجه سابق مشاور امنیت ملی جورج دبلیو بوش رئیس جمهور سابق شهردار از دانشگاه استنفورد و ورودی جمهور از موسسه هوور.

بالاتر از همه چیز, منشی, برنج واجد شرایط به رئیس جمهور شود. وزرای امور خارجه بوده است presumptive نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور ما سابقه از توماس جفرسون به هیلاری کلینتون. او درخشان در امور بین الملل محقق; او می داند که واشنگتن; او می داند جهان است.

دوم اینکه او یک جمهوری خواه است. دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن را انتخاب برجسته جمهوری خواه خواهد ایجاد وحدت و شفا لحظه ای است که تا به شدت از دست رفته در سال های اخیر است. او شده است به دقت در نظرات او در امور عمومی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما وقتی کلمات نیاز به گفت: او گفت: آنها اخیرا در واشنگتن پست op-ed از پنج شنبه گذشته در برخورد با مسابقه و خشونت در آمریکای امروز است.

سوم او اطمینان میانه رو جمهوری خواهان در مورد یک رئیس جمهور جو بایدن. شده است وجود دارد مشخص شده چپ به نوبه خود به تازگی در حزب از, باراک اوباما, بیل کلینتون و جیمی کارتر. هر دموکراتیک رئیس جمهور پس از FDR زد و حکومت از مرکز. هر یک را احساس ناراحت کننده در مرحله مقدماتی حزب دموکرات بحث ما شاهد بیش از سال گذشته است.

لحاظ مالی محافظه کار طرفدار کسب و کار نرم افزار-شغل معاون رئیس جمهور برنج را بررسی فشارهای رئیس جمهور بایدن را احساس می کنید از سمت چپ کاهش تردید جمهوریخواهان میانه باید به حمایت از او.

که در واقع باید درخواست تجدید نظر به هر عملی دموکرات.

تام کمپل است که یک استاد حقوق و اقتصاد در دانشگاه چپمن. او در خدمت پنج نظر در کنگره و دو سال در سنا ایالتی کالیفرنیا. او استعفا از حزب جمهوری خواه پس از نامزدی در حال حاضر رئیس جمهور تهمت است و در روند تشکیل یک حزب جدید این حس مشترک حزب در کالیفرنیا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب