ناظر گروه مخالف لایحه که افزایش نرخ بیمه در آتش مناطق مستعد

لایحه ای است که اجازه می دهد شرکت های بیمه کالیفرنیا برای افزایش مالکان' نرخ بیمه در مناطق مستعد به آتش سوزی ق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399

لایحه ای است که اجازه می دهد شرکت های بیمه کالیفرنیا برای افزایش مالکان' نرخ بیمه در مناطق مستعد به آتش سوزی قیمت مردم از بازار یک گروه ناظر می گوید.

Consumer Watchdog معتقد AB 2167, نوشته شده توسط, مجلس, تام دالی سیتی, D-آناهایم خواهد نادیده گرفتن گزاره 103 را حمایت در برابر بیش از حد و غیر ضروری افزایش نرخ خروج بسیاری از ساکنان قادر به پرداخت هزینه برای بیمه وجود "غیرقابل اجرا" تضمین شده توسط شرکت های که آنها را تجدید سیاست در آن مناطق.

هاروی گونزالس که نویسنده سرپا نگه داشتن. 103 گفت: AB 2167 "پرورشی" از مجلس تخصیص بودجه کمیته در روز چهارشنبه و سریع ردیابی برای مونتاژ طبقه بعدی هفته در میان همه گیر فروپاشی اقتصاد و اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس.

"پس از سالها تلاش تنها به نام با رسانه های خبری — در این زمان صنعت بیمه به خوبی ممکن است موفقیت در گرفتن مقررات زدایی از طریق قوه مقننه اگر سیاستمداران فکر می کنم هیچ کس در حال تماشای," او گفت:.

در نامه ای به Lorena گونزالس D-San Diego, chairwomen مجلس تخصیص بودجه کمیته لس آنجلس مبتنی بر مصرف کننده دیده بان گفت: AB 2167 است "غیر مجاز در حمله به گزاره 103 پردهی در اعلامیه در مورد تغییر آب و هوا و آتش سوزی."

تصویب شده توسط رای دهندگان کالیفرنیا در سال 1988 سرپا نگه داشتن. 103 طراحی شده برای محافظت از مصرف کنندگان از قیمت سنگ آهن در بازار. این مستلزم آن است که شرکت های بیمه دریافت تأیید از وزارت کالیفرنیا از بیمه قبل از افزایش اموال و تلفات نرخ.

"صنعت بیمه را فراهم کرده است هیچ مدرکی وجود ندارد که ساختار نظارتی ایجاد شده توسط رای دهندگان در حال کار است و یا هر توجیهی برای جایگزینی آن با هزینه ای چند لایه, جدید, بوروکراسی ایجاد شده توسط AB 2167 و همراه آن لایحه SB 292" مصرف کننده Watchdog نامه متحده است.

سنا لایحه 292, نوشته شده توسط دولت از سوی دیگر ، سوزان روبیو D-بلدوین پارک ایجاد فرمول برای تعیین شهرستانهای واجد شرایط برای یک "بازار بیمه طرح اقدام" که اجازه می دهد شرکت های بیمه برای کاهش از طریق برخی از نوار قرمز درگیر در پیاده روی نرخ.

دالی چشم انداز

دالی گفت: بسیاری از شرکت های بیمه باید دوباره ارزیابی خود را در معرض خطر آتش سوزی و در نتیجه کاهش تعداد از سیاست های آنها در مناطق با خطر بالا. که منجر به یک روند دردناک برای بسیاری از مالکان گفت که تا به حال به دنبال از طریق پوشش سایر بیمه اغلب پرداخت بیشتر.

"بیش از حد بسیاری از مالکان در کالیفرنیا رنج می برند عواقب ناشی از ناکافی رقابت در بازار بیمه," دالی در بیانیه ای گفت. "این لایحه را بیشتر شرکت های بیمه به بازار و مصرف کنندگان گزینه های بیشتر را انتخاب کنید."

دالی گفت: این کمک خواهد کرد که جلوگیری از چرخه غیر تمدید و سهولت ذهن مالکان که برای باز کردن ایمیل.

'زمانی که آنها حداقل می توانیم آن را'

AB 2167 مصرف کننده Watchdog نامه متحده اجازه می دهد شرکت های بیمه به منظور بالا بردن مالکان' نرخ بیمه در زمانی که آنها می توانند حداقل آن را ندارند.

معمولا این لایحه خواهد بود به رهبری به یک دوم کمیته سیاست در این مجمع پس از این اصلاحیه برای سرپا نگه داشتن. 103, گونزالس گفت: اما این روند از دو مراجعه کننده اسکناس را متوقف کرده است و در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر این قانون تخلیه مجمع کف آن خواهد شد آینده به سنا بیمه کمیته.

"رای دهندگان تصویب سرپا نگه داشتن. 103 چون قانونگذاری ایالتی بود که مدیون به صنعت بیمه" گونزالس گفت. "سی سال بعد صنعت بیمه در تلاش است برای خرید راه خود را از آنچه رای دهندگان لازم الاجرا است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن