ما نیاز به یک جدایی پزشکی و دولت: Ron Paul

به نظر می رسد مانند only yesterday. آمریکایی ها حق خود را برای رفتن به کلیسا. آنها از این حق محروم به دیدار عز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 خرداد 1399

به نظر می رسد مانند only yesterday. آمریکایی ها حق خود را برای رفتن به کلیسا. آنها از این حق محروم به دیدار عزیزان خود در بیمارستان است. آنها حق را به باز کردن کسب و کار خود و رفتن به محل کار به ارائه برای خود و خانواده خود را. آنها حق را به رفتن به رستوران به میله های زندان به سالن مو.

هیچ قوانین تصویب شد انکار این حقوق است. حتی این امر می تواند غیر قانونی و غیر اخلاقی است. اما آنچه اتفاق افتاد بدتر بود. آنها محروم بودند این حقوق اولیه توسط فرمانداران شهرستان قضات و حتی محلی شهرداران که با استفاده از شیوع کروناویروس به عنوان بهانه ای برای حکومت توسط فرمان. آنها را به سرقت برده قدرت بود که ایشان به اختیار داشت و آن را در تمام سطوح به زور امریکا به سه ماه از بازداشت خانگی است.

سپس در میان stay-at-home سفارشات در سراسر کشور همان فرمانداران و مقامات محلی که قفل شده است و آمریکایی ها در خانه های خود را به طور ناگهانی آمد در اطراف با کلید انداخت و باز کردن درب. ناگهان نه تنها آن را OK به بیرون رفتن به خیابان آن نیاز به بیرون رفتن به خیابان!

چه اتفاقی افتاده است ؟ یک درمان ؟ یک معجزه آسا واکسن? هیچ. مقامات که قفل شده است و آمریکایی ها تا پیدا شود آنها احساس نیاز آمریکایی ها در خیابان ها دست به اعتراض زدند. پلیس تا به حال منجر به کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, Floyd, جورج, در بازداشت خود در مینیاپولیس و به طور ناگهانی نیاز به اعتراض ساختگی نیاز به "اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند."

ناگهان همان سلامت "کارشناسان" است که به ما گفت ما باید جمع آوری و در جمعیت و یا وجود خواهد داشت و مرگ میلیون ها نفر از coronavirus با صدور بیانیه حمایت از جمع آوری در جمعیت. نامه سرگشاده ای در Floyd جورج تظاهرات امضا شده توسط بیش از 1 ، 200 پزشکان و متخصصان بهداشت و سلامت دیگر روشن است که آنها "نه محکوم کردن این گردهمایی به عنوان مخاطره آمیز برای COVID-19 انتقال است." اما آنها نوشت: "این را نباید با یک مجاز موضع در همه اجتماعات به خصوص اعتراض به اقامت در خانه سفارشات."

آیا coronavirus توسعه نوعی از هوش برتر قادر می سازد آن را برای تمایز بین کسانی که تجمع برای یک "خیر" و کسانی که تجمع برای "بد باعث"? البته که نه. آنچه اتفاق افتاده از ابتدای این شرم آور coronavirus قسمت سیاسی از بهداشت عمومی در دست authoritarians.

دو معتبر مجلات پزشکی لانست و جدید مجله پزشکی انگلستان بودند مجبور به عقب مطالعات آنها تا به حال منتشر شده این نتیجه رسید که هیدروکسی کلروکین مضر بود به COVID-19 بيمار. با عجله به چاپ این مطالعات به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به یک حرکت سیاسی به جای یک بر اساس اصول علمی. هنگامی که رئیس جمهور تهمت نشان داد که او مصرف هیدروکسی کلروکین رسانه های جریان اصلی و حتی "متخصص" مجلات شروع به حمله به دارو.

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که پزشکی ادغام با دولت است. ما بدتر از هر دو. ما حرفه ای بوروکرات دکتر Fauci به ما گفتن ما هرگز نمی تواند لرزش دست دوباره و این که ما باید در خانه بمانند تا یک واکسن است در بر داشت.

ما یک سنت از جدایی کلیسا و دولت در ایالات متحده است ، ادغام دولت و کلیسا دعوت ظلم و ستم و فساد است. ما نیاز به اتخاذ همین رویکرد به طب و دولت است. ما در حال حاضر ببینید که چگونه این ادغام را تولید کرده است به همان نوع گسترده استبداد و فساد است.

دکتر ران پل عضو سابق مجلس نمایندگان. این مقاله نوشته شده است و منتشر شده توسط Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب