غربی دانشگاه ارومیه اعلام کرد عدم اعتماد به رئیس جمهور در

اعضای هیئت علمی در غربی دانشگاه علوم سلامت باید به شدت تایید رای عدم اعتماد به رئیس جمهور Daniel R. Wilson و د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

اعضای هیئت علمی در غربی دانشگاه علوم سلامت باید به شدت تایید رای عدم اعتماد به رئیس جمهور Daniel R. Wilson و درخواست او را به مرحله پایین.

این 123-35 رای به تصویب رسید جولای 8 توسط دانشکده مونتاژ می آید پس از سال ها از آنچه در دانشکده رهبران تماس عدم شفاف ارتباط بین اعضای هیئت علمی و ویلسون اجرایی خود را رهبری تیم و هیئت امنا. اعضای هیات علمی می گویند آنها نشده اند مشورت و یا درگیر در مسائل مانند استخدام بودجه و گسترش برنامه های آموزشی به عنوان مشخص شده در دانشگاه ارومیه Handbook.

"این آشکار محاسبه خروج از دانشکده دخالت در تصمیم گیری های اداری مربوط به ارتباط بودجه و مشترک برنامه ریزی و تلاش به ویژه در زمینه برنامه های جدید تحقیقات و منابع فیزیکی شده اند بسیار ناامید کننده و مخل به رابطه کار بین بسیاری از دانشگاه" دانشکده مجمع بیانیه ای گفت:.

این رای اعتماد نشان دهنده این دانشکده از نظر ویلسون رهبری, اما, تنها, هیئت اقتدار برای حذف یک رئیس جمهور.

ویلسون در دسترس بود برای مصاحبه اما در یکشنبه, جولای 22, ایمیل نوشت: "من مطمئن هستم این خواهد بود به طور کامل و نسبتا بررسی بنابراین من کامل تمرکز بر حفظ ماموریت ما و موفقیت مداوم ما دانش آموزان است."

همچنین روز شنبه به تازگی ایجاد شده کمیته موقت از هیئت امنا فرستاده هیات علمی و کارکنان و مدیران می گویند این دانشگاه خصوصی در پومونا است "عمیقا نگران اخیر شکست جمعی ما مشترک حکومت و در نتیجه رای اعتماد در جمهور Daniel Wilson."

این کمیته در آورده سابق Cal State Northridge جمهور Jolene Koester به بررسی اتهامات و آنچه منجر به رای اعتماد. این تحقیقات برگزار خواهد شد بیش از دو هفته آینده, ایمیل متحده است.

تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیش از 3,800 دانش آموزان در نه دانشگاه که تخصص در علوم بهداشت حرفه ای.

اساتيد سوال ویلسون رهبری و تعهد به دانشگاه آینده علمی سنا صندلی ملکه Kachani گفت. ویلسون نادیده گرفته شده یکی از دانشگاه های هسته اصول مشترک حاکمیت با دولت امنا و اعضای هیئت علمی, او گفت:.

"دانشکده در حال رفتن به محل کار با رئیس جمهور فعلی و آنها خواستار رهبری جدید در اینجا," Kachani گفت. "دانشکده خواهد استقبال رئیس جمهور است که می تواند اذعان مشترک حکومت و قادر به کار با ما."

بیش از گذشته چند ماه اعضای هیات علمی می گویند که آنها بوده ام "سیستمیک قطع کردن" از ارتباط مستقیم با دانشگاه ذینفعان از جمله هیئت مدیره ویلسون و کشيش دیوید بارون. Kachani ادعا که بارون لغو تمام جلسات با او پس از مه "بدون توجیه کافی" و دریافت "بی پاسخ" از دولت که هنگام آوردن دانشکده نگرانی.

"این قطع ارتباط را ایجاد کرده است برخی از نگرانی های زیادی در میان استادان و بالاتر اجرایی شده است که در ساختمان برای مدتی" Kachani گفت.

استاد Mihai Covasa صندلی از دانشگاه شکایت کمیته گفت که زمانی که اعضای هیئت علمی باید ابراز نگرانی در مورد شیوه های استخدام و یا برنامه بودجه شکایت خود را نادیده گرفته شده اند.

"دولت گفته است که آنها به ترک اگر آنها آن را دوست ندارد وجود دارد," Covasa گفت: با اشاره به اعضای هیات علمی. "این است که ما به عنوان یک دانشگاه و آن را خوب رهبری است."

این دانشکده نیز به انتقاد از دانشگاه استخدام شیوه های که در آن ادعا منجر به استخدام مربیان که "بیش از حد بسیاری از بار شده اند بی حد و حصر" گفت: استاد و دانشگاهی سنا معاون صندلی راج Kandpal. بسیاری از اعضای هیات علمی ادعا می کنند که آنها هیچ ورودی در استخدام و صدای خود را در حال و نه شنیده ام وقتی که می آید به نامزد جستجوها.

"این است که چگونه شما شروع به از دست دادن اعتماد خود را در موسسه" Kandpal گفت.

اندی Pumerantz استاد و مدیر گروه سلامت جمعیت در غربی دانشگاه گفت: رهبری جدید مورد نیاز است و که باید در بالا شروع با ویلسون خروج. او گفت که در 13 سال کار در دانشگاه وسترن او هرگز دیده می شود روحیه در میان استادان این کم است.

"رأی عدم اعتماد به نفس است آخرین چیزی که شما می خواهم به انجام به عنوان یک ارومیه, اما این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما احساس می کنید که رهبری ناکافی است" Pumerantz گفت. "دانشگاه بزرگتر از این یک مرد و برای او برای اولین بار غربی U رئیس جمهور برای دریافت رای اعتماد در مدرسه تاریخ که چیزی می گوید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de