دید دانشمندان کشف که چرا انسان ها به معنای واقعی کلمه نمی بینم چشم به چشم

مطالعه می یابد که مردم به معنای واقعی کلمه نیست همیشه همه چیز همان راه است که می تواند تاثیر فعالیت های که نیا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399
Two football players staring at each other

مطالعه می یابد که مردم به معنای واقعی کلمه نیست همیشه همه چیز همان راه است که می تواند تاثیر فعالیت های که نیاز به دقت بصری. (عکس از iStockphoto)

ما انسان ها ممکن است همیشه چشم به چشم در سیاست, دین, ورزش و مسائل دیگر بحث. اما حداقل ما می توانید موافقت کنید در محل و اندازه اشیاء در محیط های فیزیکی. یا می کنیم ؟

با توجه به جدید UC برکلی تحقیقات به تازگی منتشر شده در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B: علوم زیستی , مجله که نشان می دهد که ما توانایی به دقت اشاره کردن محل دقیق و اندازه از چیزهایی متفاوت از یک نفر به بعد و حتی در درون فرد خود ما میدان دید است.

"ما فرض می کنیم درک ما کامل است بازتابی از دنیای فیزیکی اطراف ما, اما این مطالعه نشان می دهد که هر یک از ما منحصر به فرد بصری اثر انگشت" گفت: مطالعه منجر نویسنده Zixuan وانگ یک دانشگاه برکلی دانشجوی دکتری در روانشناسی است.

این کشف توسط وانگ و محققان همکار در UC برکلی ویتنی آزمایشگاه برای درک و عمل به انشعابات برای شیوه های پزشکی, تکنولوژی, رانندگی و ورزشی در میان سایر زمینه های که در آن دقیق بصری محلی سازی بسیار مهم است.

برای مثال راننده ای که باعث می شود حتی یک پیش بینی غلط در مورد محل عبور عابران پیاده از خیابان می تواند باعث یک فاجعه است. در ضمن در ورزش, یک خطای بصری قضاوت می تواند منجر به جنجال و اگر نه به شدت مورد مناقشه قهرمانی از دست دادن.

برای مثال در سال 2004 ایالات متحده باز یک چهارم نهایی که در آن آیکون تنیس سرنا ویلیامز از دست داد به Jennifer Capriati پس از یک سری از سوال خط تماس. داوری نادرست رد یک خط قاضی که به نام چوگان از پشت سر ضربه توسط ویلیامز که در نتیجه یک عذرخواهی به ویلیامز از سوی انجمن تنیس.

"خط قضات نیاز به قانون در این که آیا این توپ در خارج و یا داخل پارامترهای. حتی یک خطای کوچک به عنوان نیمی از یک درجه از زاویه بصری برابر زیر میلیمتر تغییر در قاضی شبکیه چشم ممکن است تحت تاثیر قرار نتیجه کل بازی گفت:" وانگ یک جان سخت تنیس فن.

محققان به دنبال درک اگر افراد مختلف دیدن اشیاء در محیط اطراف خود را دقیقا به همان شیوه. برای مثال زمانی که یک نظر اجمالی در یک فنجان قهوه در یک جدول دو نفر به توافق برسند در آن موقعیت دقیق و این که آیا آن دسته است که به اندازه کافی بزرگ برای گرفتن? نتیجه یک سری از آزمایش ها نشان می دهد اگر یک حرکت صعودی.

"ما ممکن است برای رسیدن به یک فنجان قهوه هزاران بار در زندگی ما و از طریق عمل ما در رسیدن به هدف ما" وانگ گفت. "که جنبه رفتاری چگونه ما خودمان را برای هماهنگ کردن چگونه عمل کنیم در رابطه با آنچه که ما می بینیم."

چگونه آنها با انجام مطالعه

در این کار برای اولین بار برای تست بینایی, محلی سازی, شرکت کنندگان در مطالعه مشخص بر روی صفحه نمایش کامپیوتر محل دایره هدف است. در آزمایش دیگری به دنبال تغییرات حدت در درون هر فرد میدان دید شرکت کنندگان در بازدید دو خط تنظیم حداقل فاصله از هم جدا و مشخص شود که آیا یک خط قرار داشت در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه به خط دیگر.

و در یک آزمایش اندازه گیری ادراک و اندازه شرکت کنندگان در بازدید یک سری از کمان با طول های مختلف و خواسته شد به منظور برآورد خود را در طول. جای تعجب مردم درک دقیق همان کمان به بزرگتر در برخی از نقاط در میدان بینایی و کوچکتر در مکان های دیگر.

به طور کلی نتایج نشان داد تغییرات قابل توجه در عملکرد بصری میان این گروه و حتی در درون هر فرد را در میدان دید. داده های نقشه برداری شد برای نشان دادن هر مطالعه از شرکت کنندگان منحصر به فرد بصری اثر انگشت درکی اعوجاج.

"اگر ما مطالعه ممکن است نشان می دهد که منبع بصری ما کمبود می تواند سرچشمه از ما, مغز, تحقیقات بیشتر مورد نیاز به کشف عصبی اساس" گفت: وانگ.

"آنچه مهم است" او افزود: "این است که ما چگونه انطباق با آنها و برای جبران اشتباهات خود."

دیگر شرکت سرب نویسندگان این مطالعه دیوید ویتنی در UC برکلی و یوکی Murai در UC برکلی و دانشگاه اوزاکا در ژاپن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب