آنچه در هنگ کنگ دیزنی لند reclosure می تواند برای دیزنی لند

این نمودن ، بستن دوباره ، هنگ کنگ دیزنی لند در میان افزایش coronavirus موارد در چین-اداره شهر ارائه می دهد یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

این نمودن ، بستن دوباره ، هنگ کنگ دیزنی لند در میان افزایش coronavirus موارد در چین-اداره شهر ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه در دیزنی لند طرفداران می توانند انتظار یک بار دیزنی آناهایم پارک بازگشایی در همیشه در حال تغییر COVID-19 عصر.

هنگ کنگ دیزنی لند خواهد reclose در 15 ژوئیه پس از بازگشایی کمتر از یک ماه.

"به عنوان مورد نیاز توسط دولت و مقامات بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از تلاش های در حال وقوع در سراسر هنگ کنگ, هنگ کنگ دیزنی لند پارک را به طور موقت نزدیک از جولای 15," با توجه به هنگ کنگ دیزنی لند سایت.

همچنین نگاه کنید به: چگونه در دیزنی لند کهکشان لبه متناسب با جهان جنگ ستارگان

هیچ بازگشایی تاریخ اعلام شد برای هنگ کنگ دیزنی لند.

دیزنی لند و Disney California Adventure مجبور شدند برای به تاخیر انداختن یک برنامه ریزی بازگشایی در روز جمعه 17 جولای باقی می ماند و تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. مرکز شهر دیزنی, هوای آزاد, مرکز خرید بازگشایی شد و به صف های طولانی و متلاشیکننده جمعیت در 9 ژوئیه با افزایش بهداشت و ایمنی اقدامات است.

هنگ کنگ دیزنی لند توچال هتل ها باقی خواهد ماند و باز با تنظیم سطح خدمات و افزایش ایمنی و سلامت اقدامات منعکس کننده هدایت از بهداشت محلی و مقامات دولت با توجه به دیزنی.

همچنین نگاه کنید به: NBA بازیکنان را وادار به سوار زیر لیوانی در دیزنی جهان حباب های نجومی

این reshuttering از هنگ کنگ دیزنی لند می آید در میان سفت اجتماعی فاصله اقدامات توسط دولت Hong کنگ است که دیده می شود بسته شدن یا محدود کردن کسب و کارهای محلی پس از افزایش 52 جدید COVID-19 نفر در شهرستان با توجه به CNBC.

هنگ کنگ دیزنی لند می شود اولین دیزنی پارک به reclose با توجه به موج دوم coronavirus موارد پس از تبدیل شدن به دومین دیزنی پارک به بازگشایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین نگاه کنید به: مرکز شهر دیزنی در حال حاضر فروش coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت

دیزنی بسته تمام 12 از پارک آن در سراسر جهان به دلیل شیوع کروناویروس. هنگ کنگ دیزنی لند بازگشایی در روز 18 ژوئن پس از بازگشایی شانگهای دیزنی لند پارک on May 11. توکیو دیزنی لند توچال بازگشایی شد در تاریخ 1 ژوئیه در حالی که دیزنی لند پاریس و آمد مکرر به بازگشایی در یکشنبه, جولای 15.

دیزنی اعلام در مورد کوروناویروس reclosure از هنگ کنگ دیزنی لند می آید دو روز پس از بازگشایی از پادشاهی سحر و جادو و حیوانات دیزنی پادشاهی در جولای 11 در میان سنبله در COVID-19 مورد در فلوریدا. Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود مجموعه, به بازگشایی, روز چهار شنبه, جولای 15.

فلوریدا شکسته تنها-روز رکورد در ایالات متحده با 15,299 جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

همچنین ببینید: اینها 26 مرکز شهر دیزنی مغازه ها و رستوران ها است که بازگشایی پنج شنبه

این یعنی برای دیزنی لند?

دیزنی لند توچال دیگر نمی خواهد تنها دیزنی توچال بسته باقی می ماند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

دیزنی بارها خود را نشان داد قصد به دنبال دستورالعمل ها و دستورالعمل ها از بهداشت محلی و سازمان های دولتی. در فلوریدا که به معنی هل دادن به جلو در میان انتقاد با بازگشایی آن Walt Disney World, پارک, طول سنبله در coronavirus موارد است. در هنگ کنگ است که به معنای نمودن ، بستن دوباره ، هنگ کنگ دیزنی لند در میان افزایش coronavirus موارد است.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی جهان را بازگشایی می تواند برای دیزنی لند

در کالیفرنیا دولت تاخیر در انتشار پارک بازگشایی دستورالعمل تا پس از چهارم جولای در میان افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان. دولت نشان داده است تمایل به راه رفتن در بازگشایی برنامه برای میله های داخل سالن ناهار خوری و دیگر اشکال سرگرمی در طول آخرین افزایش در coronavirus موارد است.

دیزنی لند در میان اولین تم پارک به اعلام قصد دارد در اواسط ماه مارس در شروع COVID-19 شیوع در ایالات متحده است. پس از آن دیزنی لند پیشنهاد بازگشایی شده است با تاخیر بیش از یک بار.

می تواند دیزنی لند بازگشایی دنبال یک قطره در coronavirus موارد تنها به reclose کمتر از یک ماه بعد از برگزاری یک بازی جدید را افزایش دهد ؟ می تواند دیزنی بازگشایی آن آناهایم پارک در میان سنبله در موارد ؟ هنگ کنگ دیزنی لند و والت دیزنی جهانی نشان می دهد هر دو سناریو امکان پذیر است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب