چه اتفاقی می افتد زمانی که کهکشان راه شیری در تصادفات به آندرومدا?

این شگفت انگیز است که گاهی اوقات اندیشیدن چگونه جهان به وجود آمد. بسیاری از فیزیکی و شیمیایی و جنبشی نیروهای پ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 اردیبهشت 1399

این شگفت انگیز است که گاهی اوقات اندیشیدن چگونه جهان به وجود آمد. بسیاری از فیزیکی و شیمیایی و جنبشی نیروهای پشت شکل گیری ستارگان و سیارات و دیگر اجرام آسمانی هستند که فراتر از درک ما. اما آنچه که ما را موفق به درک بیش از سال از مشاهده و مطالعه است که یک کهکشان است که در درجه اول ساخته شده است از طریق برخورد بین کهکشان های دیگر.

این پدیده ULIRG

کهکشان در مسیر برخورد به نام ULIRGs و یا فوق العاده نورانی مادون قرمز از کهکشان است. این است که با توجه به این واقعیت است که برخورد کهکشان ها بیان فراوان مقدار زیادی از نور مادون قرمز در مقایسه با به طور منظم کهکشان ها.

مفهوم ULIRGs برای اولین بار تصادفا توسط مادون قرمز فصل های ماهواره ای راه بازگشت در سال 1983. می تواند به دانشمندان در درک نیست که چرا برخی کهکشانها شدند ساطع نور بود که عمدتا مادون قرمز. در حالی که کهکشان ما به طور معمول ساطع می کند نور است که چیزی در حدود 30 درصد مادون قرمز این ULIRGs شد ساطع 98 درصد مادون قرمز. برای قرار دادن آن در چشم انداز درخشندگی این کهکشان است که معادل بیش از یک تریلیون خورشید.

(Image via NASA)

درخشندگی ULIRGs است که معادل بیش از یک تریلیون خورشید. (تصویر از طریق ناسا)

بین کهکشانی توطئه پشت, ستاره های جدید

ظاهرا کهکشان برخورد به دور از غیر معمول. ستاره شناسان رصد آسمان اغلب در سراسر چندین جفت کهکشان با هم برای ایجاد یک کهکشان بزرگتر. در واقع ما بسیار راه شیری است که در یک دوره برخورد با همسایه کهکشان آندرومدا است که در واقع بزرگترین کهکشان در نزدیکی ما. برخورد میله میله اتفاق می افتد 4 میلیارد سال از هم اکنون.

Space.com می گوید: "این دو کهکشان کشیده شده با هم توسط نیروهای آنها را نمی بینم, اما آنها می تواند احساس. این یک متقابل گرانشی جاذبه است. اجتناب ناپذیر است: اینچ اینچ نور-سال توسط نور-سال به عنوان کیهانی clock کنه از طریق میلیون ها کهکشان نزدیک تر رشد می کنند."

البته هنگامی که ما می گویند "برخورد" آن را مانند دو کامیون فوق العاده سر به هر یک از دیگر. آن را بیشتر شبیه دو twirling بالن زود گذر کردن هر یک از دیگر. در یک سناریو معمول به عنوان دو کهکشان در نزدیکی مربوطه نیروهای گرانشی جلو کردن یکدیگر باعث آنها را به کم کردن سرعت قابل توجهی.

در این فرآیند ستاره ها و گاز تشکل از هر کهکشان دریافت محروم کردن آنها در نتیجه شکل موضوع-مانند تشکل به نام "جزر و دم" است که به صورت یک ارتباط بین دو کهکشان. به عنوان آنها به طور کامل از دست دادن خود را به حرکت آمده و به توقف آنها شروع به سقوط در هر یک از دیگر و ستاره های خود را تانگو. در نهایت آن را دشوار می شود برای شناسایی این دو کهکشان به طور جداگانه به عنوان آنها به صورت یک موجودیت واحد.

نشان می دهد نور برای جهان

کل رویداد یک spellbindingly چشم های دیدنی و جذاب. آن را به معنای واقعی کلمه یکی از عجیب ترین نور را نشان می دهد در جهان به عنوان گاز هیدروژن آزاد شده از ستاره های فشرده در یک سرعت سریع و حرکت به سمت مرکز به تازگی تشکیل کهکشان. این چشمه که در آن ستاره های جدید تشکیل شده است. آن را به نام "ستاره فشان" و نمایش به عنوان یک آبی زیبا-رنگی نور در مرکز تازه تاسیس کهکشان.

(Image via NASA)

این مرکز به تازگی تشکیل کهکشان است که سر چشمه که در آن ستاره های جدید تشکیل شده است. (تصویر: از طریق ناسا)

جامعه از ستاره شناسان ساخته شده است این فرضیه که این فرآیند پویا است که از طریق آن ستاره ها متولد می شوند دارای کلیدی برای درک شکل گیری نیا-کهکشان ها در طول سحر از جهان ما. شوک امواج تولید شده به عنوان یک نتیجه از این نیا-کهکشان ها می تواند احتمالا آغاز تراکم روند که به نوبه خود به عنوان کاتالیزور جدید برای ستاره سازند. در صورت عدم وجود این تراکم آن را بسیار بیشتر ستاره ها به شکل از ستاره ها اساسا از هیدروژن و هلیوم. این عناصر نیاز گسترده دوره از زمان برای خنک کردن و فرم نیا-ستاره.

بنابراین در حال حاضر زمانی که شما در آسمان نگاه کنید و ببینید همه کسانی که, کوچک, مشخصات, نور در تاریکی, شما باید به دنبال در آنها با یک چشم انداز جدید از شما آگاه هستند از بین کهکشانی نیروها و مواد منفجره دینامیک است که به ساخت یک ستاره است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

لندن برچسب های درختان در پیاده رو


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب