چه COVID-19 تست آنتی بادی می توانید به ما بگویید و چه آنها نمی توانند

four leaders of antibody testing

از سمت چپ دکتر Caryn برن دکتر اسکندر Marson, پاتریک هسو و دکتر جفری ویتمن که کمک کرده اند منجر تلاش برای ارزیابی آنتی بادی آزمایش برای coronavirus. (UCSF عکس سوزان Merrell)

به عنوان ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان حرکت به سوی آرامش بخش پناه-در-محدودیت مکانی به مردم اجازه حرکت آزادانه تر و کارشناسان بهداشت عمومی امید به تکیه بر آنتی بادی آزمون تعیین شده است که با آلوده COVID-19 ویروس و ممکن است سیستم ایمنی — حداقل به طور موقت — و چه کسی است که هنوز هم حساس.

یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو پروژه به بررسی برخی از بیش از 120 در دسترس آنتی بادی کیت تست — تنها تعداد انگشت شماری از آن ها را دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو — باید آزمون داده های عملکرد این پزشکان و مقامات بهداشت عمومی نیاز به تصمیم می گیرید که آزمون برای استخدام و برای درک اینکه چگونه قابل اعتماد این نتایج هستند.

در سر به سر مقایسه از یک دوجین آزمون محققان در حال حاضر در بر داشت که بسیاری از تست های انجام شده به خوبی به خصوص دو هفته یا بیشتر پس از عفونت هنگامی که سطح آنتی بادی در خون شروع به اوج. اما بسیاری از کیت های آزمایش را مثبت کاذب نرخ است که ممکن است بیش از بسیاری از افرادی که آلوده شده اند در برخی از جوامع است. که بدان معنی است که بخش بزرگی از کسانی که تست مثبت در یک تست آنتی بادی ممکن است در واقع تا به حال COVID-19.

برخی از مقامات دولتی پیشنهاد کرده اند ارائه کسانی که تست مثبت با get-out-of-زندان-رایگان کارت “ایمنی گذرنامه” به یک زندگی عادی. اما بیشتر اطلاعات حیاتی است که هنوز هم مورد نیاز قبل از فرض که تست آنتی بادی می توانید با خیال راحت پیش بینی حفاظت از عفونت های آینده محققان هشدار داد.

“این غرب وحشی در حال حاضر. این آزمون به طور گسترده ای در دسترس است و بسیاری از مردم در حال خرید و استقرار آنها, اما من متوجه شدم که آنها به حال شده است به طور سیستماتیک اعتبار, و ما نیاز به کشف کردن که آنهایی که واقعا کار گفت:” پاتریک Hsu, دستیار استاد مهندسی زیستی در دانشگاه برکلی و محقق در ابتکاری ژنتیک موسسه (IGI) یک تحقیقات مشترک همکاری بین دو دانشگاه است که با تمرکز بر CRISPR. “این یک نیاز برآورده نشده برای سلامت عمومی است.”

هسو است که منجر به تلاش با الکس Marson یک دانشیار میکروبیولوژی و ایمونولوژی در UCSF و IGI علمی مدیر بیومدیکال, Caryn برن یک استاد گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی در UCSF و جفری ویتمن بالینی همکار در آسیب شناسی در UCSF و ساکن در آزمایشگاه پزشکی است.

screen shot of Zoom meeting

یک اسکرین شات از یک زوم جلسه مربوط به برخی از UCSF/UC برکلی تیم است که سازمان یافته و انجام coronavirus آنتی بادی آزمون ارزیابی. ردیف بالا روبی یو الکس Marson, برایان خجالتی است. وسط ردیف جف ویتمن پاتریک هسو و کودی Mowery. ردیف پایین جو Hiatt. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از الکساندر Marson)

آنها باید خود را ارسال اولین نتایج به صورت آنلاین در https://covidtestingproject.org/ پیش از بررسی دقیق و ارسال مقاله به یک مجله و ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این وب سایت به طوری که دولت فدرال و سیاستگذاران باید اطلاعات مورد نیاز قبل از خرید سرولوژی آزمون. این تیم هشدار داد که به عنوان یک گزارش مقدماتی از کار است که گواهی شده است با بررسی دقیق آن را باید با اتکا به راهنمای بالینی و یا مرتبط با سلامت رفتار و نباید گزارش شده در رسانه های خبری به عنوان تاسیس اطلاعات است.

آنتی بادی آزمون تکمیل PCR تشخیص

زمان تست های تشخیصی مانند استاندارد RT-PCR (رونوشت معکوس-polymerase chain reaction) تست انجام شده بر روی نمونه های به دست آمده از نازوفارنکس سواب می توانید بگویید پزشکان اگر کسی در حال حاضر آلوده, اما تست آنتی بادی ممکن است قادر به شناسایی افرادی که در معرض این ویروس حتی چند هفته پس از عفونت اولیه خود را. آنتی بادی آزمایش می تواند به خصوص مفید برای شناسایی کسانی که آلوده بودند اما هرگز نشان داد علائم. برخی از بحث مطالعات پیشنهاد کرده اند که نسبت به این گونه موارد می تواند به عنوان بالا به عنوان یکی از چهار.

two team members in lab

Tori Yamamoto چپ و Ujjwal Rathore کار با الایزا آنتی بادی آزمایش. عکس گرفته شده با یک تلفن در یک ظرف استریل برای جلوگیری از آلودگی است. (UCSF عکس از جو Hiatt)

هنگامی که توسط یک ویروس آلوده مانند SARS-CoV-2 علت COVID-19 بدن در ابتدا به تولید آنتی بادی شناخته شده به عنوان IgM (ایمونوگلوبولین M) در تلاش برای خنثی کردن ویروس. بعد به عنوان بدن تطبیقی سیستم ایمنی بدن revs تا سطوح IgM پایین و بدن رمپ تا تولید IgG که بیشتر به طور خاص هدف قرار ویروسی مهاجم.

آنتی بادی آزمایش نیز نامیده می شود سرولوژی تستهای زیرا آنها انجام شده بر روی نمونه خون مانند از یک خراش انگشت می تواند ارزیابی سطح هر دو IgM و IgG و نسبی سطوح می تواند نشان دهد که آیا یک فرد است که در اوایل و یا اواخر مرحله از عفونت است.

مانند تست آنتی بادی می توانید با تکمیل اطلاعات از روش PCR آزمون پس حتی این نسبتا دقیق آزمایشات منفی کاذب. تست PCR برای coronavirus به طور کلی نمایشگاه کاهش حساسیت اگر انجام چندین روز تا یک هفته پس از علامت شروع احتمالا به دلیل کاهش سطح ویروس در قسمت فوقانی تنفسی و دستگاه گوارش که در آن نمونه برای تست معمولا گرفته شده است.

آنتی بادی آزمایش ممکن است در نهایت با ارائه سرنخ برای چه مدت طول می کشد ایمنی و چه سطح آنتی بادی های محافظ در برابر متعاقب آن SARS-CoV-2 عفونت. معلوم نیست برای مثال اگر عفونت با SARS-CoV-2 تولید طولانی مدت ایمنی.

دانشگاه برکلی/UCSF تیم تا کنون ارزیابی 10 نقطه از مراقبت های آزمون — آزمون بسیار شبیه به صفحه اصلی بارداری و یا آزمایش HIV است که به نام, به طور کلی جریان جانبی سنجش و دو مجموعه های مختلف بر اساس آزمایشات رایج در آزمایشگاه های تشخیص آنتی بادی روش به نام روش ELISA (enzyme-linked immunosorbent assay).

هر یک از ده ها مورد آزمایش قرار گرفت در برابر حدود 300 نمونه خون. از این 108 بودند به دست آمده قبل از جولای 2018 بنابراین احتمالا از افرادی که تا به حال نه قرارداد COVID-19. بیشتر از بقیه آمد از COVID-19 بیماران دیده می شود زوکربرگ در سن فرانسیسکو عمومی بیمارستان و مرکز تروما (ZSFG) یا مرکز پزشکی UCSF. حدود 130 نمونه از افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 PCR آزمایش و حدود 50 نفر از افرادی که تا به حال تست شده برای ویروس های دیگر.

“ما باید با دقت به سرپرستی نمونه به طوری که ما می تواند به طور سیستماتیک مطالعه این که چگونه این های مختلف آنتی بادی انجام آزمون در زمان های مختلف پس از علامت شروع و در بسیاری از نمونه گیری مطالعه ما یکی از جامع ترین به تاریخ” هسو گفت.

با این وجود این تیم مانع از عدم وجود قطعی آزمایش پادتن که با آن به مقایسه بسیاری از کیت های آزمایش در بازار است.

“یکی از بنیان های آزمایشگاه پزشکی است که یک آزمون جدید در مقایسه با قطعی مرجع یا استاندارد طلا” Marson گفت. “ما باید یک استاندارد طلا هنوز برای COVID-19 تست سرولوژی, بنابراین ما در حال گردآوری اطلاعات در استاندارد مجموعه ای از نمونه خون و واقعا به دنبال در چگونه هر یک از این آزمون انجام و در رابطه با دیگران.”

حساسیت در مقابل ویژگی

این COVID-19 بیمار نمونه به نمایندگی از خون گرفته شده در مراحل مختلف بیماری شروع حدود سه روز اولیه پس از شروع علائم. بیماران در محدوده سنی از 22 به بیش از 90 درجه اول (69%) از اسپانیایی/Latinx قومیت — جمعیتی تا حد زیادی در خدمت ZSFG و یکی از بخش های سان فرانسیسکو جمعیت در سخت ترین ضربه COVID-19.

anatomy of a coronavirus

آناتومی coronavirus SARS-CoV-2. (تصویر توسط مایا Kostman به صورت ابتکاری ژنتیک موسسه.

هر آزمون بررسی شد چگونه به احتمال زیاد آن برای تشخیص آنتی بادی در خون از coronavirus مثبت بیمار و همچنین برای ویژگی است که چقدر خوب بود تست در تشخیص یک فرد که مثلا. یک ویژگی به معنی یک کم مثبت کاذب هستند.

از 10 نقطه از مراقبت های آزمون “وجود دارد چند آزمون که به توضيح بيشتر از 95%. وجود دارد برخی از دلایل برای محافظت خوش بینی” Marson گفت. “اگر چه مهم است به این نکته اشاره کرد که اگر این عفونت نادر در یک جمعیت مثبت کاذب نرخ 5% می تواند ابر تصویر از این اطلاعات در آینده است.”

“چند تا از آزمایش های ما تا به حال توضيح بیش از 98 درصد است که بحرانی برای بازگشایی جامعه” هسو گفت.

به حدی که نتایج مثبت سرولوژی ممکن است منعکس کننده پاسخ ایمنی را بیشتر نیاز به مطالعه هسو تاکید کرد. “تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به درک اگر سنجش آنتی بادی را می توان به عنوان پيش بينی کننده های حفاظت در برابر عفونت مجدد و اولویت بندی بازگشت به کار” او گفت:.

هسو و Marson اشاره کرد که در حالی که در نقطه از مراقبت های آزمون به معنای بله/بدون آزمون — یا شما باید آنتی بادی و یا شما نمی کنند — آنها در واقع نمایش نتایج مثبت در محدوده است که می تواند مفید باشد در قضاوت چگونه برخی از این نتایج ممکن است. پزشکان می توانید مجموعه ای از یک نوار تیره تر گروه در نوارها مانند آزمون — به برخی از نتایج منفی اما این امر به بهای از دست دادن حساسیت به آنتی بادی سطوح.

“بسیاری از مثبت کاذب بودند در ارتباط با ضعیف در باند” Marson اشاره کرد.

“دقیق استفاده از این آزمون بستگی دارد آموزش های کافی از آزمون خوانندگان” هسو اضافه شده است. محققان در حال حاضر مشغول کار بر روی روش های استاندارد سازی سریع سرولوژی آزمون تفسیر است که می تواند در نهایت با استفاده از یک دوربین تلفن همراه.

UCSF/برکلی تیم نیز مشغول به کار با محققان در بیمارستان عمومی ماساچوست که تا به حال به طور مستقل ارزیابی سه آنتی بادی کیت. یکی از کسانی که کیت همپوشانی با منطقه خلیج تیم مجموعه ای از کیت ها و تایید آن ارزیابی آن است.

تلاش جامعه

Hsu, یک متخصص ژنتیک با این نسخهها کار در سیستم CRISPR که هدف RNA تا زمانی که SARS-CoV-2 آمد — یک RNA ویروس — او شروع به فکر می کنم در مورد راه هایی برای استفاده از CRISPR آنزیم ها برای ایجاد سریع نقطه از مراقبت های تشخیصی برای ویروس. در حالی که او هنوز هم در حال کار بر روی این پروژه او آموخته است که در ماه مارس از مسائل مشکل با آنتی بادی آزمایش و او و آزمایشگاه از همکاران شروع به دست آوردن برخی از آزمون در دسترس است — بسیاری از آنها را از چین و کره جنوبی — امید ارزیابی آنها.

8 members of the team

هشت نفر از اعضای دانشگاه برکلی/UCSF تیم. از سمت چپ الکس Marson, Caryn برن برایان خجالتی, جف ویتمن جو Hiatt پاتریک هسو کودی Mowery و یاقوت یو. (UCSF عکس سوزان Merrell)

در یکی از هفته نامه زوم جلسات درون IGI او آموخته Marson علاقه در همان شماره و آنها تیمی را به دست آوردن و ارزیابی بیشتر آنتی بادی کیت های آزمایش. آنها استخدام ویتمن و برن که تجربه ارزیابی آنتی بادی کیت های آزمایش برای بیماری های دیگر. ویتمن قادر بود برای به دست آوردن بیمار نمونه خون از ZSFG و UCSF و استفاده از تجهیزات آزمایشگاه در ZSFG بخش پزشکی و تجربی.

با ارتش اختصاص داده شده محققان از UCSF و UC برکلی این تیم مشغول به کار در سراسر ساعت برای به دست آوردن جدید کیت تست اجرای سنجش و ارزیابی نتایج.

آنها همچنان به گسترش تعداد آزمون آنها در حال ارزیابی هستند. آنها همچنین جدید اخذ نمونه خون از بیماران که از بهبود COVID-19 نگاهی به سطح آنتی بادی پس از بهبود به منظور تعیین چه مدت آنتی بادی چوب در اطراف و چگونه است که در ارتباط با شدت بیماری و پس از آن ایمنی.

“این یک بزرگ تلاش جامعه” هسو گفت. “بسیاری از مردم واقعا گرد هم آمدند. یکی از چیزهایی که من فکر می کنم جالب در مورد این مطالعه این است که چگونه بسیاری از مردم repurposed خود را از آنچه ما به طور معمول انجام دهید برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. من شخصا برای پیدا کردن آن بسیار الهام بخش است.”

این تحقیق با حمایت مالی از چان زوکربرگ Biohub, سرود, Inc. و دیگر محلی اهدا کنندگان.

اطلاعات مربوط به

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>