ما می تواند به حفظ یک جامعه آزاد در حالی که به طور موثر پرداختن به بیماری های همه گیر

امریکا گفته زمین رایگان. اما از ماه مارس میلیون ها نفر زندگی می کردند تحت ایالت اجباری مستندات. به عنوان مستند

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 تیر 1399

امریکا گفته زمین رایگان. اما از ماه مارس میلیون ها نفر زندگی می کردند تحت ایالت اجباری مستندات. به عنوان مستندات در حال برداشته ما باید منعکس کننده در مورد چگونگی رویکرد هر گونه تجدید حیات از موارد — و بعد از همه گیر. ما باید خودمان را به تجدید مستندات است که در درمان آزادی به عنوان یک غیر ضروری لوکس ؟

امریکا می تواند بهتر انجام دهید اما تنها اگر ما را در درک آنچه در آن به معنی برای ایده آل از آزادی به خدمت به عنوان چراغ هدایت اقدامات دولت. این به آن معنا نیست trivializing تهدید بیماری های عفونی و یا انفعال در مواجهه با آن است.

به هدایت ایده آل از آزادی به رسمیت شناختن دولت ضروری تابع در مواجهه با بیماری های عفونی — یک عملکرد آن را تا به امروز به مراتب کاهش یافته است کوتاه از انجام.

ماهیت و دامنه است که دولت عملکرد در هسته یک مقاله جدید توسط همکار من Onkar قطعه از آین رند موسسه "طرفدار آزادی رویکرد به بیماری های عفونی: آماده شدن برای آینده همه گیر."

ایده های کلیدی از این مقاله, اگر اجرا خواهد صرفه جویی در زندگی و حفاظت از آزادیهای فردی.

به هدایت آزادی به این معنا نیست اجازه دادن به افراد بی پروا به دیگران به خطر اندازد. آزادی که مهم است این است که حق فرد به رایگان از فیزیکی دخالت دیگران است.

این به این معنی آزادی از قتل و سرقت باتری و خطر عفونت از دیگر بیماری است. بنابراین دولت اختصاص داده شده به حفاظت از آزادی به درستی قدرت به قرنطینه افراد که تهدیدی برای آلوده کردن دیگران با یک بیماری خطرناک.

تایوان یک نمونه از این رویکرد است. پس از سال 2003 SARS-CoV-1 شیوع تایوانی دولت آغاز شد به طور فعال برای نظارت بر عفونی جدید تهدید. آغاز بررسی 2019 SARS-CoV-2 شیوع هفته قبل از این که به تایوان نقل مکان کرد و به سرعت به صفحه نمایش مسافران از سرزمین اصلی چین است. نتایج گفتن: "همانطور که از ژوئن 18, تایوان گزارش 446 coronavirus موارد و 7 و میر. رستوران ها و مغازه ها باز هستند و مدارس تعطیل بودند و تنها دو هفته در ماه فوریه است."

اما برای محافظت از آزادی در طول یک بیماری همه گیر قدرت دولت برای مهار بیماری های عفونی باید "با دقت مشخص و محدود توسط قانون" — در عین حال هیچ موجود ایالات متحده قوانین به اندازه کافی انجام دهید. این به این معنی مشخص کردن قدرت به اعمال قرنطينه تنها زمانی که "یک بیماری عفونی بالا می رود به یک سطح معینی از شدت" و شواهدی وجود دارد که کسی ممکن است حامل. این قوانین بی رویه کل-جمعیت مستندات که واقعا نقض آزادیهای شخصی.

ما نیاز به قوانین استدلال قطعه که مشخص سطح عفونی تهدید است که حکم اجباری مهار. برخی از بیماری های عفونی مانند سرماخوردگی در برخواهد داشت خطر و اصلا حکم مداخله. اما بیماری هایی مانند ابولا و COVID-19 انجام دهد.

درجه contagiousness شدت علائم سطح ایمنی در جامعه و سهولت تشخیص و پیشگیری همه باید عامل به این که آیا و هنگامی که تست اجباری انزوا و مورد پیگیری مناسب هستند.

اما مناسب هدف دولت از مردم این است که به صرفه جویی در هر زندگی به هر قیمتی. آن است که به ترک افراد رایگان را انتخاب کنید و یا اجتناب از رفتارهای پرخطر با توجه به اولویت های خود را در زندگی. تهدیدات ناشناخته برای سلامتی همیشه وجود داشته باشد و افراد باید از آنهایی که به تحمل مسئولیت عواقب ناشی از تصمیم گیری های خود را. این درست است که آیا این نگرانی انتخاب برای رانندگی و یا انتخاب به عمل و یا مکرر یک کسب و کار است.

هدف عفونی-بیماری قوانین را افراد متوجه است که آنها به عنوان طولانی به عنوان آنها هیچ چیز شناخته شده به تهدید آزادی دیگران به زندگی بدون عفونت خطرناک است. بسیاری را مناسب داوطلبانه اقدامات احتیاطی در برابر تهدید است. کسانی که نمی باید قانونی تحریم را بی مبالاتی به خصوص اگر آنها قابل اثبات علت کسی بیماری های جدی و یا مرگ.

این مستندات در حال علائم نیاز فوری برای مناسب های عفونی-بیماری ، داشتن underprioritized آمادگی و پایش از بیماری های مقامات دولتی پاچه زمانی که آنها متوجه شدم آنها در پشت منحنی. بدون هدف و قوانین راهنمای و یا مهار آنها رسیده برای bluntest سلاح آنها می تواند پیدا کنید: فراگیر مستندات.

امریکا باید خود را رها نمی کنند و به هیچ عنوان زمین رایگان حتی در صورت یک بیماری همه گیر.

ارزش آزادی باید در خدمت به عنوان چراغ راهنمای دولت حتی در مه از یک بحران است. اما بدانید که چگونه به دنبال این چراغ دولتی نیاز به این ابزار از هدف قانون است.

ما چالش های جدید است که برای تدوین این قانون به مطمئن شوید که بی پروا وحشت محور مستندات هرگز دوباره اتفاق می افتد. اما این یک چالش ما باید مایل به چهره اگر ما زمین شجاع.

بن بایر دکتری در فلسفه و قبلا یک استاد یک همکار و استاد در آین رند موسسه در سانتا آنا. او همچنین می نویسد و برای ویرایش آری آنلاین, انتشار, جدید ایده آل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن